Critical Ops Apk

1.28.0.f1596

Bağlantıları karşıdan yükleme
Beklemek 8s

Apk İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Dönmek
4.2/5 Oy: 2,303,191

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Critical Ops Apk Multiplayer FPS, Critical Force Inc tarafından geliştirilen, yayınlanan ve işletilen oldukça yoğun bir rekabetçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Critical Ops apk  İlk olarak Eylül 2021’de Open Alpha olarak piyasaya sürüldü ve Critical Ops: Multiplayer çıkana kadar Açık Alfa’daydı. Kasım ayında FPS. Oyun, ‘Akdeniz’ teması nedeniyle bazı oyun tutkunlarından çok fazla eleştiri aldı. Ancak, aslında herhangi bir Akdeniz teması veya ortamı yok ve bunun yerine II. Dünya Savaşı sırasında Berlin’de geçiyor. AIO Master Mod For Minecraft PE Apk

Critical Ops Mega Hileli Mod V1.27.0.F1562 Apk
Critical Ops Mega Hileli Mod V1.27.0.F1562 Apk

Critical Ops Mega Apk

İçerik

Counter-Strike veya Day gibi diğer birinci şahıs nişancı oyunlarından farklı olarak, Critical Ops: Multiplayer FPS’de, Öykü modu ve Arena modu olmak üzere seçim yapabileceğiniz iki oyun modu vardır. Oyuncu bir sığınağa girer ve onları öldürmek için gönderilen Nazi zombilerinin saldırılarından kurtulmalıdır. M1 Thompson tabancası ve M1 Thompson hafif makineli tüfek gibi silahları var ve ayrıca el bombası ve patlayıcı kullanıyorlar. Oyunun başında, düşmanları yakın mesafeden vurmak için kullanılabilecek Pegis ER Pump adlı bir makineli tüfeğe de sahipler. Bu düşmanlardan bazıları, zombilere göre oldukça zayıf olmalarına rağmen makineli tüfeklere de sahip olan Choe zombileridir.

critical ops hile

Oyunun oyun mekaniği, kalıcı bir çevrimiçi nişancı deneyimi sağlamak için sunucuyu kullanır. Bu sunucu, oyuncuların oyunu kendi ağlarını kullanarak deneyimlemelerini sağlayan Critical Ops oyun motorunda çalışır. Oyuncular, Critical Ops: Multiplayer FPS’yi tek bir istemciyle veya aynı anda en fazla dört istemciyle oynayabilir.

critical ops apk para hile 2021

Tek oyunculu oyun modlarındayken, odak noktası hedefe dayalı oyundur. Amaç, süre dolmadan tüm hedefleri ortadan kaldırmaktır. Critical Ops: Multiplayer FPS için oyuncuların Öykü Modu veya Saldırı modunu seçmesine olanak tanıyan çeşitli oyun modları vardır. Saldırı modundayken, oyuncu belirli bir süre içinde mümkün olduğu kadar çok zombiyi ortadan kaldırmak zorundadır, hikaye modunda ise amaç başkanı öldürülmekten korumaktır.

critical ops para hilesi

Oyun, Android platformunda olduğu kadar iOS’ta da sorunsuz çalışmasını sağlayan Unreal Engine tarafından desteklenmektedir. Güçlü bir komut dosyası sistemi, tam ekran modu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, bu sıradan birinci şahıs nişancı oyununu zorlu rakiplerinden ayıran özelliklerden bazılarıdır. Critical Ops: Multiplayer FPS’nin bugün piyasadaki en iyi çok oyunculu oyunlardan biri olduğuna şüphe yok ve şüphesiz akıllı telefonunuza girecek. Eğlenceli ve aksiyon dolu oyunlardan hoşlanıyorsanız, oyunu kesinlikle bugün akıllı telefonunuza indirmek isteyeceksiniz!

critical ops hack

Critical Ops: Multiplayer FPS’nin ücretsiz sürümünü indirmek için App Store’a gidin ve ‘Critical Ops: Multiplayer FPS’yi arayın. İndirmek istediğiniz uygulamayı seçtikten sonra, Google hesabınızda oturum açmanız istenecektir. Critical Ops: Multiplayer FPS uygulamasında diğer insanlara karşı oynamak istemiyorsanız, ‘itaire’ sürümünü indirmeyi de seçebilirsiniz.

critical ops mod menu

Şimdi oyunu nasıl değerlendirirsiniz? Critical Ops: Multiplayer FPS’ye verilen toplam puan, kullanıcıların oylarına dayalı olarak yedi yüz doksan dokuz puan aldı. Şimdiye kadar, bir iPhone ve bir iPad uygulaması için kritik puan oldukça yüksek. Oyunun iPhone ve iPad sürümleri için sadece birkaç inceleme olmasına rağmen, eleştirmenler tarafından beğenilen oyunun Android sürümünün popülerliği oldukça şaşırtıcı. Sınırlı uygulama bilgime dayanarak, Critical Ops: Multiplayer FPS’nin popülaritesi, mobil cihazlar için tasarlanmış birinci şahıs nişancı uygulamalarından biri olmasına çok şey borçlu olabilir. Critical Ops Mega Apk oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sizde bu oyun dünyasında yerinizi alın. Haydi indirip uygulamayı başlayın.

critical ops oyna

Sonunda, bana öyle geliyor ki, bu popüler çok oyunculu atıcı, eski moda bir yenilikten, bir tür akıllı çok oyunculu Paskalya yumurtasından faydalanmış olabilir. iPhone ve iPad’in popülaritesi arttıkça, bu cihazlar için geliştirilen ve birçoğunun ücretsiz veya çok ucuz olduğu daha fazla oyun göreceğimize şüphe yok. Birkaç yıl içinde Critical Ops: Multiplayer FPS uygulamalarının Uygulama mağazalarını doldurduğunu görecek miyiz? Kesin olan bir şey var: Gelecekte çok sayıda harika yeni oyun bekleyebiliriz. Eminim bu oyunu çok seveceksiniz.

Critical Ops Mega Apk

Hayat kurtarın veya paradan tasarruf edin

Haberler

Harita güncellemeleri ve birkaç haritada düzeltmeler
Yeni oyun modları!
Çeşitli teknik güncellemeler ve hata düzeltmeleri
Jiro ayarı geçiş hatası ve jiro hassasiyeti düzeltildi

Video

Görüntü

Hakkında bir yorum "Critical Ops Apk"

  1. Pingback: Sniper 3D Apk 2021 - Apk Oyna İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.