Human Fall Flat Mod Apk

1.7

  • Ödenen
Human: Fall Flat, tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.
APK'yı İndirin
3.8/5 Oy: 20,057
Geliştirici
505 Games Srl
Sürüm
1.7
Güncelleştirmek
25 Haziran 2021
Gereksinim -leri
5.0 ve sonrası
Boyut
43M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Human Fall Flat 1.7 Mod Apk düz ekranlı kapı kilitleri, ön kapınızdakiler gibi, ev güvenlik sisteminizin önemli bir parçasıdır. Human Fall Flat 1.7 Mod Apk Ön kapıda daha güvenli ve daha emniyetli hissettiren, bulunması zor, yüksek kaliteli bir kilidin olmasıyla ilgili bir şey var. Ve bir video oyun sistemi hakkında, en temel kapı kilidi özelliklerini bile gerçekte olduğundan daha karmaşıkmış gibi gösteren bir şey var. Peki, video oyun saçmalıklarından kaçınırken İnsan Düşüşü kilidinizden en iyi şekilde nasıl yararlanırsınız? İşte nasıl. Otobus Simulator Ultimate 1.5 2 Hile Apk

Human Fall Flat
Human Fall Flat

human fall flat

Human Fall Flat 1.7 Mod Apk

İçerik

o Yapmak istediğiniz ilk şey, kilidi kapınızla eşleştirmek. Bu kulağa sağduyu gibi gelebilir, ancak bazen insanlar unutur – sadece garajımız için değil, ön ve arka kapılarımız için aynı kapıyı kullanırız. Standart boyutlu bir kapıysa, herhangi bir standart kilitle hemen hemen güvenle gidebilirsiniz. Ancak, büyük veya alışılmadık boyutta bir kapıysa, anahtarlı bir düzeneğe sahip bir kilidi tercih etmek isteyebilirsiniz – özellikle de çok çeşitli koşullarda kullanılacak olan ağır hizmet tipi kilitler (yirmi pound’a kadar) fırtınalı havadan yoğun trafiğe, haneye tecavüz veya yangın acil durumlarına.

human fall flat apk

o İyi bir kapı kilidi seçin. İnsanların ev güvenlik sistemleriyle yaptığı en büyük hatalardan biri, iyi bir kilit seçememektir. Kapı kolunun zayıf noktaları – standart bir kapı kilidinin kırılacağı yerler – kapı kolunun kenarlarıyla kaplıdır, bu nedenle kilit seçerken ekstra özen gösterilmelidir. Ucuz plastik anahtarlar veya “delikten geçen” anahtarlar kullanmaktan kaçının. Çok kısa veya çok uzun kesilen anahtarlar kolayca kırılabilir ve size gereksiz bir anahtar parçası kalır ve kapınızı açamazsınız.

human fall flat sistem gereksinimleri

o Anahtarlı silindirli bir kapı kilidi seçin. Öte yandan, özel kapınız için hangi tip Human Fall Flat ekranlı kapı kilidine ihtiyacınız olduğunu bulamıyorsanız, bir anahtarsız giriş kilidi denemeyi düşünün. Anahtarsız giriş kilidi, bir tuşa basmak yerine bir düğmeye basarak kapınızı kilitlemenizi veya kilidini açmanızı sağlar. Bu, geleneksel kilitleme yöntemlerinden daha karmaşık görünse de, bir sürgü ile bile çok daha üstün güvenlik sağlar. Anahtarsız kapı kilidi kullanırken pillerinizi değiştirdiğinizden emin olun.

human fall flat oyna

o Sürgü kullanın. Sürgüler, dışarıdaki davetsiz misafirlere karşı en güçlü korumayı sağladıkları için en iyi şekilde dış kapılarda kullanılır. İç kapınız bir iç kapıysa (çoğu gibi), iç kapılarınızda sürgü kullandığınızdan emin olun. Bunlar genellikle ayrı satılır. Bid Wars 2 Hileli Apk indir !!!

human fall flat online

o Pencere kaplamalarını düşünün. Ana kapınız genişse, meraklı gözleri uzak tutmak için perdeler veya perdeler takmayı düşünün. Kapının çevresine dikenli gül çalıları dikmeyi düşünün – bunlar, siz yokken evinizi gözetlemek isteyen hırsızlar için harika tuzaklar görevi görecektir. Ve elbette, ön kapının yanındaki saksılara çiçek dikin – kimse bahçe güllerinin sergilendiği bir sergiye adım atmak istemez. Evinizin dışına harekete duyarlı aydınlatma veya hareket sensörlü ışıklar yerleştirmek de iyi bir fikirdir – bunlar, kapıdan geçmeye çalışan suçluları yakalamaya yardımcı olacaktır.

human fall flat steam

o Yüksek kaliteli bir alarm sistemi kurun. Hırsızlar, basit bir alarm sistemine sahip bir ev bulmanın ne kadar kolay olduğunu bilirler. Tüm planlama ve hazırlıklardan geçtiler – evin doğru çıkartmalar ve işaretlerle korunduğunu biliyorlar. Ama içeri girmek isterlerse, fethetmeleri gereken bir şey daha var: iyi bir alarm sistemi.

human fall flat kaç gb

Evinizi güvende tutmanın anahtarı, evin her santimini ve çevresini, erişimi mümkün olduğunca zor hale getirmektir. Amacın her şeyden önce suç faaliyetlerini caydırmak olduğunu unutmayın, bu nedenle kolay avın cazibesinin sizden kaçmasına izin vermeyin. Yüksek kaliteli alarm sistemleri kurarak, çevre düzenlemenize hareket dedektörleri ekleyerek ve sürgü kilitlerini daha dayanıklı, güçlü olanlarla değiştirerek güvenliğinizi artırmak için zaman ayırın. Ve bir dış kapı kilidi takmak gibi kolay ev geliştirme projelerinden yararlandığınızdan emin olun. Bu basit değişiklikler, güvenli bir hırsız olmakla bir daha asla dışarıda uyuyamayan bir ev sahibi olmak arasındaki farkı yaratabilir!

Haberler

***YENİ “ORMAN” SEVİYESİ ÇIKTI***

"Doğanın sesine kulak verin! Yeni Orman seviyesinde huzur bulup rahata ermek için arkadaşlarınızla yemyeşil ağaçlıkları ve karla kaplı tepeleri keşfe çıkın.

Artık gizem ve kaos yanı başınızda. Yere çakılmış uçaklar ve ağır iş makineleri de cabası. Bir saniye, neredeyiz biz? Yanlış yere mi geldik?"

Video

Görüntü

1 yorumları "Human Fall Flat 1.7 Mod Apk"

  1. Pingback: Stone Miner Apk 2.7 - Para Hileli Mod Apk İndir 2021 - Apk Oyna İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.