Nitro Nation Car Racing Game Apk İndir

6.19.1

Nitro Nation Car Racing Game Apk İndir, Android cep telefonlarında ücretsiz olarak indirilebilen bir araba yarışı oyunudur. Nitro Nation Car Racing Game Apk İndir, Avrupa, Asya ve Amerika'daki birçok ülkede çok popüler hale gelen popüler arcade video oyununun harika bir versiyonudur.
APK'yı İndirin
4.5/5 Oy: 1,543,655
Geliştirici
Creative Mobile Games
Sürüm
6.19.1
Güncelleştirmek
September 17, 2021
Gereksinim -leri
5.0 and up
Boyut
71M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Nitro Nation Car Racing Game Apk İndir, Android cep telefonlarında ücretsiz olarak indirilebilen bir araba yarışı oyunudur. Nitro Nation Car Racing Game Apk İndir, Avrupa, Asya ve Amerika’daki birçok ülkede çok popüler hale gelen popüler arcade video oyununun harika bir versiyonudur. Bu oyun, lider geliştirme şirketi Crave Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Oyun ücretsiz olarak oynanabilir ve çeşitli web sitelerinde kullanıma sunulduğunda indirimli bir fiyata da alabilirsiniz. Asphalt 9 Legends Apk İndir

Nitro Nation Car Racing Game Apk
Nitro Nation Car Racing Game Apk

nitro nation drag drift car racing game apk

İçerik

Oyun, en yüksek hızı elde etme arayışında bir taraftan diğerine giden bir araba ile yüksek hızlı bir kovalamaca içerir. Oyuncunun frenleri ve hız artışını kullanması gerekiyor. Her biri oyuncu için kendi zorluklarına sahip olan birçok parça arasından seçim yapabilirsiniz. Mümkün olan en iyi zamanı elde etmek için oyuncunun kaçınması gereken engeller, engeller ve diğer şeyler vardır.

Bu oyunda arabalar sık ​​sık hasar görür ve bu durumun onarılması biraz zaman alabilir. Ancak onarımlar, çoğu oyuncunun öğreneceği gibi uzun sürmez. Oyun sırasında oyuncuya sunulan birçok güçlendirme var. Bunlardan bazıları hava tankları, çarpma bariyerleri, sivri şeritler ve diğerleridir.

nitro nation drag & drift car racing game apk download

Nitro Nation oyununda iki araç seçeneğiniz var. İlk tercih yarış arabası, diğeri ise nitro araçtır. Aracı seçerken yavaş veya yüksek hızlarda oynayabilirsiniz. Ayrıca, farklı türde modifikasyon seçeneklerine de sahipsiniz. Bu oyun modu sırasında arabanızın hızını artırabileceğiniz hız da artar.

Bu oyunu oynarken, bilgisayar tarafından oluşturulan karakterlere karşı oynamıyorsunuz. Aslında kendinize karşı oynuyorsunuz. Sürmek istediğiniz aracı seçiyorsunuz ve size en uygun aracı seçerek başlıyorsunuz. Bu oyunu oynamak için bir zaman sınırı var. Oyundaki tüm zorlukları tamamlamak için yaklaşık beş dakikanız var.

nitro nation drag & drift car racing game download

Her meydan okuma yaklaşık otuz dakika uzunluğundadır. Hepsini bitirmek istiyorsanız, her biri için beş dakikadan fazla harcamanız gerekecek. Oyun boyunca, ne kadar iyi oynadığınıza ve rakibin aracına verdiğiniz hasar miktarına bağlı olarak puan kazanırsınız. Bu güçlendirmeler, diğer oyunculara karşı haksız bir avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Çeşitli zorluklarda ilerlerken, sizin için hangi güçlendiricilerin mevcut olduğunu öğreneceksiniz ve onları aldığınızda, gerçekten sizin için işleri halledecekler.

Gerçek bir yarışmada olma fikrini seviyorsanız, Nitro Nation Araba Yarışı Oyununu denemelisiniz. Xbox live’da veya en sevdiğiniz mobil oyun cihazında oynamayı seçebilirsiniz. Hatta bilgisayarınızda bile kullanabilirsiniz. Eğer telefonunuzda oynamayı seviyorsanız, kontrolleri öğrenmesi çok kolay olduğu için yapabileceksiniz. Güç artışlarını nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra, her seferinde kazanmaya hazır olmalısınız.

nitro nation drag & drift car racing game mod apk

Nitro Nation Araba Yarışı Oyunu, mobil cihazınızda yaşayacağınız en eğlenceli oyundur. Çok eğlenceli olduğu için saatlerce oynamaktan keyif alacaksınız. Bu oyunu daha önce oynamadıysanız, bugün telefonunuza indirmeyi düşünmelisiniz. İyi bir adrenalin dozu alırken, hızlı araba kullanmanın heyecanını yaşama şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca bu oyunun nasıl çalıştığını ve oynamanın neden eğlenceli olduğunu da göreceksiniz. Bu sizin kişisel Nitro Arabanız olduğundan, motoru tercihinize göre kişiselleştirme olanağına sahip olacaksınız. Hangi lastikte yarışmak istediğinizi seçebilir ve hatta lastiklerinizin rengini değiştirebilirsiniz. Bunun eğlenceli yanı, arabanızın içinden nasıl yarışacağınıza kadar her şeye karar vermenizdir.

Aracınızın her yönünü kişiselleştirme yeteneğine sahip olduğunuzda, kendinizi bu oyuna hızla bağımlı hale geleceksiniz. Bir pit ekibi alabilir ve onlara her türlü görevi verebilir, böylece yarışmaktan en çok keyif alacağınız aracı seçebilirsiniz. Pit ekibi size yardım ederken, dünyanın en iyi profesyonelleriyle bir yarışın tadını çıkarabilmelisiniz. Oyunun bu versiyonunu satın alırsanız her parkurda onlar gibi olma şansına sahip olacaksınız.

Eğer büyük bir NASCAR hayranıysanız, kesinlikle Nitro Nation Car Racing Game Apk’yi indirmek isteyeceksiniz. Televizyonda ünlü yarışlardan bazılarını izlerken bu oyunu oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, bu heyecan verici spora daha fazla katılmanıza yardımcı olacaktır. Bu, forma girmeniz ve en sevdiğiniz yarışçının önüne geçmeniz için harika bir yoldur. Best Fiends Apk İndir 2021

 

Haberler

Hey, Racers! Get ready to put some work into your rides!

- Meet new cars from world-class brands!
- Customize rides with brand new rims by CCW!

Let's drive right into the autumn full of awesome seasonal perks!

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.