Car Parking Multiplayer Apk

4.8.4.9

Car Parking Multiplayer Apk  Google'ın yeni Car Parking Apk'si, mobil Android kullanıcıları için harika bir araçtır. Car Parking Multiplayer Apk Kullanıcıların, arabalarını park etmek istedikleri alana araba park yerlerine girmelerine ve park ettikten sonra arabalarını nereye park etmek istediklerini seçmelerine olanak tanır.
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 1,101,994
Geliştirici
olzhass
Sürüm
4.8.4.9
Güncelleştirmek
May 19, 2021
Gereksinim -leri
6.0 and up
Boyut
Varies with device
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Car Parking Multiplayer Apk  Google’ın yeni Car Parking Apk’si, mobil Android kullanıcıları için harika bir araçtır. Car Parking Multiplayer Apk Kullanıcıların, arabalarını park etmek istedikleri alana araba park yerlerine girmelerine ve park ettikten sonra arabalarını nereye park etmek istediklerini seçmelerine olanak tanır. Bu özellik çok kullanışlı ama ya bir Android telefonunuz yoksa? Endişelenmeyin, çünkü bu uygulama Blackberry, HTC, iPhone ve diğerleri gibi tüm büyük mobil cihazlarla uyumludur. AutoRap VIP Mod Apk İndir

Car Parking
Car Parking

Car Parking Multiplayer Hileli Apk İndir

İçerik

Favori APK’nızın bir kopyası, resmi Google play uygulaması kullanılarak veya APK dosyasını bilgisayarınıza yükleyip cihazınıza aktararak cihazınıza aktarılabilir. Seçtiğiniz işletim sistemiyle çalışacak doğru APK sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Uygulamayı yükledikten sonra başlatın ve “Uygulamalarım” ı tıklayın. Bu, uygulamayı başlatacak ve en sevdiğiniz otopark apk dosyalarını bulabilirsiniz.

car parking multiplayer apk

Kurulduktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sağ üst köşede üç simge göreceksiniz: “Google Haritalar”, “Otopark” ve “Uygulamalarım”. Belirli bir uygulamayı açmak için bunlardan herhangi birine tıklayın. Oyun oynuyorsanız, üzerlerinde yıldızlar olan üç simge göreceksiniz: “benzin istasyonları”, “sanatlar” ve “müzeler”. Bunlar oyun kategorileri.

Car Parking Multiplayer Hileli Apk İndir

İlk kategori aktiviteler içindir. Bu, gerçek dünyadaki mevcut tüm benzin istasyonlarının, alışveriş merkezlerinin, parkların, müzelerin vb. bir listesini içerir. Ardından, çevrimiçi dünyadaki mevcut benzin istasyonlarının bir listesi var ve benzin fiyatlarıyla birlikte. Ve son olarak, bunun altında tüm çok oyunculu açık dünya oyunlarının tam listesi var.

car parking multiplayer 4.6.8 apk

Çok oyunculu kategorisinde iki alt kategori vardır: yarış ve parkur. Geçmişte bu tür oyunları oynadıysanız, bunların iki ayrı kategoriye ayrıldığını fark edeceksiniz. Gerçek arabaları, kamyonları ve kamyonetleri içerenler var ve bir de olmayanlar var. Gerçek oyuncularla, neler olduğu çok açık olacak. Oyuncular kendi araçlarını kullanarak birbirleriyle yarışıyorlar; ancak diğer çok oyunculu modda araçları hiç görmezsiniz. Temple Run 2 Apk Sınırsız Para Hilesi 2021 **

car parking multiplayer 4.7.0 apk

Car Parking beta’yı cihazınıza yükledikten sonra atacağınız ilk adım, geliştirici ile ücretsiz bir hesap oluşturmaktır. İşte asıl oyun burada başlıyor! Giriş yaptığınızda, fark edeceğiniz ilk şey, yalnızca belirli Google Android uygulamasına erişebileceksiniz, bu da Google Play’den başka hiçbir şeye erişemeyeceğiniz anlamına geliyor. “Diğer” uygulamaları kullanamamanızın nedeni, henüz Google tarafından onaylanmamış olmalarıdır. Google Play uygulaması herhangi bir zamanda kullanabileceğiniz uygulama sayısını sınırladığı için bu aslında sizin gibi oyuncular için iyi bir haber.

car parking multiplayer hile

Ayrıca oyunun tek oyunculu ve çok oyunculu versiyonlarında oynama seçeneği de sunuluyor. Dediğim gibi, Car Parking beta, özellikle direksiyon başında başka gerçek insan olmadığı düşünüldüğünde, size en gerçekçi sürüş deneyimini sunuyor. Ayrıca grafiklerin oldukça şaşırtıcı olduğunu fark edeceksiniz. Geliştiriciler grafikleri oluşturmak için zaman harcadılar ve kesinlikle harika efektlere ve harika araba modellerine ilgi duyacaksınız.

car parking multiplayer apk 5.7. 7

Genel olarak, sürüş becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek istiyorsanız, kesinlikle Car Parking Apk’yi indirmelisiniz. Sadece sürüş becerilerinizi geliştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda sizinle aynı ilgiye sahip diğer gerçek oyuncularla bağlantı kurma fırsatı da sunar. Bu şekilde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi diğer oyuncularla paylaşabilecek ve belki onlardan da öğrenebileceksiniz. Tabii ki, hevesli bir oyuncuysanız, muhtemelen Google Play uygulaması ve Android Market uygulamasının en popüler iki mobil oyun platformu olduğunu biliyorsunuzdur ve Car Parking Apk kesinlikle en iyi park oyunlarından biri olarak yerini hak ediyor. ikisinde oynayabilir. Gerçekten sizi uzun süre meşgul edecek çok eğlenceli özelliklere sahip.

Haberler

Yeni kişi cildi
Yeni vücut kitleri
Yeni araba
Küçük düzeltmeler

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.