Fidget Toy Maker Apk

0.9.7

Fidget Toy Maker Apk, kendi fidget oyuncaklarınızı ücretsiz olarak yaratmanıza izin veren, fermuarlar tarafından yapılan bağımlılık yapan bir oyundur. Fidget Toy Maker Apk Oyun 50'den fazla renkli nesne ve 4 farklı eğlence modu ile geliyor.
APK'yı İndirin
4.6/5 Oy: 4,941
Geliştirici
Geisha Tokyo Inc.
Sürüm
0.9.7
Güncelleştirmek
18 Ekim 2021
Gereksinim -leri
5.0 ve sonrası
Boyut
70M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Fidget Toy Maker Apk, kendi fidget oyuncaklarınızı ücretsiz olarak yaratmanıza izin veren, fermuarlar tarafından yapılan bağımlılık yapan bir oyundur. Fidget Toy Maker Apk Oyun 50’den fazla renkli nesne ve 4 farklı eğlence modu ile geliyor. Bu oyun, çocukların yaş grubu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Eğer bir çocuksanız, endişelenmenize gerek yok; Burada karmaşık şeyler öğrenmek zorunda değilsiniz. Oyunun basitliği, çocukların bu kadar çok sevmesinin ana nedenlerinden biridir. Toca Life School Apk İndir

Fidget Toy Maker Apk
Fidget Toy Maker Apk

Fidget Toy Maker Apk Oyna

İçerik

Bu Fidget Toy Maker Apk incelemesinde, Fidget Toy Maker Apk’nin ücretsiz sürümünde bulunabilecek heyecan verici modlardan dördüne bakacağız. Bu dört mod şunlardır: Sonsuz Fidgeting, Fidgetyastics, Speedball ve Time Speedway. Bu dört mod, oyunu sınırsız süre oynamanıza izin verecek. Karakterlerinizi kolayca seviye atlayabilir ve oyun boyunca kazandığınız gerekli jetonları harcayabilirsiniz. Denemeniz ve yenmeniz için gizli başarılar da var. Toca Life World Apk İndir

fidget toy maker kit

Bu Fidget Toy Maker Apk incelemesindeki ilk mod, adından da anlaşılacağı gibi, oynarken widget’larınızı döndürmeye ve istediğiniz gibi tıklamaya devam etmeniz gereken Endless Fidgeting’dir. Bu, kıpırdama sanatında uzman olmanıza yardımcı olacaktır. Sonsuz kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpırk? Sonsuz kıpırdanmaya başlamak için apk indirmeniz ve android cihazınıza yüklemeniz gerekecek. Bundan sonra, Android Market uygulamasını başlatın ve Fidget Toy Maker’ı arayın. Henüz cihazınıza yüklemediyseniz, şimdi yapın.

fidget toy maker game

Bu Fidget Toy Maker Apk incelemesindeki ikinci mod, bir ses çıkarmak için simgelere tıklamanız ve fareyi ekranda kaydırarak serbest bırakmanız gereken Endless Fidgeting’e çok benzeyen Fidgetyastics’tir. Bu sıradan oyunun amacı, belirli bir süre içinde mümkün olduğunca çok ses çıkarmaktır. Yapılan seslerin sayısı ne kadar fazlaysa oyuncu sıralamalarında o kadar üst sıralarda yer alacağınız anlamına gelir. Bir ses çıkarmak yaklaşık beş ila on saniye sürer ve kıpırdama sanatında ustalaşmanıza yardımcı olur.

fidget toy maker

Bu Fidget Toy Maker Apk incelemesindeki üçüncü mod, ekranda bulunan bir hedefe doğru bir tenis topu atmanız gereken Speedball’dır. Bu sıradan oyunun amacı, hedefi başarıyla vurmaktır. Ekrana dokunmak da dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle atış hızınızı artırmanız gerekecek. Son amaç, topu hiçbir şeye çarpmadan bir delikten geçirmektir. Bu sıradan oyunda bir atış yapmak ve başarılı bir şekilde vurmak yaklaşık beş ila on saniye sürer.

Bu ücretsiz Fidget Pop Toy yapımcısındaki dört oyunculu çevrimiçi çok oyunculu mod, diğer iki oyuncunun katıldığı Fizzleseed’dir. Bunlardan biriyle oynamayı seçebilir veya hatta ekranı iki oyuncu arasında bölebilirsiniz. Bu dört oyunculu çevrimiçi oyun, bilgisayara karşı oynamanızı sağlar. Bu oyunun amacı, elinizde bulunan fidget pop oyuncakları ile farklı fidget şekilleri oluşturmaktır. Bu modun amacı, kısa bir süre içinde mümkün olduğu kadar çok farklı şekiller yapmaktır.

Bakacağımız son Fidget Toy maker Apk mod dosyası, 2021’de orijinal Fidget oyuncak üreticisi ile tanıtılan Fidget Pop TV’dir. Bu özel sürümün amacı, kullanıcıları aynı şekilde eğlendirmek ve bilgilendirmektir. Apk mod dosyası, çevrenizdeki dünya hakkında haberleri ve en son bilgileri gösterir. Kullanıcı, arkanıza yaslanıp rahatlama veya başkalarıyla etkileşim kurma seçeneğine sahiptir. Yeni sürüm bilgisayara karşı oynamayı kolaylaştırıyor. Kurallar ve kıpır kıpır şekiller orijinal sürümdekiyle aynı, ancak daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için her şey değiştirildi. MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir

Eğlenceyi ve eğlenceyi seviyorsanız, Fidget Toy Maker Apk modu tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Önceki tüm hatalar düzeltildi, seviyeler artırıldı ve yenileri eklendi. Başka ne isteyebilirsin? Fidget Pop Toy maker Apk modu, bu sürüm başarılı olursa kesinlikle Android Market’te tüm zamanların en çok satan uygulamalarından biri olacaktır. Öyleyse şimdi indirin ve başarınızın meyvelerinin tadını çıkarın!

Haberler

Improved UX

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.