Modern Ops FPS Apk İndir

6.65

Modern Ops FPS Apk İndir E-postanızda "En yeni ürünümüze göz atın!" gibi eski reklamları görmekten bıktıysanız, Modern Ops'un ücretsiz sürümünü denemenin zamanı geldi. Modern Ops FPS Apk İndir, Google Arama tarayıcınızı değiştirmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır.
APK'yı İndirin
4.5/5 Oy: 852,601
Geliştirici
Edkon Games GmbH
Sürüm
6.65
Güncelleştirmek
September 11, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
515M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Modern Ops FPS Apk İndir E-postanızda “En yeni ürünümüze göz atın!” gibi eski reklamları görmekten bıktıysanız, Modern Ops’un ücretsiz sürümünü denemenin zamanı geldi. Modern Ops FPS Apk İndir, Google Arama tarayıcınızı değiştirmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Warrior Advance Fires Apk

Modern Ops Apk

Modern Ops Apk

Modern Ops FPS Apk İndir

İçerik

Modern Ops Apk’nin en son sürümünü edinmek için Google’ın resmi Android Market uygulamasından indirmeniz yeterlidir. İndirilen dosyaya tıklamanız yeterlidir, gerekli yazılımı yükleyecektir. Yükledikten sonra, çocuklarınızı gözetlemek, karınıza şaka yapmak, aldatan kocaları yakalamak, çalışanlarınızı gözetlemek ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz.

modern ops apk para hilesi

Modern Ops Apk’yi kurmanın iki yolu vardır. İlk yöntem bir apkware yükleyici kullanmaktır ve ikinci yol “google drive” adlı bir program kullanmaktır. İlk olarak, google drive’a gidin ve ücretsiz bir hesap için kaydolun. Google hesabınıza giriş yaptığınızda, “drive” adında ücretsiz bir program alacaksınız. Ardından, sürücü programını kullanarak Modern Ops Apk’yi bilgisayarınıza indirin. İndirdikten sonra telefonunuzla birlikte verilen usb kablosunu kullanarak android telefonunuza aktarın.

modern ops apk hile

Modern Ops Apk’nin en son sürümünü etkinleştirmenize izin veren iki yöntem vardır. İlk yöntem, Google Android Market uygulamasını açmak ve güncellemeler bölümünü aramaktır. Güncellemeler bölümünde, Modern Ops Apk’nin en son sürümünü bulacaksınız. Bu en yeni sürümü indirmeniz ve telefonunuza yüklemeniz gerekir. Uygulamanın en son sürümünü telefonunuza başarıyla yüklemek için Google Android Market uygulamasında verilen tüm talimatları izlemeniz önemlidir.

modern ops apk altın hilesi

Modern Ops Apk’nin en son sürümünü edinmenin ikinci yöntemi, Google’da “modern opasapk” anahtar kelimelerini aramak ve sonuçlardan birini seçmektir. Oyunun en son sürümünü bulabileceğiniz çeşitli indirme web sitelerine bağlantılar alacaksınız. Başlamadan önce indirme yönergelerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Gerekli tüm talimatları izledikten sonra artık Modern Ops Apk’yi akıllı telefonunuzda ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz!

modern ops apk 6.43

Modern operasyonlarda silahlı çatışmalar yapabileceğiniz tek şey değil. Bu serbest atış oyununda birkaç ilginç özellik var. Ayrıca karakteriniz için yükseltmeler satın alabilir ve bunları sağlığını ve hasar direncini artırmak için kullanabilirsiniz. Bu, daha da zorlu rakiplerle yüzleşmenizi ve giderek daha sert ve daha donanımlı düşmanlar tarafından öldürülmeye hazır olana kadar yeterince uzun süre hayatta kalmanızı sağlayacaktır.

modern ops apk 6.13

Bu çok oyunculu tarayıcı oyununun bir sonraki seviyesinin önizlemesini ana sayfadan görmek mümkün olsa da, bu seviyenin içeriği henüz tamamlanmadı. Oyunun tam sürümünü oynamadan önce beta sürümünü oynamak isteyebilirsiniz. Her silahla sınırsız cephaneye sahip olacaksınız, düşman saldırı dalgalarıyla savaşabileceksiniz ve hatta sınırsız miktarda cephane toplama erişiminiz olacak. Ayrıca arkadaş listenizdeki diğer oyuncuları görüntüleyebilir ve size yardım edip etmediklerini veya size zarar verip vermediklerini görebilirsiniz. Oyun, rakiplerine göre en önemli avantajlarından biri olan çok oyunculu lobi içermiyor. Ancak bu lobilerin olmaması Modern Ops Apk ile hesabı olmayan bir arkadaşla oynamanın imkansız olduğu anlamına gelebilir.

modern ops apk 4.93

Modern Ops Apk, oyuncuların oyundaki eylemleri için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacakları şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak, oyunculara sesli sohbet ve sınırsız sayıda dış görünüm kullanımı gibi en son teknolojileri deneme fırsatı verir. Arkadaşlarınızla harika bir çevrimiçi savaş yaşamak isteyenlerdenseniz, Modern Ops Apk’yi denemelisiniz. Ücretsiz deneme süresi için mevcuttur ve ürünü otuz gün kullandıktan sonra kullanmaya devam edebilir ve ardından satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu yazılım paketinin size bir çatışmada ölme endişesi duymadan saatlerce oyun keyfi yaşatacağından şüpheniz olmasın. GAİN tv apk indir 2021

Haberler

23 Eylül'de büyük bir güncelleme planlanıyor!
- Sezon 8 Savaş Bileti
- Yeni tüfekler - AS VAL, M4A1
- Yeni Citori 725 Shorty Av Tüfeği Tabancası
- 60+ new body kits for: ShAK-12, MAC 10, HKG 36, Remington ACR, P416, Steyr AUG A3, AK-47 PRO, UMP-45, PP-18 BIZON, KRISS VECTOR, AK74U, MP7, RPK, L86 LSW, Stoner LMG, Fostech Origin 12, Desert Eagle
- New mask - Midas
- Pendants for: ShAK-12, MAC 10, HKG 36
- London map redesign
- Redesigned interface
- General optimization

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.