Midsomer Murders Mysteries Apk

1.0.17

Midsomer Murders Mysteries Apk, mobil oyuncular tarafından en çok talep edilen Gizem Oyunlarından biridir. Midsomer Murders Mysteries Apk Sizi Midsomer Adası dünyasına götüren bir oyundur. Bu oyunda, bir profesörün ölümünün ardındaki gizemi çözmesi gereken bir arkeolog olacaksınız. Oyuna erişmek için, sizi oyunun teaser sayfasına götürecek bir url girmeniz istenecektir. Üzerine tıkladığınızda, ana Midsomer Cinayetleri Gizem odasına götürüleceksiniz. Oyunun amacı, profesörü kimin ve neden öldürdüğünü bulmaktır.
APK'yı İndirin
4.2/5 Oy: 3,095
Geliştirici
Qiiwi Games AB
Sürüm
1.0.17
Güncelleştirmek
October 27, 2021
Gereksinim -leri
5.0 and up
Boyut
124M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Midsomer Murders Mysteries Apk, mobil oyuncular tarafından en çok talep edilen Gizem Oyunlarından biridir. Midsomer Murders Mysteries Apk Sizi Midsomer Adası dünyasına götüren bir oyundur. Bu oyunda, bir profesörün ölümünün ardındaki gizemi çözmesi gereken bir arkeolog olacaksınız. Oyuna erişmek için, sizi oyunun teaser sayfasına götürecek bir url girmeniz istenecektir. Üzerine tıkladığınızda, ana Midsomer Cinayetleri Gizem odasına götürüleceksiniz. Oyunun amacı, profesörü kimin ve neden öldürdüğünü bulmaktır. FIFA Futbol 2022 Apk İndir

midsomer murders mysteries apk
midsomer murders mysteries apk

Midsomer Murders Mysteries Apk Oyna

İçerik

Bu çok zorlu bir oyun. Dışarıdan basit görünse de, oynamaya başladığınızda, yeteneklerinizi gerçekten test edebilecek gizli kodlar, gizli nesneler ve diğer tür sırlar içerdiğini göreceksiniz. Bulmacaları çözmek için çok fazla zaman kaybetmeden oyunu bitirebilecek becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu tam size göre. Aksi takdirde, diğer alternatifleri kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Seçebileceğiniz bir diğer alternatif ise Midsomer Murders Mysteries iPad Uygulaması. Ünlü romanlardan uyarlanan oyunları seviyorsanız, bu oyun kesinlikle sizi eğlendirecek. Ayrıca bu oyunun çeşitli versiyonlarını da oynayabilirsiniz.

midsomer murders – secrets and spies plot summary

Facebook bağlantılarınızı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu oyunda hem arkadaşlarınızı hem de ailenizi destekleyebileceksiniz. Sadece aşırıya kaçmadığınızdan emin olun çünkü çabucak ilgilerini kaybederler. Bunun dışında, oyuna girebilmeleri için ihtiyaç duyacakları bağlantı hakkında da onları bilgilendirmelisiniz. Hatta onlardan eğlenceye katılmalarını isteyebilirsiniz.

midsomer murders secrets and lies

İkinci alternatif, Midsomer Murders Mysteries PC veya Mac adlı bir uygulama elde etmektir. Bu, önceki seçeneğe göre biraz daha pahalı olsa da, oyuna doyduğunuzda buna değer. Bununla, sadece bir bulmacayı çözmek için çok fazla zaman kaybetmekten endişelenmenize gerek kalmayacak. Strateji oyunlarını seven biriyseniz, bu mükemmel bir seçimdir.

midsomer murders secrets and spies dailymotion

Size kolaylık sağlamak için çevrimiçi incelemelere göz atabilirsiniz. Bu, bu oyunun paranıza değip değmediğini belirlemenize yardımcı olacaktır. Midsomer Murders Secrets söz konusu olduğunda karışık eleştiriler alan birçok kullanıcı var. Bazıları bunun harika olduğunu söylerken, diğerleri o kadar da harika olmadığını söylüyor. Tek şey, oyunun özellikle yükleme süresi ile ilgili sorunlar yaşadığı biliniyor.

midsomer murders secrets and spies locations

Ancak fragmanla ilgili iyi olan şey, bir sonraki ipucunun nerede bulunacağına dair ipuçları ve işaretler vermesidir. Bunun yanı sıra, size gösterilen bazı sahnelerin kısa bir yolunu da verdi. Bu, oyunun sonuna gelmek için çok uzun süre beklemeniz gerekmediği anlamına gelir. Sadece oraya varana kadar sabırla beklemelisin.

midsomer murders – secrets and spies spoilers

Bunların yanı sıra, bu uygulama tarafından sağlanan birçok farklı özellik vardır. Bunun dışında, size oyunu nasıl tamamlayabileceğinize dair ipuçları ve püf noktaları veren kısa bir film izleyeceksiniz. Bunun dışında belirli bir süre için ücretsiz deneme de alabilirsiniz. Bu çok faydalıdır çünkü uygulamanın ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını test edebilirsiniz. Peki, ne bekliyorsun?

midsomer murders secrets and spies cast

Uygulama, eldeki görevleri tamamlamada büyük kolaylık sağlıyor. Örneğin, kurban hakkında bilgi aramayı ve aramayı seçtiğinizde, herhangi bir güçlük çekmeden rahatlıkla alabilirsiniz. Dilerseniz olası ipuçlarını internetten de arayabilirsiniz. Bunun nedeni, kurbanın profilinin sizin için bazı ipuçları bırakması. Bunun dışında, alabileceğiniz suçluların resimleri de var.

midsomer murders mystery series

Midsomer Murders Mysteries APK’nın kurulumu çok kolaydır. Yüklemeden önce yardım menüsünden uygulamayla ilgili ayrıntıları alabilmeniz yeterlidir. Başlamak için tek yapmanız gereken talimatları takip etmektir. Kurulumdan sonra kesinlikle oyundan keyif alacaksınız. Tek ihtiyacınız olan internette ipuçlarını aramak ve suçu kimin işlediğini bulmak. Whatsapp Aero Apk 9.9 Güncel Sürüm

midsomer murders secrets and spies

Ancak, bu uygulamanın birkaç olumsuz yönü var. Birincisi, tam sürümü satın almadan önce yararlanabileceğiniz ücretsiz denemeler var. Uygulamaya alıştıktan sonra tam sürümünü satın almak istemeyebilirsiniz. Bu programın satın alınması söz konusu olduğunda deneme süresinin olmaması da üzücü.

Haberler

Midsomer Murders'ın yeni güncellemesine hoş geldiniz!

NE VAR NE YOK:
- Geliştirilmiş performans.
- Hata düzeltmeleri.

Eğlence!

Video

Görüntü

ETİKETLER

2 yorumları "Midsomer Murders Mysteries Apk"

  1. Pingback: Cut the Rope 2 Apk İndir 1.33.0 – Apk Galaxsi

  2. Pingback: Sniper 3D Apk İndir 3.38.7 – Apk Galaxsi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.