Farming Simulator 20 Apk

0.0.0.77 - Google

  • Ödenen
Farming Simulator 20 ile heyecan verici çiftçilik dünyasına adım atın! Birçok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyun çiftlik hayvanlarınıza yönelin ve şimdi kendi atlarınıza binerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişlemesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.
APK'yı İndirin
3.8/5 Oy: 33,293
Geliştirici
GIANTS Software
Sürüm
0.0.0.77 - Google
Güncelleştirmek
July 16, 2021
Gereksinim -leri
7.0 and up
Boyut
648M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Farming Simulator 20 Apk , tohum ekmekten mahsul toplamaya kadar işin tüm yönlerinde ustalaşmanız için size meydan okuyor. Farming Simulator 20 Apk Gelişmiş oyun mekanikleri ile sürecin neredeyse her adımında kazanç elde edebilirsiniz. Tüm tohumları ekmekten onları hasat etmeye ve meyveleri ahırınızda veya depolama tesisinizde depolamaya kadar, geçiminizi sağlamak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Ancak biraz çaba ve sabırla başarılı bir Farming Simulator 20 çiftçisi olan çiftçilerden biri olabilirsiniz. TOHU Apk İndir

Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

Farming Simulator 20 Apk Mod Para Hileli

İçerik

5 kolay adımda Ücretsiz Oyun nasıl kurulur. 1. Tam kurulum için indirilen dosyaya tıklayın. Farming Simulator 20 apk kurulum işleminin tam ekran demosunu sayfanın yan çubuğunda görebilirsiniz.

farming simulator 20 apk

Bir sonraki adım Farming Simulator 20 apk oyununu oynamaya başlamak, gerçekçi oyun ve seslerin tadını çıkarmak, net ses efektlerini dinlemek. Doğru tohumu seçmeniz, ekinleri dikmeniz ve gübrelemeniz ve sonuçları hasat panelinde izlemeniz gerekecek. Oyunun bu bölümündeki en önemli şey, doğru bitkileri doğru yere dikmek, bunu başaramazsanız, kar olmaz, para yerine sonuçlarına katlanırsınız.

farming simulator 2019

Oyunda çeşitli ekin türleri vardır. Her türün bakım ve hasat için farklı gereksinimleri vardır. Bazıları diğerlerinden daha fazla dikkat gerektirir, bu yüzden oyunun özelliklerini öğrenirken oyunculara sunulan birçok ipucu vardır. Tarım ve dikim özellikleri ile ilgili değerli bilgiler sunan web sitesinde ipuçlarını bulabilirsiniz. Bazı oyuncular, derinlemesine oyun oynamayı ve benimsemeleri gereken stratejileri daha iyi anlamalarına yardımcı olabilecek kılavuzlara da başvurur.

farming simulator 2020

Oyunda yaz mevsimi ve kış mevsimi olmak üzere iki tür mevsim vardır. Oyuncular, yaz mevsiminde iklim koşullarına bağlı olarak mahsullerin uygun şekilde ekilmesini sağlamalıdır. Kış mevsimi, ekinlerin bakımı söz konusu olduğunda oyunculara birçok zorluk sunar, çünkü çiftliğin üretkenliğini ve karlılığını sağlamaları gerekir. Farming Simulator 20 Apk içinde bulunan çeşitli araçlar sayesinde oyuncular, çiftçilik simülasyon oyunlarının üretkenliğini ve karlılığını artırabilir veya azaltabilir.

farming simulator 20 apk oyun indir

Çiftliği başarılı bir şekilde işletmek için oyuncuların kılavuzla birlikte gerekli makine ve araçları satın almaları gerekir. Kılavuz, başarılı bir çiftliği işletmek için gerekli olan farklı tarım araçları, makineleri ve araçları hakkında bilgi sunar. Bu makine ve araçlar arasında pulluklar, biçerdöverler, çatallı kaldırıcılar, biçerdöverler, püskürtücüler, biçerdöverler, eğirme krikoları, kanal açma makineleri ve pulluklar bulunur.

farming simulator 2021

Farming Simulator 20 Apk’ta Kuzey Amerika kıtasını oynamak için bir seçenek de var. Çiftçilik işinin genel ilerlemesini inceleyerek çabalarınızın meyvelerini görebilirsiniz. Oyunun arayüzü, çiftliğinizde yetiştirdiğiniz mahsullerin ve hayvanların grafiksel temsilini görmenizi sağlar. Arayüz ayrıca kullanıcıların dosyalardan veri almasına veya vermesine izin verir. Arayüz ayrıca kullanıcıların nakit rezervlerini, stoklarını, borçlarını ve kredilerini çok kolay bir şekilde yönetmelerini sağlar. Cat Bird Apk Hileli sürüm

farming simulator 2022

Farming Simulator 20 Apk ayrıca sonbahar ekimi, ilkbahar ekimi ve yaz hasadı gibi birçok mevsimsel özellik sunar. Sonbahar, kış ve yaz mevsimleri, onları yönetmek için kendi çabalarıyla oyunculara zorluklar sunar. Sonbahar ekimi zorlu bir iştir çünkü ekinleri önceden hazırlamanız, uygun şekilde gübrelemeniz ve toprağı düzgün bir şekilde örtmeniz gerekir. İlkbahar ekim etkinliği oldukça heyecan verici çünkü emeklerinizin tüm meyvelerini hemen alabilirsiniz. Son olarak, yaz hasadı size nakit rezerv sağlayabilir ve zorlu sezonda para biriktirmenize yardımcı olur.

Haberler

Bourgault FMS CD872-8 ekme makinesi eklendi
Bourgault SPS360-50 kültivatör eklendi
Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.