My Talking Angela 2 Apk

1.2.0.4033

My Talking Angela 2 Apk, Angela'nın hikayesini kolayca öğreneceğiniz ücretsiz bir internet oyunudur. My Talking Angela 2 Apk uygulamayı Google Play Store'dan veya hatta Apple Store'dan indirin ve telefonunuza yükleyin.
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 318,852
Geliştirici
Outfit7 Limited
Sürüm
1.2.0.4033
Güncelleştirmek
August 10, 2021
Gereksinim -leri
5.0 and up
Boyut
147M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

My Talking Angela 2 Apk, Angela’nın hikayesini kolayca öğreneceğiniz ücretsiz bir internet oyunudur. My Talking Angela 2 Apk uygulamayı Google Play Store’dan veya hatta Apple Store’dan indirin ve telefonunuza yükleyin. Bu oyunda hem iPad’i hem de Android akıllı telefonu kontrol edeceksiniz. Öğreticiye başlamak için tabletin kilidini açmanız gerekir. Bunu yapmak için ayarlara gitmeniz, ardından iletişime ve ardından cihazın kilidini açmaya dokunmanız gerekir. Kilit açma cihazının bağlantısını seçme seçeneğini görmeniz çok uzun sürmemelidir. Pubg Mobile Apk İndir

My Talking Angela 2 Hileli Mod
My Talking Angela 2 Hileli Mod

My Talking Angela 2 Apk 1.1.1.77 Hileli Mod

İçerik

Artık bunu yaptığınıza göre, ana menüye gitmeniz ve ayarlar sekmesini seçmeniz ve ardından uygula’yı tıklamanız gerekiyor. Az önce uyguladığınız ayarlar şimdi ekranda görünecektir. Sesinizi mikrofon aracılığıyla kontrol etmenin yanı sıra My Talking Angela’nın diğer kullanıcılarıyla yaptığınız konuşmaların metnini kontrol etmek gibi farklı cihazları kontrol etme seçeneklerini göreceksiniz. Oyun için kıyafet satın almakla ilgileniyorsanız, isteğe bağlı eklentilere göz atmalısınız.

my talking angela 2 apk

Bu oyunda karakterinizi kontrol etmenin yanı sıra, gittiğiniz farklı yerlerde karakterinizin giymesi için farklı türde kıyafetler de satın alabileceksiniz. Bu uygulamada farklı saç stilleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yüz ifadeleri var. Benim Konuşan Angela’m kızgın, üzgün, heyecanlı, korkmuş, mutlu, heyecanlı ve daha pek çok farklı türde yüz ifadesi içerir. Ve My Talking Angela 2 Apk’yi satın alırsanız, karakteriniz için bir makyajın yanı sıra bir saç stili de satın alabileceksiniz.

my talking angela 2 hile apk

Bu oyunun ilk versiyonunu gerçekten eğlenceli bulan bazı insanlar var. Ve oyunun ilk versiyonunun gerçekten eski ve sıkıcı olduğunu bulan başkaları da var. Her iki durumda da, My Talking Angela 2 Apk’yi denemek isteyenler, bunu ücretli indirme sunan herhangi bir web sitesinden indirebilir. Maliyet, bir sinema bileti ya da amazon’da bir kitap için ödeyeceğinizden daha fazla değil. Ve eğer bir android kullanıcısıysanız, bu indirmede bulunan farklı dış görünümü kullanarak telefonunuzu kişiselleştirme şeklinize kesinlikle bayılacaksınız.

My Talking Angela 2

My Talking Angela 2 Apk modunda bulunan çeşitli farklı özelliklerden bile yararlanabilirsiniz. Örneğin, üst düzey bir telefonunuz varsa, bu mod, cihazınızdan üretilen sesin kalitesini artırmanıza olanak tanır. Yazdığınız metnin ses düzeyini kontrol etmek için ses düzeyini kullanmak da mümkündür. Sürekli önemli bir şey üzerinde çalışıyorsanız ve küçük metinleri okumak için zamanınız yoksa bu çok yararlı bir özellik olabilir.

my talking angela 2 mod apk,

My Talking Angela 2 Apk, hangisiyle oynamak istediğinizi seçebileceğiniz beş adede kadar farklı profil eklemenize izin verecektir. Bu, aynı anda istediğiniz kadar kişiyle bağlantı kurmanızı sağlayacaktır. Arkadaşlarınız her giriş yaptığında bir bildirim alacaksınız. Giriş yaptığınızda onlar da bilgilendirilecekler. Arkadaşınız sohbete katılmak isterse, bağlantıya tıklayabilecek ve otomatik olarak bağlantı başlayacaktır. Cookie Jam™ Match 3 Games

my talking angela 2 hile,

My Talking Angela 2 Apk, telefonunuzu belirli bir temaya göre özelleştirmenize olanak tanır. Bir android telefon ayarına çok benziyor. Duvar kağıdını değiştirebilecek, simgelerin rengini seçebilecek, varsayılan zil sesini ve daha pek çok özelliği kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımıyla telefonunuza istediğiniz zil sesini veya müziği indirebilirsiniz. My Talking Angela 2 Apk ile android cihazınızın keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

my talking angela 2 oyna,

My Talking Angela 2 Apk, resimlerin ve videoların yardımıyla kişiliğinizi değiştirmenizi sağlayacak. Hiç şüphe yok ki bu uygulama size harika bir makyaj sağlayacaktır. Android cihazınıza yepyeni bir görünüm kazandırdığını göreceksiniz. My Talking Angela 2 Apk, makyaj video oyunları video beşlilerinden çok keyif almanızı sağlayacak.

Haberler

NOW AVAILABLE WORLDWIDE!
- Find a brand new mini game
- Discover new activities in the Music Studio
- Choose from 13 different languages to play in

Görüntü

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.