Alight Motion Pro Apk İndir 2021**

3.9.0

Hareketin bir parçası olun! Alight Motion, akıllı telefonunuz için profesyonel kalitede animasyon, hareketli grafikler, görsel efektler, video düzenleme ve video kompozisyonu sunan ilk profesyonel grafik uygulamasıdır.
APK'yı İndirin
4.1/5 Oy: 401,186
Geliştirici
alight motion pro apk 3.7.1
Sürüm
3.9.0
Güncelleştirmek
7 Temmuz 2021
Gereksinim -leri
6.0 ve sonrası
Boyut
132M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Alight Motion Pro Apk 3.9.0 İndir 2021**, video düzenleme için mevcut en iyi araçlardan biridir. Farklı kaynaklardan videoları içe aktarmanıza ve kolaylıkla düzenlemenize olanak tanır.  Alight Motion Pro Apk 3.9.0 İndir 2021** Bu programı kullanarak kendi videolarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu Apk düzenleme aracının yardımıyla video düzenleme çok kolay hale geldi. YouTube, AVS web sitesi ve diğerleri gibi farklı kaynaklardan videoları kolayca içe aktarabilirsiniz. FNF Draw Music Battle Güncel 2021**

Alight Motion Pro Apk İndir
Alight Motion Pro Apk İndir

Alight Motion Pro Apk İndir

İçerik

Bu harika video düzenleyicinin yardımıyla videoları kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu yazılım, güzel görsel efektler, harika grafik efektleri, harika geçişler, muhteşem arka plan ve kenarlık efektleri ve daha birçok şey gibi yüzlerce harika özellik sunar. Ayrıca onunla birlikte kullanılabilecek ek uygulamalar sunar. Bu ekstra uygulamalar, videolarını yaparken bazı ekstra özellikler eklemek isteyenler için mükemmeldir.

alight motion pro apk son sürüm

Bu Apk hareket eklentisi, hareketli grafikler oluşturmanıza da yardımcı olur. Yaratıcıysanız ve videolarınızı nasıl çekici hale getireceğinizi bilmek istiyorsanız, burası sizin için doğru yer. Videolarınızı düzenlemenin yanı sıra yeni teknikler öğrenebileceksiniz. En iyi uygulama özellikle Windows işletim sistemi için tasarlanmıştır. Ayrıca Mac ve Linux işletim sistemlerinde de çalışır.

alight motion pro apk indir

Bu harika video düzenleyicide iki ana özellik var. İlk özellik Splitter’dır. Tüm resminizi ayrı resimlerde birleştirir. Birleştirme aracını kullanarak metin ve resmi birleştirmek de mümkündür. İkinci özellik ise sizin belirlediğiniz özelliklere göre yapılan Alight Haritalarıdır. Renkleri kolayca değiştirmenize ve binlerce tema arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

alight motion pro apk 3.2.0

Alight Motion Pro, premium özellikleri satın almadan önce ücretsiz bir deneme sunar. Standart sürümde yalnızca bir filigran bulunur. Eklentiyi kurduktan sonra, kaldırmak istediğiniz filigranı kaldırıcı ile seçebilirsiniz. Düzenlediğiniz hareket de filigranla oluşturulur. Filigranın konumunu ve nihai sonuçta oluşturduğu bulanıklık miktarını kolayca ayarlayabilirsiniz.

alight motion pro apk 3.8.0

Bu video düzenleyici, Blackberry, iPhone ve Android cihazlar dahil neredeyse tüm akıllı telefonlarla kullanılabilir. Hareketli grafiklerinizi anında düzenleyebilir ve filtreler uygulayabilir, görüntülerinizi rötuşlayabilir ve kırpabilirsiniz. Bu harika eklenti ile istediğiniz kadar katman oluşturabilirsiniz. Gelişmiş sürüm, kullanıcıların bir videoyu düzenlerken metin veya birden fazla fotoğraf eklemesine olanak tanır. Fotoğraflarınıza metin ekleme ve onlara filtre uygulama özelliğini bile destekler.

alight motion pro apk 3.6.2

Hareketli grafiklerinizi düzenlerken ayarlamanız gereken yüzlerce ayar vardır. Alight Motion Pro, premium sürümü satın almadan önce ücretsiz bir deneme sunar. Yükseltmek istemeseniz bile, ücretsiz sürüm size premium sürümün sunduklarının tadına varacaktır. Bu etkileyici ve görsel olarak çekici bir uygulama olduğundan, bu uygulamayı indiren birçok kişi tam sürümü satın alacak kadar etkilendi.

alight motion pro apk 3.7.1

Birçok kullanıcı Alight Motion’ı arkadaşlarına tavsiye ediyor çünkü herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının yüklenmesini gerektirmiyor. Tek bir fare dokunuşuyla en son hareketli videonuzu düzenlemeye başlayabilirsiniz. Arayüz çok kullanıcı dostudur ve kullanımı hızlı ve kolaydır. Akıllı telefonlarında karmaşık video uygulamalarını düzenleme konusunda rahat olmayan kullanıcılar için bu harika bir alternatif.

alight motion pro apk 3.7.0

Bazı kullanıcılar, dahil edilen fotoğraf düzenleyiciyi kullanmanın basitliğini severken, diğerleri daha fazla kontrol ve esneklik için diğer video düzenleyicileri kullanmayı tercih eder. Bu Android uygulamasının hareket düzenleme potansiyeli emsalsizdir. YouTube videoları için animasyonlu 3D grafikler oluşturabilir ve metin ekleyerek ve görüntüleri değiştirerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Hareketli videolarınıza metin ve ses de ekleyebilirsiniz.

alight motion pro apk android oyun club

Bu görsel olarak dikkat çekici uygulama, videolarınız için gerçekçi arka planlar oluşturmanıza olanak tanır. Arka planda nesnelerin renklerini kolayca değiştirebilir veya yeni öğeler ekleyebilirsiniz. Ek efektler için duman, yağmur, sis ve hatta patlamalar ekleyebilirsiniz. Videolarınıza 3D hareketli grafikler bile uygulayabilirsiniz. Bu uygulama, videolarında yaratıcı olmak isteyen herkes için mükemmeldir. Akıllı telefonunuzun dahili hareket algılama özelliğini kullandığından, videolarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle akıllı telefonlarında uygunsuz içerik olması konusunda endişelenmeden paylaşmanın çok güvenli bir yoludur. LingoDeer apk indir

Bu harika uygulama kesinlikle android cihazınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak. Dahil edilen çeşitli hareket efektleri ve sunduğu kolay düzenleme yetenekleri ile videolarınızı sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz. Çalışmalarınızı google play store’da hesabı olan herkesle paylaşabilirsiniz. Videolarınızı Google play store üzerinden yayınlayıp yayınlayamayacağınızdan emin değilseniz veya Alight Motion Apk’ı kendiniz denemek istiyorsanız, ücretsiz deneme sürümünü indirebilir ve kendiniz inceleyebilirsiniz. Bu harika video düzenleme uygulaması kesinlikle tüm android meraklıları için bir zorunluluktur.

Haberler

Alight Motion 3.9.0
• New Effects: Omino Diffusion+, Omino Glass, Dark Glow
• Bug Fixes

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.