Busuu Premium Apk
Icon

Busuu Premium Apk

Busuu
Name Busuu: Yabancı dil öğren
Package com.busuu.android.enc&hl=tr&gl=US
Publisher Busuu
CategoryEducation
Version 22.0.0.647
Size 46M
Requires Android 5.0 ve sonrası
MOD Features Premium Apk
Updated On
Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Busuu Apk nedir? Bu Apk, Facebook'ta bulunan en son sosyal ağ uygulamasıdır. Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Facebook'un kendi Zaga...

Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Busuu Apk nedir? Bu Apk, Facebook’ta bulunan en son sosyal ağ uygulamasıdır. Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Facebook’un kendi Zagat puanlama sistemine benzer ve bu uygulama gibi, sosyal medya deneyiminizi kolaydan zora doğru beş puanlık bir ölçekte derecelendirir. Bu, A’dan Z’ye (en yüksek elde etmenin imkansız olduğu) derecelendirileceğiniz anlamına gelir. Bu Apk, Zagat tarafından da kullanılıyor. Vector Full V Mod Apk Para Hileli

busuu premium

busuu premium

Busuu Premium Apk 21.13.1.619

Artık profiliniz ne yaptığınız, nerede olduğunuz, kiminle olduğunuz ve ne yapmaktan hoşlandığınız gibi bilgileri içerecektir. Profil ayrıca ilgi alanlarınızı da listeleyecektir. Bu Apk, Facebook’un Myspace profil sayfalarına benzer. Başkalarının görebileceği kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Ancak, sayfanıza başka profiller ekleyemezsiniz.

busuu apk premium

Profilinizi oluşturduktan sonra, Facebook’tan olsun ya da olmasın, dışarı çıkıp arkadaş eklemeye başlayabilirsiniz. Bu kişiler ağınıza eklenecek ve yaşamınızla ilgili tüm güncellemeleri görebilecekler. Bu, aksi takdirde çok yakın olmayabileceğiniz insanlarla iletişim halinde kalmanıza yardımcı olacaktır.

busuu apk premium 2021

Arkadaş ekledikten sonra, tek yapmanız gereken etkileşime başlamak. Mevcut sohbet odalarından herhangi birinde sohbet edebilirsiniz. Birbirinize şakalar, yorumlar ve ifadeler gönderebilirsiniz. Birbirinizi biraz daha iyi tanıdıkça, hayal kırıklıklarınızı, hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınız şeyleri dışa vurmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu, profil sayfalarınızdan uzak tutulacaktır.

busuu apk mod

Bu uygulama Seattle’daki Washington Üniversitesi’ndeki iki öğrenci tarafından geliştirilmiştir. Bu öğrencilerden biri de Via Labs. Via Labs, şimdi sadece Via olarak bilinen Via Incorporated tarafından kuruldu. Bu uygulamadan sorumlu diğer öğrenci Jason Hardy’dir. Halen Via Labs’da Baş Yazılım Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Şu anda Busuuit’i satma planı yok, ancak gelecekte Via’dan farklı ürünler olabilir.

busuu apk download

Uygulamanın en büyük özelliklerinden biri, yaktığınız kalorileri ve kat ettiğiniz mesafeyi takip edebilmesidir. Ayrıca koştuğunuz milleri de günlüğe kaydedebilecek. Bu güzel çünkü birçok insan bu tür istatistikleri takip etmeyi sever. Yine de, bazı insanlar bunu bir zorunluluk gibi hissetmiyor.

Genel olarak, bu Uygulama oldukça kullanışlıdır. Bence değer katan ana özelliği, aktivitelerinizi takip edebilmeniz ve nasıl yaptığınızı belirleyebilmeniz. Elbette bunu aracınızı sürerken yapamayacaksınız ancak performansınızı değerlendirmek için harika bir yol. Oldukça kullanışlı olan bir diğer özellik ise pano bildirimidir. Bu özellik sayesinde, trafiğe takılırsanız, yolculuk durumunuzla ilgili güncelleme yapma zamanının geldiğini hemen görebileceksiniz. Yoğun trafikte de sıkışıp kalırsanız bu kullanışlı olabilir.

busuu apk full cracked

Sonuç olarak, Busy Pants by Busy Apps iyi bir yolculuktur. Hevesli gezginlere tavsiye ederim, çünkü kilometrelerini ve diğer istatistikleri kolayca takip etmelerini sağlayacak. Ancak, uygulamayı haftada sadece birkaç gün kullanırsanız, buna değdiğini düşünüyorum. Birkaç haftadır kullanıyorum ve çok seviyorum.

busuu apk premium download

Değiştirebileceğiniz pek çok farklı ayar var ve bu gerçekten onu ne için kullanmak istediğinize bağlı. Çok seyahat ediyorsanız, daha fazla seçenek ve özelliğe erişebileceğiniz premium abonelik almak isteyebilirsiniz. Örneğin, bu premium aboneliklerden bazıları, nasıl yaptığınızı gerçekten analiz etmenize ve ne kadar etkili olduğunu görmenize olanak tanıyan bir izleme modülüne erişmenizi sağlar. Diğer premium abonelikler size daha fazla veri depolama ve hatta daha sonra yazdırma olanağı sağlar. File Explorer – Manage Files with Cloud Storage

Meşgul Pantolon, kilometrenizi takip etmek için bir Uygulama kullanma konseptini gerçekten başka bir seviyeye taşıdı. Verilerinizi bilgisayarınıza veya iPhone’unuza indirmenize izin verir, böylece istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükleyerek ve galon başına millerinizi takip ederek başlayabilirsiniz. Oradan, tam olarak nerede zamanınızı ve paranızı boşa harcadığınızı görebileceksiniz. Bu raporların okunması ve anlaşılması kolaydır ve ayrıca zamanınızı nerede geçirmeniz gerektiği konusunda değerli bilgiler sağlar.

busuu apk pc

What's Latest New Busuu: Yabancı dil öğren

Dil öğrenmek için vaktin yok mu? İş, okul, spor salonu, aile, arkadaşlar ve diğer hobiler arasında sıkışıp kaldın mı?Hayatına uygun, kişisel ve uyarlanabilir bir Çalışma Planı ile dil öğrenmek stresli olmayacak.Hedeflerini ve zaman çizelgeni belirleMüsaitliğine göre bir plan oluşturKüçük ve ulaşılabilir adımlarla, hesaplanmış tamamlanma tarihine doğru çalışarak ilerleDil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Busy Pants hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen web sitelerini ziyaret edin. Dakikalar içinde en son sürüm olan sürüm 2’yi indirebileceksiniz. Benim gibiyseniz, bu uygulamanın motorunuzun tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan şey olduğunu göreceksiniz!

Rate and Review by Google Play Store

4.4
460835 total
5  
4  
3  
2  
1  

Review & Discussion

4.4
(460835 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.