Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

0.0.0.77 - Google

Farming Simulator 20 ile heyecan verici çiftçilik dünyasına adım atın! Birçok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyun çiftlik hayvanlarınıza yönelin ve şimdi kendi atlarınıza binerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişlemesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.
APK'yı İndirin
3.8/5 Oy: 33,293
Geliştirici
GIANTS Software
Sürüm
0.0.0.77 - Google
Güncelleştirmek
July 16, 2021
Gereksinim -leri
7.0 and up
Boyut
648M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

Farming Simulator 20, son derece başarılı Farming Simulator oyununun devamı niteliğindedir. Demoyu indirebilir ve kendiniz deneyebilirsiniz, beğenmediyseniz tam sürümünü satın almanızı ve tam güncellemeyi almanızı öneririm. Bu yeni sürüm, orijinalinden çok daha iyi görünüyor ve oynuyor. Aynı zamanda eğlenceli ve zorlu.

Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

Farming Simulator 20 Mod Para Hileli ApkOyunun tüm amacı çiftçiliktir. Çiftçilik simülasyonu oyunu, temel olarak, küçük bir çiftlik inşa etmeniz ve ardından yemek ve kar elde etmek için yeterli hayvan olduğundan emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Aslında bazı durumlarda tüm geliriniz ne tür hayvanlar yetiştirebildiğinize bağlıdır. Bir tür video oyunu oynamak gibi. Bazı günler çok paranız olacak ve diğer günler çok fazla olmayacak. Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

farming simulator 20 apk

Oyunda ekinleri almadan önce tohumları, gübreleri ve ekipmanı seçmeniz gerekiyor. Bunları nasıl karıştırabileceğimi ve istediğim sonuçları nasıl elde edebileceğimi bulmaya çalışarak bir süre geçirdim. Mahsulün üretimini etkileyebilecek pek çok şey vardır ve bazen doğru görevleri tamamlamak için yardıma ihtiyacınız olacaktır.

farming simulator 2019

Bu yeni sürüm daha iyi görünüyor ve birçok harika özelliğe sahip. Örneğin, en havalı yeni araçlardan biri yekedir. Bu, küçük bir tarlanız olduğunda çok kullanışlıdır, ancak büyük bir alanı hızlı bir şekilde hasat edebilmek istiyorsanız.

farming simulator 2020

Pek çok yeni bina da var, en ilginçlerinden biri ahır. Bu, depolama için harikadır ve satışa yardımcı olur. Ayrıca bir çit ve kapılar yanı sıra bir şarampole vardır. Bu oyunda ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek oldukça heyecan verici.

farming simulator 20 apk oyun indir

Bir başka harika yeni eklenti ise pulluk. Bu, istenmeyen malzemelerden kurtulmak için harikadır. Ayrıca tohum ekmeyi veya sadece toprağa kadar seçebilirsiniz. Bu temel bir arsadır, ancak istenen sonucu elde etmeyi çok daha kolay ve hızlı hale getirir. Ne tür bir pulluk kullanacağınız konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, ekranda bir yardım seçeneği vardır. Bu, diğer oyuncuların pulluklarını izlemenizi ve ne kullandıklarını görmenizi sağlar.

farming simulator 2021

Oynamaya ilk başladığınızda, mevsimi seçmeniz ve ardından yetiştirmek istediğiniz mahsulün türünü seçmeniz gerekecektir. Daha sonra ekinleri hasat etmenin ne kadar zaman alacağını gösterecek ve ardından ne kadar para kazanacağınızı size söyleyecektir. Farming Simulator 20 ile gerçek eğlence burada devreye giriyor. Artık kendi çiftliğinizi tasarlayabilir ve her yönü üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Hangi hayvanları kullanacağınızı, çiftliğinizin büyüklüğünü ve sahip olduğunuz arazi miktarını seçebilirsiniz. Bu oyuna ne kadar çok zaman ve emek harcarsanız, o kadar çok para ve prestij kazanırsınız.

farming simulator 2022

Genel olarak, bu oyun eğlenceli ve zorlu. Sizi ayak parmaklarınızda tutacak ve bugün mevcut olan en iyi çevrimiçi uygulamalardan biridir. Yeni bir oyun ile dikkatli olmalısınız. Farming Simulator 20, birçok özellikle yüklü, iyi tasarlanmış bir uygulamadır. Harika bir çiftçilik deneyimi yaratmak için gerekli tüm doğru araçlara sahiptir.

farming simulator 2020 apk

Bu aynı zamanda tamamen çevrimiçi olarak oynanabilen birkaç oyundan biridir. Oynamak için ekstra bir yazılım indirmenize gerek yoktur. Aslında oyunu resmi sitesinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Kendi çiftliğinizin sahibi olma fikrini seven ancak hiç deneyimi olmayan insanlardansanız, bu sizin için harika bir fırsat. Çiftçilik hakkında her şeyi öğrenebilir, çiftliğinizi çalıştırabilir, kar elde edebilir ve tıpkı gerçek bir yaşam ortamındaki gibi hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Kendi çiftliğine sahip olan herkes, bunun çok emek ve sabır gerektiren zorlu bir iş olduğunu söyleyecektir. Kendi çiftliğinizi yönetme şansınız olmadıysa, bu, öğrenmeniz ve değerli gerçek dünya deneyimi edinmeniz için harika bir yol olabilir. Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

farming simulator 2019 mods

Oyunun bir başka harika özelliği de, önceki sürümlerden mevcut kaydetme verilerinizi içe aktarabilmenizdir. Bu, oyununuzu önceki bir sürümde kaydettiyseniz, yeni sürüme getirip keyfini çıkarmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir. Oyun boyunca mevcut içeriği kullanmak istiyorsanız bu harika bir seçenektir. Sıfırdan başlamanız gerekmediği için zaman kazandırır. Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

Exxen Ücretsiz İzle 2021

Cat Bird Apk Hileli sürüm

Haberler

Added Bourgault FMS CD872-8 seeder
Added Bourgault SPS360-50 cultivator
Various bug fixes and improvements

Video

Görüntü

Hakkında bir yorum "Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk"

  1. Pingback: Pokémon GO Apk Hileli Sürüm indir 0.219.1 - Apk Galaxsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir