Kinemaster Pro Apk

5.1.14.22765.GP

KineMaster makes video editing fun on your phone, tablet, or Chromebook! KineMaster makes it easy to edit videos with lots of powerful tools, downloadable content, and much more:
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 4,420,984
Geliştirici
KineMaster Corporation
Sürüm
5.1.14.22765.GP
Güncelleştirmek
August 6, 2021
Gereksinim -leri
6.0 and up
Boyut
95M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Kinemaster Pro Apk 5.1.14.22765.GP, endüstri lideri profesyonel tam özellikli hücresel video düzenleme ve oluşturma yazılımıdır. Kinemaster Pro Apk 5.1.14.22765.GP Görüntü filtreleri, geçişler, hız ayarlamaları ve çok daha fazlasını içeren bazı çok güçlü temel araçlarla birlikte gelir. Çok sayıda kullanışlı dijital fotoğraf efektiyle yüklü olarak gelir. Bu aynı zamanda piyasadaki eksiksiz bir kolaj oluşturucuya sahip birkaç araçtan biridir. Ayrıca hepsi video oluşturmanızda size yardımcı olmaya hazır binlerce görüntü ve film klibiyle yüklü olarak gelir.

VSCO Foto Video Düzenleyici Mod Apk İndir

kinemaster pro apk

Kinemaster Pro Apk Güncel

İçerik

Yazılım paketi, tüketicinin son derece yararlı bulacağı üç popüler uygulamayla birlikte gelir. Bu uygulamalardan biri olan Splice, medya dosyalarını yönetmeye ve onları belirli klasörler içinde düzenlerken düzenlemeye yardımcı olur. Splice ayrıca Kinemaster Pro ile entegre olur, yani bir projeyi bir PC’den diğerine kolayca aktarabilirsiniz. Son uygulama olan Video Equalizer, videoları filigran, çizik, yükseltilmiş hacim ve karartma gibi belirli amaçlar için geliştirmenize olanak tanıyan dört farklı seçenek sunar.

kinemaster pro apk son sürüm

Video düzenleme söz konusu olduğunda, herkes neyin en iyi olduğunu bilir. Herkes ayrıca en iyi video düzenleme uygulamasının ne olduğunu bilir, ancak herkes kinemaster pro apk’nın gerçekte ne kadar çok yönlü olduğunun farkında değildir. Bunun nedeni, bu android uygulamasının sahip olduğu faydalı araçların sayısıdır. Aslında, videolarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen herkes için “olması gereken” olduğu söylenebilir.

kinemaster pro apk 2021

Kinemaster pro apk dosyasının ne kadar esnek ve yararlı olduğunu öğrenmek istiyorsanız, işte size yardımcı olabilecek bazı ipuçları. Yapmanız gereken ilk şey, uygulamayı cihazınıza indirip yüklemek. Temelde ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuz için kurulum zahmetsiz görünebilir. Ancak, kurulumun başarısız olduğu veya en azından karmaşık hale geldiği zamanlar vardır, bu yüzden her zaman yerleşik kurulumu tercih etmelisiniz. Ancak, bu uygulamayı yüklemenin değerinden daha fazla sorun olacağını düşünüyorsanız, her zaman manuel yükleme işlemine geçebilirsiniz.

kinemaster pro apk son sürüm 2021

Uygulamayı telefonunuza başarıyla yükledikten sonra, artık ana ekranınızda Kinemaster Pro simgesini arayarak uygulamaya erişebilmelisiniz. Kinemaster Pro simgesini aradıktan sonra dört seçenekli bir liste görmelisiniz. Bu seçenekler, en son sürümü veya bir öncekini, Film Sihirbazını veya Easy Video Converter’ı indirmenize olanak tanır. Önceki iki uygulama arasındaki tek fark, birincisinin ücretsiz olması, ikincisinin ise özelliklere erişmek için satın alınması gerektiğidir. İkincisiyle ilgili iyi olan şey, özellikle Android platformunda kusursuz çalışacak şekilde tasarlanmış olmasıdır.

kinemaster pro apk 2020

Cihazlarına kinemaster pro apk indirmeyi zor bulan birçok insan var. Bu, siber uzayda dolaşan çok sayıda sahte versiyonun olduğu gerçeği de dahil olmak üzere birçok nedenden kaynaklanmaktadır. Ayrıca piyasada bulunan yazılımların çoğunun, bireylerin çoğunluğunun aradığı kalite ve yüksek çözünürlüklü kaliteyi içermemesidir. Bu uygulamaların sahte sürümleriyle karşılaşmamak için yalnızca videolarınızı filigran olmadan dönüştürecek en iyi video dönüştürme uygulamalarını indirdiğinizden emin olmalısınız.

kinemaster pro apk 5.1.1

Facebook ve YouTube gibi sosyal ağ siteleri aracılığıyla video yüklemekle ilgilenen çok sayıda insan olduğundan, birçok insanın yakında videolarını bu web siteleriyle uyumlu hale getirmek için nasıl kolayca dönüştürebileceklerinin yollarını aramaya başlayacağını bekleyebilirsiniz. . Halihazırda çevrimiçi olarak sunulan birçok çözüm olmasına rağmen, gerçek şu ki, hepsi çok etkili değil. Etkili olmayan bir yazılımın böyle bir örneği Facebook Live Cell’dir. Facebook Live Cell, kaydettiğiniz videoları yayınlamanıza izin verecek, ancak tek sorun, özelliğin Facebook Live uygulamasını kullanarak çektiğiniz video dosyalarını düzenlemenize izin vermemesidir. Bu özellikten gerçekten tam olarak yararlanmak ve videolarınızı düzenlemek istiyorsanız, uygulamanın sunduğu işlevleri kullanabilmek için kesinlikle Kinemaster Pro Apk’yi cihazınıza indirmeniz gerekecektir. LEGO Super Mario Apk Para Hilesi 2021**

kinemaster pro apk 5.0.8

Videoları farklı video paylaşım web siteleriyle uyumlu olacak şekilde dönüştürmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmamış diğer uygulamaların aksine, Kinemaster Pro Apk iyi tasarlanmış ve kurulumu çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, uygulamayı cihazınıza başarıyla yükledikten sonra tüm süreç boyunca size rehberlik edecek adım adım kılavuzları takip etmektir. Bunu yaptıktan sonra, hiçbir teknik sorunla uğraşmadan, evinizin rahatlığında videoları sizin tarafınızdan çekilmiş gibi düzenlemeye başlayabileceksiniz. Ayrıca, oluşturduğunuz videoları yalnızca YouTube gibi sosyal ağ sitelerine yükleyerek arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Aslında, her şey otomatik olarak tamamlanacağı için hiçbir yükleme işleminin bitmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Haberler

Feature Updates:
1. Adds the Slip tool to adjust a video's start and end positions within a fixed video duration.
2. Adds support to save as animated GIF, in addition to MP4
3. Supports snapping of layers to guidelines and square cropping
4. Supports replacement of layer assets

UX/UI Changes:
1. Supports setting the default transition duration when creating a new project

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.