Angry Neighbor Apk

3.2

Angry Neighbor Apk , Nintendo DS için yepyeni bir Angry Birds oyunudur. Angry Neighbor Apk , başarılı Kung Fu Panda film serisinin hikayesini takip ediyor. Angry Birds, Haziran 2021'de iPod için bir oyun olarak hayata başladı. Bir yıl sonra, bir iPhone ve iPad uygulamasına dönüştürüldü. Bu yılın Temmuz ayında Nintendo DS platformuna geçti. 
APK'yı İndirin
4.1/5 Oy: 7,082
Geliştirici
Invictus Studio
Sürüm
3.2
Güncelleştirmek
3 Aralık 2018
Gereksinim -leri
4.1 ve sonrası
Boyut
87M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Angry Neighbor Apk , Nintendo DS için yepyeni bir Angry Birds oyunudur. Angry Neighbor Apk , başarılı Kung Fu Panda film serisinin hikayesini takip ediyor. Angry Birds, Haziran 2021’de iPod için bir oyun olarak hayata başladı. Bir yıl sonra, bir iPhone ve iPad uygulamasına dönüştürüldü. Bu yılın Temmuz ayında Nintendo DS platformuna geçti. Modern Ops FPS Apk İndir

Komşunun evini keşfedin ve sırrını çözün

angry neighbor full apk
angry neighbor full apk

Angry Neighbor Full Apk İndir

İçerik

Angry Birds serisi mobil cihazlarda popüler olsa da, App Store izleyicilerinin ilgisinde son zamanlarda bir artış görüldü. Oyunun en yeni versiyonu, eski muadilleriyle aynı unsurların çoğuna sahiptir. Kontroller iPhone ve iPad sürümleriyle aynıdır ve arada sırada bir düğmeye basılmasıyla eylem aynıdır. Angry Birds Android uygulamasının aslında yakında Play Store’a geleceğini belirtmekte fayda var. Bu bize oyunun daha büyük ekranda iyi performans gösterip göstermediğini görme fırsatı veriyor.

angry neighbor apk hile

Orijinal incelememizde bahsettiğimiz gibi, Angry Birds ve diğer uygulamalar arasındaki farklardan biri, veri depolamak ve oyun önerileri almak için harici bir sunucu kullanmasıdır. Angry Birds Apk dosyası bu özelliklerin hiçbirine sahip değildir. Sunucuya erişmenin ve oyun önerileri almanın bir yolu yoktur. Bu, Ice Cream Sandwich’in en son sürümüne sahip bir Android cihazınız olsa bile, üzerinde Angry Birds oynayamayacağınız anlamına gelir.

angry neighbor apk son sürüm

Ice Cream Sandwich’in en son sürümüne sahip olmasına rağmen, Android’in en son sürümüyle uyumluluk sorunları ilk bildirildiği kadar ciddi değil. Angry Birds’ün iPhone ve iPad için piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç hatanın giderildiği görülüyor. Bununla birlikte, oyunla yaşayamayabileceğiniz bazı önemli performans sorunları vardır. Bu nedenle, mevcut çeşitli ücretsiz Angry Birds alternatiflerinden birini kullanmanız önerilir.

angry neighbor apk cepde

Temel Angry Birds düzeni çok güzel görünüyor ve animasyonlar iyi yapılmış. Ancak şu anda Android sürümü hakkında bilinen tek şey bu. Windows Mobile ve Blackberry’nin eski sürümlerinde çalışıp çalışamayacağını bilmiyoruz. Angry Birds oynamanın tek yolu, oyunu herkes için çalışmayan Google Play uygulamasından indirmek gibi görünüyor. Angry Birds geliştiricisinin gelecekte uygulamayı piyasadan tamamen kaldırmaya karar vermesi ihtimali de var.

angry neighbor apk mod menu

Neyse ki, android telefonunuzda Angry Birds oynamanın bir yolu var. Bir eklenti uygulaması olan “Xposed” adlı bir android uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu android uygulaması, başka bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan popüler Angry Birds oyunlarının arkasındaki yerel kodu kullanmanıza olanak tanır. Sadece xposed uygulamasını indirin ve ardından telefonunuza yükleyin – ve işte!

Angry Birds oynamanın diğer yolu Angry Neighbor Apk’yi indirmektir. Bunu Android Market’e gidip Angry Birds Apk’yi arayarak yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmenizi isteyen bir ekran göreceksiniz. Ekrandaki talimatları izleyin ve ardından apk’yi cihazınıza yükleyin. Nulls Brawl Alpha Apk Para hilesi 2021 **

angry neighbor apk uptodown

Angry Neighbor Apk’yi yükledikten sonra uygulamayı başlatabilir ve ardından ana ekrana tıklayabilirsiniz. Ayarlar sekmesini seçin ve ardından APK dosyası sekmesine tıklayın. “Şimdi yükle”ye dokunun. Ardından ana ekranınızda bir simge göreceksiniz. Bu simgeye dokunun ve ardından Angry Birds oyunlarını telefonunuza yüklemek için simgelerden birini seçin. Bundan sonra, cihazınızdaki tüm favori Angry Birds oyunlarınızı kolayca esneyebilirsiniz.

Görüntü

2 yorumları "Angry Neighbor Apk"

  1. Pingback: Minibus Simulator Vietnam Mod Hileli Apk 2021 - Apk Oyna İndir

  2. Pingback: World Truck Driving Simulator Apk 2021 Son sürüm 2021** » Apk Clup

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.