Dealer’s Life 2
Icon

Dealer’s Life 2

Abyte Entertainment Ltd
Name Dealer’s Life 2
Package com.AbyteEntertainment.DealersLife2&hl=tr&gl=US
Publisher Abyte Entertainment Ltd
CategorySimulation
Version 1.000+
Size 23 Şubat 2022
Requires Android 1.000
MOD Features No
Updated On
Dealer's Life 2 Apk ile dükkanınıza gelen müşterilerin eşyalarını uygun fiyata alarak yeni müşterilere satabilirsiniz. Dealer's Life 2 Apk ile sahip olduğu...

Dealer’s Life 2 Apk ile dükkanınıza gelen müşterilerin eşyalarını uygun fiyata alarak yeni müşterilere satabilirsiniz. Dealer’s Life 2 Apk ile sahip olduğunuz dükkana gelen müşteriler ile pazarlık yaparak ellerinde bulunan eşyaları alın. Aldığınız eşyaları ise diğer müşterilere daha karlı bir fiyata satın. İnat Tv Apk İndir

Dealer's Life 2
Dealer’s Life 2

dealer’s life 2 apk

Dealer’s Life 2 de açmış olduğunuz dükkanınıza gelen müşterilerle pazarlık yaparak eşyaları alıyorsunuz. Almış olduğunuz eşyaları ihtiyacı olan müşterilere satışını yaparak ticaretinizi yapmanız gerekmektedir. Buradaki amaç müşteriden eşya alırken oldukça uygun fiyata almak ve bu eşyaları satabildiğiniz en yüksek fiyata satmaktır. Böylelikle yaptığınız kazanç oranı artacaktır.

dealer’s life 2 mobile

Dealer’s Life 2 artık mobil uygulamada. Sitemizden indirerek telefonunuza kurduğunuz uygulama ile mobil oyunun keyfini çıkarın.

dealer’s life 2 oyna

What's Latest New Dealer’s Life 2

V 1.000_A29Hoş geldiniz Dealer’s Life 2!

Sitemizden indireceğiniz uygulamayı kurun. Uygulamayı çalıştırın ve son zamanların en popüler oyununu oynamaya başlayın.

Neden COVID aşılarını zorunlu kılmıyorsunuz?

Review & Discussion

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.