Busuu Premium Apk

21.13.1.619

We’re Busuu, the language learning app. Over 100 million people choose us to learn Spanish, pick up a few French phrases, try Japanese, or one of the other 9 different languages we have on offer – now it’s your turn!
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 443,038
Geliştirici
Busuu
Sürüm
21.13.1.619
Güncelleştirmek
August 23, 2021
Gereksinim -leri
5.0 and up
Boyut
41M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Busuu Apk nedir? Bu Apk, Facebook’ta bulunan en son sosyal ağ uygulamasıdır. Busuu Premium Apk 21.13.1.619  Facebook’un kendi Zagat puanlama sistemine benzer ve bu uygulama gibi, sosyal medya deneyiminizi kolaydan zora doğru beş puanlık bir ölçekte derecelendirir. Bu, A’dan Z’ye (en yüksek elde etmenin imkansız olduğu) derecelendirileceğiniz anlamına gelir. Bu Apk, Zagat tarafından da kullanılıyor. Vector Full V Mod Apk Para Hileli

busuu premium

İçerik

busuu premium

Busuu Premium Apk 21.13.1.619

Artık profiliniz ne yaptığınız, nerede olduğunuz, kiminle olduğunuz ve ne yapmaktan hoşlandığınız gibi bilgileri içerecektir. Profil ayrıca ilgi alanlarınızı da listeleyecektir. Bu Apk, Facebook’un Myspace profil sayfalarına benzer. Başkalarının görebileceği kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Ancak, sayfanıza başka profiller ekleyemezsiniz.

busuu apk premium

Profilinizi oluşturduktan sonra, Facebook’tan olsun ya da olmasın, dışarı çıkıp arkadaş eklemeye başlayabilirsiniz. Bu kişiler ağınıza eklenecek ve yaşamınızla ilgili tüm güncellemeleri görebilecekler. Bu, aksi takdirde çok yakın olmayabileceğiniz insanlarla iletişim halinde kalmanıza yardımcı olacaktır.

busuu apk premium 2021

Arkadaş ekledikten sonra, tek yapmanız gereken etkileşime başlamak. Mevcut sohbet odalarından herhangi birinde sohbet edebilirsiniz. Birbirinize şakalar, yorumlar ve ifadeler gönderebilirsiniz. Birbirinizi biraz daha iyi tanıdıkça, hayal kırıklıklarınızı, hoşlandığınızı ve hoşlanmadığınız şeyleri dışa vurmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu, profil sayfalarınızdan uzak tutulacaktır.

busuu apk mod

Bu uygulama Seattle’daki Washington Üniversitesi’ndeki iki öğrenci tarafından geliştirilmiştir. Bu öğrencilerden biri de Via Labs. Via Labs, şimdi sadece Via olarak bilinen Via Incorporated tarafından kuruldu. Bu uygulamadan sorumlu diğer öğrenci Jason Hardy’dir. Halen Via Labs’da Baş Yazılım Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Şu anda Busuuit’i satma planı yok, ancak gelecekte Via’dan farklı ürünler olabilir.

busuu apk download

Uygulamanın en büyük özelliklerinden biri, yaktığınız kalorileri ve kat ettiğiniz mesafeyi takip edebilmesidir. Ayrıca koştuğunuz milleri de günlüğe kaydedebilecek. Bu güzel çünkü birçok insan bu tür istatistikleri takip etmeyi sever. Yine de, bazı insanlar bunu bir zorunluluk gibi hissetmiyor.

Genel olarak, bu Uygulama oldukça kullanışlıdır. Bence değer katan ana özelliği, aktivitelerinizi takip edebilmeniz ve nasıl yaptığınızı belirleyebilmeniz. Elbette bunu aracınızı sürerken yapamayacaksınız ancak performansınızı değerlendirmek için harika bir yol. Oldukça kullanışlı olan bir diğer özellik ise pano bildirimidir. Bu özellik sayesinde, trafiğe takılırsanız, yolculuk durumunuzla ilgili güncelleme yapma zamanının geldiğini hemen görebileceksiniz. Yoğun trafikte de sıkışıp kalırsanız bu kullanışlı olabilir.

busuu apk full cracked

Sonuç olarak, Busy Pants by Busy Apps iyi bir yolculuktur. Hevesli gezginlere tavsiye ederim, çünkü kilometrelerini ve diğer istatistikleri kolayca takip etmelerini sağlayacak. Ancak, uygulamayı haftada sadece birkaç gün kullanırsanız, buna değdiğini düşünüyorum. Birkaç haftadır kullanıyorum ve çok seviyorum.

busuu apk premium download

Değiştirebileceğiniz pek çok farklı ayar var ve bu gerçekten onu ne için kullanmak istediğinize bağlı. Çok seyahat ediyorsanız, daha fazla seçenek ve özelliğe erişebileceğiniz premium abonelik almak isteyebilirsiniz. Örneğin, bu premium aboneliklerden bazıları, nasıl yaptığınızı gerçekten analiz etmenize ve ne kadar etkili olduğunu görmenize olanak tanıyan bir izleme modülüne erişmenizi sağlar. Diğer premium abonelikler size daha fazla veri depolama ve hatta daha sonra yazdırma olanağı sağlar. File Explorer – Manage Files with Cloud Storage

Meşgul Pantolon, kilometrenizi takip etmek için bir Uygulama kullanma konseptini gerçekten başka bir seviyeye taşıdı. Verilerinizi bilgisayarınıza veya iPhone’unuza indirmenize izin verir, böylece istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükleyerek ve galon başına millerinizi takip ederek başlayabilirsiniz. Oradan, tam olarak nerede zamanınızı ve paranızı boşa harcadığınızı görebileceksiniz. Bu raporların okunması ve anlaşılması kolaydır ve ayrıca zamanınızı nerede geçirmeniz gerektiği konusunda değerli bilgiler sağlar.

busuu apk pc

Busy Pants hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen web sitelerini ziyaret edin. Dakikalar içinde en son sürüm olan sürüm 2’yi indirebileceksiniz. Benim gibiyseniz, bu uygulamanın motorunuzun tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan şey olduğunu göreceksiniz!

Haberler

Dil öğrenmek için zamanın yok mu? Hokkabazlık işi, çalışmalar, spor salonu, aile, arkadaşlar ve diğer hobiler?
Hayatınıza uyan, kişiselleştirilmiş ve uyarlanabilir bir Çalışma Planı ile dil öğrenmenin stresini üzerinizden atın.
Hedeflerinizi ve programınızı belirleyin
Müsaitlik durumunuza göre bir plan oluşturun
Küçük, ulaşılabilir adımlarla tahmini bir tamamlanma tarihine doğru çalışın
Dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.