FarmVille 3 Animals Mod Apk İndir

1.12.20046

FarmVille 3 Animals Mod Apk Hayvan oyunlarını ve çiftçiliği seviyorsanız Farmville 3 Apk tam size göre! Bu oyun sizi renkli bir çiftlikler ve hayvanlar dünyasına götürür. FarmVille 3 Animals Mod Apk Hayvanlarınıza bakabilir ve onları büyütebilirsiniz.
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 49,281
Geliştirici
Zynga
Sürüm
1.12.20046
Güncelleştirmek
October 28, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
141M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

FarmVille 3 Animals Mod Apk Hayvan oyunlarını ve çiftçiliği seviyorsanız Farmville 3 Apk tam size göre! Bu oyun sizi renkli bir çiftlikler ve hayvanlar dünyasına götürür. FarmVille 3 Animals Mod Apk Hayvanlarınıza bakabilir ve onları büyütebilirsiniz. Oyunda yeni petler de var! Bu eğlence dolu bir çiftlik simülasyon oyunu! Ayrıca komşularınızı tanıyabilir ve hatta onlara yardım edebilirsiniz. Hayvanları seviyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun! F1 Clash Apk İndir

FarmVille 3
FarmVille 3

FarmVille 3 Animals Apk Mod Apk İndir

İçerik

Oyun çok fazla kişiselleştirme sunuyor ve çiftlik hayatını seven insanlar için yapılmış. Sermaye yatırmaya devam ettiğiniz sürece çiftliğinizi istediğiniz kadar gösterişli veya basit hale getirebilirsiniz. Değerli deneyimler elde etmek için diğer oyuncuları da ziyaret edebilirsiniz. Oyunun grafikleri de harika! Kendi avatarınızı yapabilir ve farklı hayvan ırkları arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun Android, iOS ve Windows Phone’da mevcuttur.

farmville 3 apk

Farmville 3’ün oynanışı benzersizdir ve çeşitli zorluklar sunar. Diğer çiftçilerden çiftlik ürünleri satın alabilir ve çevrimiçi olarak diğer oyunculara satabilirsiniz. Ayrıca çiftliğinizi farklı mahsul türleri ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca oyunun sosyal ağ özellikleri aracılığıyla arkadaşlarınızla etkileşime geçebilirsiniz. En iyi yanı, oyunu indirmek ve oynamak için ücretsiz olmasıdır! Oyunda reklam bulunmamaktadır. Cihazınıza yüklemeniz yeterlidir.

farmville 3 apk hile

Oyundaki grafikler mükemmel. Güzeller ve kırsal alan renklerle dolu. Ses efektleri de oldukça iyi. Hava efektleri ve Çiftlik elleri dahil olmak üzere yeni özellikler harika. Hayvanların sesleri ritmik ve keskin, animasyonlar gerçekçi. Oyundaki grafikler oldukça detaylı ve canlı. Oyuna canlı bir hava katıyorlar. Müzikler ve ses efektleri de harika.

farmville 3 apk oyun indir club

Oyun, oyuncuların tarlalarda mahsul yetiştirmesine ve ürünleri diğer oyunculara satmasına olanak tanır. Hava, tarım ürünlerinizin üretimini ve pazarlamasını etkileyebilir, bu nedenle karınızı en üst düzeye çıkarmak için hasatlarınızı ve teslimatlarınızı zamanlamanız gerekir. Birden fazla alan oluşturmak da mümkündür. Oyun, evcil hayvan ve bitki sistemleri gibi birçok heyecan verici özellik içeriyor. Mücevher bile satabilirsiniz. Oyunu oynamanın tek şartı sabrınız. Bu uygulama, çiftçilik ve hayvancılık simülasyonu için en iyi uygulamalardan biridir. Best Fiends

farmville 3 apk mod

Bir çiftçilik simülatörü olarak bu oyun, kendi çiftliklerini kurmayı sevenler için mükemmel bir seçimdir. Bu oyun her yaştan insan için eğlencelidir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı çeşitler vardır. Hatta farklı ekin türleri ve hava koşulları bile var. Hepsi farklı türde özelliklerle birlikte gelir. Bu, onu hem çocuklar hem de yetişkinler için harika bir oyun haline getiriyor. Hatta kendi evcil hayvanlarınızı bile yaratabilirsiniz! Ve bu uygulamayla ilgili en iyi şey, ücretsiz olmasıdır.

farmville 3 apk android oyun club

Oyunda kendi ekinlerinizi yetiştirmeniz gerekiyor. Farklı türde ürünler yetiştirmek için gübre kullanmanız gerekir. Yeni başlayan biriyseniz, işinizde size yardımcı olması için bir yardımcı kiralayabilirsiniz. Bu şekilde, mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazla altın kazanacaksınız. Ayrıca kendi hayvanlarınızı yaratabilir ve çiftliğinizde bulabileceğiniz çeşitli eşyalarla çiftliğinizi dekore edebilirsiniz. Farmville 3’ün en iyi yanı ücretsiz olmasıdır. Bunun dışında, oyunu oynamak için Facebook’a bile kaydolabilirsiniz.

farmville 3 apk dayı

Oyun ücretsizdir ve birçok özelliğe sahiptir. Hayvanları seçerek ve evler inşa ederek çiftliğinizi özelleştirebilirsiniz. Bir ev ve bir kale inşa edebilir, ayrıca kendi hayvanlarınızla bir kasaba inşa edebilirsiniz. Ayrıca bir tasarım seçerek çiftliğinizi özelleştirebilirsiniz. Oyunda kendi yemeğinizi bile yapabilirsiniz. Hatta kendi hayvanlarınızı üretebilir ve satabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınıza daha çekici görünmesi için kıyafetinizi özelleştirebilirsiniz.

farmville 3 apk hack

Bu oyun boş zamanınızı geçirmek için harika bir yoldur. Zynga’nın artan nüfusu ile diğer kullanıcılarla da tanışabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Hayvanları seviyorsanız onları satıp para kazanabilirsiniz.

farmville 3 apkmirror

Ve arazinizi geliştirmek ve karınızı artırmak istiyorsanız, aynı çıkarları paylaşan diğer insanlarla ticaret yapabilirsiniz. Hatta kendi şehrinizi yaratabilir ve dekore edebilirsiniz! İhtiyacınız olan tek şey bir cihaz ve internet bağlantısı.

Haberler

FarmVille 3, 4 Kasım'da dünya çapında indirilebilecek
Çiftliğiniz için benzersiz dekorasyonlar kazanmak için oyunu 4 Kasım ile 18 Kasım arasında oynayın

Marie ve dost canlısı Çiftlik Elleri ekibi, sizi kollarını açarak karşılamak için burada olacaklar!

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.