Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir

32.3.0

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir, Marvel Games Sitesindeki yeni bir çevrimiçi oyundur. En son sürümdür ve en son Marvel çizgi romanlarıyla uyumludur. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir Bu oyunu Marvel evrenindeki diğer oyunlardan farklı kılan şeylerden biri, mod yapımcılarının oyunun kendisinde oldukça benzersiz ve eğlenceli değişiklikler yapabilmeleridir.
APK'yı İndirin
4.2/5 Oy: 3,139,782
Geliştirici
Kabam Games Inc.
Sürüm
32.3.0
Güncelleştirmek
October 1, 2021
Gereksinim -leri
6.0 and up
Boyut
Varies with device
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir, Marvel Games Sitesindeki yeni bir çevrimiçi oyundur. En son sürümdür ve en son Marvel çizgi romanlarıyla uyumludur. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir Bu oyunu Marvel evrenindeki diğer oyunlardan farklı kılan şeylerden biri, mod yapımcılarının oyunun kendisinde oldukça benzersiz ve eğlenceli değişiklikler yapabilmeleridir. En dikkate değer değişikliklerden bazıları, Marvel çizgi romanlarının başlangıç ​​destesinden düşürülmesi ve oyunculara sonsuz Marvel kahramanları verilmesini içeriyor. Stick Warfare Blood Strike Hileli Apk

Marvel Şampiyonlar Turnuvası
Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Oyna

İçerik

Bu beni Marvel Şampiyonlar Turnuvası programıyla ilgili en büyük şikayetlerden birine getiriyor. Bu sitedeki diğer tüm modlardan farklı olarak Marvel Contest of Champions modunda oyunun dengesini neredeyse bozan son derece sinir bozucu bir hile bulunuyor. “Sonsuzluk Taşı” adı verilen hile, yeteri kadar mücevher toplayarak sonsuz Marvel karakterleri elde etmenizi sağlar. Sonsuzluk Taşı, herhangi bir karakteri kırılmaz bir kalkanın üzerine koymanıza izin verir. Şimdi sorun geliyor, çünkü Marvel Karakterlerinizden birini kırılmaz bir kalkan üzerine koymak için yeterli miktarda mücevher topladığınız anda oyun hile yapacak ve karakteri yenilmez bir kalkan üzerine koyacaktır.

marvel şampiyonlar turnuvası karakterleri

Bu oyundaki Infinity Stone hilesi, bu yarışmaya karşı en büyük şikayetlerden biri haline geldi ve haklı olarak. Bu özel mod için birkaç dolar harcayacaksanız, en azından hilecilere karşı bir çeşit savunma yapabilmelisiniz. Bu hilenin çalışmasını engellemenin iki yolu vardır. İlk ve muhtemelen en kolay yol, Steam’de Marvel: Ultimate Universe’nin bir kopyasını satın almak ve ardından Marvel Contest of Champions modunu bilgisayarınıza kurmaktır. İkinci yol, Marvel Contest of Champions premium özelliklerini satın almak ve modu, bilgisayarınıza yerleştirebileceğiniz kırılmaz bir kalkana kopyalamaktır.

marvel şampiyonlar turnuvası

Bir saniyeliğine Marvel Contest of Champions premium özelliklerinden bahsedelim. Thanos oyunda kullanılan ana karakterdir ve o sadece yenmesi en zor rakip değil, aynı zamanda en güçlü güçlere sahip olandır. Bu oyunda nihai gücü elde etmek için Thanos’un her maç sırasında maksimum sayıda mücevher toplaması gerekiyor. Sorun şu ki, sizinki kadar güçlü olmayan bir bilgisayarla oynuyorsanız, Thanos standart güçlerini ve yeteneklerini kullanarak bir maçı kolayca estirecektir.

marvel şampiyonlar turnuvası hile 2021

MCKD, Iron Man tarafından tanıtılan ve belirli oyunculara Marvel Contest of Champions web sitesinde özel bir kod kullanılarak verilen özel bir güçlendirmedir. Thanos, diğer tüm oyunculara karşı avantaj elde etmek ve hızla seviye atlamak için bu gücü kullanır. Bu güçlendirmeyle ilgili en havalı şeylerden biri, oyunu her oynadığınızda sınırsız miktarda mücevher elde etmenize izin vermesidir – yarışmayı birçok arkadaşınızla oynuyorsanız büyük bir artı. Ancak bu özellik yalnızca sistemlerinde MCKD’yi etkinleştirmiş oyuncular için geçerlidir.

marvel şampiyonlar turnuvası apk son sürüm

Marvel’in Avengers ekibine yönelik en büyük tehdit, herhangi bir ekip üyesine saldırabilecek birkaç robotik yaratık yaratmasıyla tanınan kötü adam Doctor Doom’dur. Doom, Time Portal cihazını kullanarak kendisini ve şeytani yaratıklarından herhangi birini rastgele bir savaş alanına ışınlayabilir. Zaman Portalları ile Doom kesinlikle en iyi süper kahramanları bile test edebilir ve MCKD’nin etkin olduğu Marvel Contest of Champions Apk onu yenmenin ve oyunu kazanmanın tek yolu!

marvel şampiyonlar turnuvası para hilesi

Marvel Contest of Champions oyununu kolayca geçmek istiyorsanız, bir MCKD kullanmak kesinlikle gereklidir. Bunun nedeni, her savaşı kaybettiğinizde, kazandığınız puanların bir kısmını (güçlendirilmiş ups & jeton) kaybedeceksiniz. Oyunu kazanma konusunda ciddiyseniz, kendinize biraz daha zaman kazandırmak için yeterli kaynağa odaklanmalısınız. Neyse ki, MCKD özellikli Marvel Contest of Champions moduyla sınırsız para ve sınırsız miktarda enerji kazanmak kesinlikle mümkün. Bu modu kurduktan sonra, kazanmak artık bir sorun olmaktan çıkıyor ve yenilgi kolayca elde ediliyor. ZArchiver Pro Apk 2021** İndir

marvel şampiyonlar turnuvası hile

MCKD, Marvel Contest of Champions için en çok kullanılan ve en sevilen modlardan biri haline geldi. Bu kadar popüler olmasının tek nedeni, bir kuruş harcamadan sınırsız para ve sınırsız miktarda enerji kazanmanıza izin vermesidir. Ayrıca, ihtiyacınız olan herhangi bir güçlendirmeyi ihtiyaç duyduğunuzda satın almanıza da olanak tanır. Bu modda MCKD kullanmanın en iyi yanlarından biri, oynanışı hiçbir şekilde etkilemeyecek olmasıdır. Oyunda istediğiniz her şeyi özgürce yapabilir ve zirveye ulaşmak için ihtiyacınız olan puanları ve başarıları toplayabilirsiniz.

Haberler

Işık Yok Edici
NOVA, “O BURADADIR. SYMBIOTE LANDS'ın kenarından AŞIRI”! Savaş Diyarı'na yönelik gizemli ve korkunç tehditle yüzleşebilecek mi?

kozmik tutulma
Çağrılan Ortakyaşam geri döndü! Knull's Void'i üstlenebilmeleri için Çağrılan Sembiyot'u güçlendirmek için gereken Katalizörleri kazanmak için Sembiyot Kovanlarıyla savaşın.

Bütün bunlar ve daha fazlası! MCoC blogunda heyecan verici güncellemelerin tam listesine göz atın: playcontestofchampions.com/news

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.