AIO Master Mod For Minecraft PE Apk

1.0

Bu uygulama Minecraft Pocket Edition gerektirir
Geliştirici
Ez Team Barcode & QR code Scanner
Sürüm
1.0
Güncelleştirmek
1 Ekim 2021
Gereksinim -leri
5.0 ve sonrası
Boyut
25M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

AIO Master Mod For Minecraft PE Apk Minecraft için AIO Master Mod, kurulumu ve uygulaması basit ve kolay bir moddur. Oyunun dünyasında ve işlerin yapılandırılma biçiminde değişiklikler yapar. AIO Master Mod For Minecraft PE Apk Bu mod, silahların kullanılma şeklini, oyuncuların nasıl blok inşa edebileceğini ve hatta onları nerede inşa edeceklerini değiştirir. Değişiklikler, oyunun / Mods/ klasöründe bulunan bir XML dosyası düzenlenerek yapılır. Dışarıda sadece bir avuç mod var ama bu, hem hardcore hem de sıradan kullanıcılardan harika yorumlar aldı. TOHU Apk İndir

AIO Master Mod For Minecraft PE

AIO Master Mod For Minecraft PE

AIO Master Mod For Minecraft PE Apk

İçerik

AIO Master Mod, birkaç vanilya özniteliğini değiştirir ve ayrıca kendi özelliklerini ekler ve oyun oynamayı düzenler. Macera modunda nadir bir eşyayı ele geçirme şansına sahip olmak gibi büyük farklılıkları hemen fark edeceksiniz. Ek olarak, zombiler artık haritanın etrafında uçacak, bu daha önce mümkün olmayan bir şey. Oyundaki zombiler artık çok daha yavaş yürüme hızlarına sahipler ve biraz çime sıkışacaklar. AIO4, hileleri de kullanmanıza izin verir! Hala tamamen kusursuz değiller, ancak başarı şansınızı artırıyorlar.

aio master mod for minecraft pe 1.8

AIO Master Mod, Minecraft’ın en son sürümleriyle uyumludur, ancak daha eski bir sürüm kullanıyorsanız mod hiç çalışmayacaktır. Bu mod ayrı bir indirmedir ve internet bağlantısı gerektirir. MC Forumlarından indirme seçeneğini kullanabilir veya indirmeler bölümünde bulunan “Manuel İndir” seçeneğini kullanabilirsiniz. İndirdikten sonra, modu bilgisayarınıza kurmak akıllıca olacaktır.

aio master mod for minecraft pe pc

MC Ultimate Modpack sürümünü kullanıyorsanız, AIO Master Mod bir MC Universal Modpack’e dönüştürülmüştür. Bu, hem Pocket hem de Modpack’ler olmak üzere oyunun herhangi bir sürümüyle çalışacağı anlamına gelir. Bu modu kullanmak için “Bilinen Sorunlar” bölümünde bulunan talimatları uygulamanız yeterlidir.

aio master mod for minecraft pets

Ayrıca oynatıcınızın sesini de değiştirebilirsiniz! Köylüler veya yaşlılarla konuşarak size ne yapacağınızı veya ne söyleyeceğinizi söyleyeceklerdir. Bazı köylüler, çit inşa etmek veya duvar inşa etmek gibi belirli bir eylemi nasıl yapacağınızı da söyleyecektir. Bazı eylemler oyununuzun sonucunu değiştirir, bu nedenle etrafınızdaki insanlarla konuşurken bunu aklınızda tutmanız önemlidir.

aio master mod for minecraft pe download

Oyuncunun artık artan bir zıplama yeteneği var, bu da onun su altına girmesine ve yüzme püf noktaları yapmasına izin veriyor. Düştüğünde artık düşemez. Artık sağlığı tam olduğunda, dayanıklılığı onu her kullandığında geri yüklenecek. Bu, dayanıklılığının ve hızının verimliliğini büyük ölçüde artırır. Yeterli dayanıklılığa sahip bir oyuncu, savaş sırasında her zaman daha uzun süre dayanabilecektir. Okçular ve yakın dövüşçüler için özellikle yararlıdır, çünkü yüksek dayanıklılıkları daha fazla hasar vermelerini sağlar.

Savaştayken, bir oyuncunun artık sadece yana doğru adım atarak mermilerden kaçma şansı var. Ancak kaçarken hasar almazlar. Sadece diğer nesnelerle çarpıştıklarında hasar alırlar. Bu çarpışmalar, sıfırlanmasa da kalkanları da kıracaktır. Bu mekanik, zaten çok çalışan kalkanlarda fazladan aşınma ve yıpranmaya neden olacak, ancak her savaştan sonra tamamen iyileşmekten daha iyi olacak. Rachas de Tunados Brasil Apk Modded

Genel olarak, AIO Master Mod çok fazla çeşitlilik katıyor ve bu da oynamayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. İlk bakışta mod epey uğraştıracak gibi görünse de aslında sadece bir avuç kod kullanarak uygulaması en kolay modlardan biriydi. Ancak, bu modun gerçekten olduğu kadar popüler olması için bu bile yeterli değildi. Tipik Mario ve Sonic oyunlarına eğlenceli ve heyecan verici bir alternatif sunar. Gelecekte kesinlikle bir hit olacak!

Haberler

Hata düzeltmeleri yapıldı.

Görüntü

1 yorumları "AIO Master Mod For Minecraft PE Apk"

  1. Pingback: Critical Ops Apk 2021 - Apk Oyna İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.