Mafia City Apk İndir

1.5.805

Mafia City Apk İndir, devasa Mafia Wars serisinin en yeni üyesi. Mafia City, Facebook'ta çok oyunculu bir mafya savaşı tabanlı çevrimiçi oyundur. Mafia City Apk İndir, Bu çok oyunculu oyunda gerçekleşen ağ veya bağlantı tüm dünyayı kapladığından, bunun uygulama mağazasındaki en popüler uygulamalardan biri haline gelmesi şaşırtıcı değil.
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 1,080,221
Geliştirici
YottaGame
Sürüm
1.5.805
Güncelleştirmek
15 Ekim 2021
Gereksinim -leri
4.1 ve sonrası
Boyut
83M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Mafia City Apk İndir, devasa Mafia Wars serisinin en yeni üyesi. Mafia City, Facebook’ta çok oyunculu bir mafya savaşı tabanlı çevrimiçi oyundur. Mafia City Apk İndir, Bu çok oyunculu oyunda gerçekleşen ağ veya bağlantı tüm dünyayı kapladığından, bunun uygulama mağazasındaki en popüler uygulamalardan biri haline gelmesi şaşırtıcı değil. Toca Life World Apk İndir

Mafia City Apk

Mafia City Apk

Mafia City Apk Oyna

İçerik

Oyunda, mafya ailesinin en düşük seviyesine katılarak başlamanız ve ardından diğer çeteleri kendi çetenizle istila ederek merdivenleri kademeli olarak yükseltmeniz gerekiyor. İşi büyüttüğünüzde, daha yüksek bir itibar elde etmek için diğer çetelerle rekabet etmeye bile başlayabilir ve nihayetinde ailenin patronu olarak devralma hakkını kazanabilirsiniz. Ancak gerçek hayatta olduğu gibi Mafia City’de kazanmak sadece zirveye ulaşmaktan fazlasını gerektirir; aynı zamanda daha büyük bir sabıka kaydı almak anlamına gelir.

mafia city apk hile

Bu yüzden rütbenizi yüksek tutmak için işinizi sürekli olarak mümkün olduğunca verimli yapmalısınız. Ve bu durumda sınırsız para kazanmanın en hızlı yolu Mafia City Apk kullanmaktır. İnternette en çok indirilen uygulamalardan biri olarak milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu nedenle, diğer çetelerle ağ kurmak ve ailenizi büyütmek için en verimli araçlardan biri haline geldi.

mafia city apk oyun indir club

En son Mafia City Apk sürümü, Mafia Wars oyununun hikayesinin daha kapsamlı bir versiyonunu sunuyor. Sekiz bölümüyle, oyuncuların artık oyunun ayrıntılı hikayesini tüm ihtişamıyla deneyimlemelerine izin veriliyor. Her bölümde oyun, oyundaki sekiz suç ailesinden birini içeren yeni bir hikaye getiriyor. Oyuncuların ayrıca kendi aileleriyle etkileşime girmelerine ve statülerini nasıl daha da iyileştirebilecekleri konusunda stratejiler geliştirmelerine izin verilir. Oyunun geniş açık dünyası sayesinde artık mafya ailenizle kaliteli zaman geçirebilir ve keşfedilmemiş bölgelere girebilirsiniz.

mafia city apk hile indir android oyun club

Mafia City Apk modundaki bir başka heyecan verici ek, “görevlerin” tanıtımıdır. görevler, mafya ailenizin becerilerini test edecek bir dizi zorluktur. Size rakipleriniz veya rakipleriniz tarafından verilir. Her görev, belirli bir şekilde bir şeyler yapmanızı gerektirecektir. Örneğin, görevi tamamlamadan önce belirli öğeleri teslim etmeniz veya belirli sayıda nesne toplamanız istenecektir. Bu görevler sadece oyununuza biraz heyecan katmakla kalmayacak, aynı zamanda bir sonraki seviyeye ilerlemenize yardımcı olacak bazı ipuçları ve stratejiler de sağlayacaktır.

mafia city apk para hilesi android oyun club

Mafia City Apk’nin en yeni sürümünün en büyük özelliği, premium binaların tanıtılmasıdır. Premium binalar arasında restoranlar, hastaneler ve kumarhaneler bulunmaktadır. Herhangi bir mafya oyuncusu için olmazsa olmazlar. Bunun dışında Mafia City Apk’nin en son sürümünde bir dizi yeni özellik de var. Artık telefonunuzu yeni simge ve dil çevirileriyle özelleştirebilirsiniz.

mafia city apk android oyun club

Artık sanal bölgenize beş suçlu aile yükleyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı mafyanıza katılmaya davet edebilirsiniz. Yeni “arkadaşlar” özelliği, çete üyeleriniz bağlıyken fotoğraflarını görmenizi sağlar. Artık bir iş fırsatı talep etmek için diğer oyunculara mesaj gönderebilirsiniz. Eğer mafyanıza yeni üyeler eklemek istiyorsanız, indir mafia city mod apk’daki yeni “arkadaş ekle” fonksiyonunu kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz.

mafia city apk dayı

Özetlemek gerekirse, Mafia Wars sonsuza dek değişti. En iyi yanı ise oyunun bu sürümünü tek kuruş ödemeden indirebiliyor olmanız. Oyunu hiçbir şey indirmeden oynayabilirsiniz. Mod apk v1.3.391, bir suç örgütü patronunun hayatının tadını çıkarmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size verir. Bid Wars 2 Apk indir

 

 

 

Haberler

【Tamamen Yeni İçerikler】
1."Yemek Yarışması"
2. "Sefer Öncesi" (Önümüzdeki Salı Açık Olacak)
3. Yatırım Merkezi: Yeni endüstri "Asiler" eklenecek ve Öncü şehirler bu endüstrinin kilidini açacak (Sezona katılan şehirlerde de birbiri ardına kilidi açılacaktır)

【Yeni İçerikler】
1. Lider Becerisi: Beceri yapılandırmasını özel sohbet ve diğer sohbet kanallarıyla paylaşmak için "Paylaş" seçeneği eklendi
2. Yeni lider görüntüsü "Sörfçü Lider Görünümü" eklendi

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.