Addams Family Mystery Mansion Apk

0.4.3

Addams Family Mystery Mansion Apk En iyi Addams aile oyunlarından biri! Bunu oynamayı her zaman seviyorum, her yaş için çok eğlenceli. Addams ailesini her türlü tehlikeden kurtarmalısınız. Addams Family Mystery Mansion Apk Bunun da bir dönüşü var! Gizemi çözmeli ve kimin yaramaz ya da iyi olduğunu bulmalısın.
APK'yı İndirin
4.1/5 Oy: 29,762
Geliştirici
PIXOWL INC.
Sürüm
0.4.3
Güncelleştirmek
September 28, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
120M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Addams Family Mystery Mansion Apk En iyi Addams aile oyunlarından biri! Bunu oynamayı her zaman seviyorum, her yaş için çok eğlenceli. Addams ailesini her türlü tehlikeden kurtarmalısınız. Addams Family Mystery Mansion Apk Bunun da bir dönüşü var! Gizemi çözmeli ve kimin yaramaz ya da iyi olduğunu bulmalısın. Ronin The Last Samurai Apk İndir

Addams Family Mystery Mansion Apk
Addams Family Mystery Mansion Apk

Addams Family Mystery Mansion Apk Oyna

İçerik

Addams Family Mystery Mansion Apk’yi buradan indirin ÜCRETSİZ indirin. Bu harika, burada yeni erkekler için resmi apk’yi kolayca indirebilirsiniz, %100 ücretsizdir, bu kızlar için en heyecan verici çevrimiçi oyunlardan biridir. Öyleyse ne bekliyorsun? Şimdi bu uygulamayı satın alın ve arkadaşlarınızla oynayın. Aynı hikayeye de sahip.

Bayan Addams tarafından kocası Dr. Addams’ın suçunu çözmeniz için işe alındınız. Oyun, William Steig’in orijinal hikayesine dayanarak, macera ve gizem eklenmiş olarak yaratılmıştır. Addams ailesi Londra’da büyük bir evde yaşıyor, tek sorun misafirlerin içeri girmesini engellemek zorunda olmanız. Oyun eğlence ve kahkaha dolu.

Oyun, eve giren misafirlerin bir listesini bulmanızla başlar. Sonra nerede olduklarını bulmak için evi araştırmanız gerekiyor. Soruşturma, Addams ailesinin bazı sırlarını çözmenize izin verecek. Konak hakkında keşfetmeniz gereken birkaç şey var ve bu gizemi çözmek göründüğü kadar kolay değil. Konak gerçekten tehlikeli görünüyor ve başlamadan önce kendinizi doğru bilgilerle donatmalısınız.

addams family mystery mansion cheats

Bu oyunda beni meraklandıran bir şey var. Önümüzdeki güncellemelerde bu oyuna daha fazla şey olacağını düşündürüyor. Oyun, herkesin zevk alması amacıyla geliştirilmiştir. Hafif ve mizahi içeriği nedeniyle çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

addams family mystery mansion unlock thing

Bu oyunun web sitesinde bulunan ücretsiz bir güncelleme sürümü vardır. Fiziksel kopyayı satın almayı tercih ederseniz, bunu bölgenizdeki herhangi bir büyük perakende mağazasında yapabilirsiniz. Addams aile sitesinden indirilebilen bir sürümü de olduğuna inanıyorum.

addams family mystery mansion facebook

Çevrimiçi oyunun birçok faydası var ve ben bundan çok zevk alıyorum. Oyunu herhangi bir yerden oynayabilmeniz, geleneksel şekilde oynamayı tercih ediyorum. Addams ailesi, gerçekçi karakterlere sahip iyi yapılmış bir oyundur. Grafikler net ve oyunu mahvedecek can sıkıcı pop-up’lar veya ses efektleri yok. Kullanıcı arayüzünün kullanımı ve anlaşılması çok kolaydır. Başladığınızda, bunun son derece zor olduğunu göreceksiniz.

addams family mystery mansion how to get thing

Addams ailesi, babalarının gizemini çözmek ve onun katilini bulmak için bir görevdedir. Bir çok kişinin severek oynayacağı eğlenceli bir oyundur. Bu oyundaki karakterlerin hepsi çok gerçekçi ve çok komik. Bol kahkahalı harika bir zaman kaybı oyunu arıyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre.

addams family mystery mansion walkthrough

Oyunu oynarken Addams aile konağının içinde yaşama şansınız olacak. Konak boyunca yer alan tüm odalara erişiminiz olacak. Bir sonraki seviyeye geçmek için her odayı araştırmanız ve cinayetleri ve bulmacaları çözmeniz gerekecek. Çok gerçekçi olduğu için sanal deneyimden heyecan duyacaksınız. LiLi Gizli Profil Görüntüleme Apk (V20)

addams family mystery mansion characters

Oyunda ortaya çıkarılacak pek çok sır da var. Çeşitli odalarda cinayetleri çözmenize ve bulmacaları çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını bulabilirsiniz. İyi tasarlanmış bir oyun olduğu için Addams Family Mystery Mansion’dan gerçekten keyif aldım. Her odanın sunabileceği farklı bir şey vardır. Oyunda gizli nesneler bile var. Odaların çoğunda gizemi çözmenize yardımcı olabilecek nesneler var. Angry Neighbor Apk

addams family mystery mansion wiki

Genel olarak, bu oyun eğlenceli ve eğlenceli. Grafikler birinci sınıf ve sizi uzun süre oynamaya devam edecek. Addams Family Mystery Mansion, akrabalarınıza ne olduğunu bulmak için mücadele ederken saatlerce eğlenmenizi sağlayacak. Oyunda ilerledikçe neler olduğunu daha çok anlayacaksınız. Addams Ailesi Gizemli Konağı kesinlikle fiyatına değer. Gizli nesne oyunları oynamayı seven herkese kesinlikle tavsiye edilir.

addams family mystery mansion assimilation

Bu oyunu satın alıp almama konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, ücretsiz olarak denemelisiniz. Addams Family Mystery Mansion, burada, blogumda oynamanız için hazır. Oyunla ilgili tüm incelemelerime erişebileceksiniz. Oyun ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük veya risk söz konusu değildir. Oyunu indirmek veya oynamak için herhangi bir para ödemenize gerek yok. Sürüş keyfi! Switchcraft Magical Match 3 apk indir

Haberler

CADıLAR BAYRAMI HİKAYELERİ ETKİNLİĞİ!

- Yenilmeniz ve harika ödüllerin kilidini açmanız için 40 yeni 3'lü Eşleştirme seviyesi!
- Cadılar Bayramı Hikayeleri Etkinliği ödülleriyle 1 yeni sezonluk Çılgın Kutu
- Tatil Kıyafetleri Kitty, Handy Driver Thing ve Mad Scientist Çarşamba gibi 10'dan fazla yeni sezonluk KIYAFET!
- Kafatası Kanepe, It's Jetski ve Kişisel Fırtına Bulutu gibi 15+ Yeni Dekorasyon!
- Göz Temizleme, Patlama ve İmkansız Bulmaca gibi 10+ Yeni Animasyon!

Video

Görüntü

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.