Otobus Simulator Ultimate Apk

1.5.3

Bus Simulator : Ultimate 🚌
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 1,512,033
Geliştirici
Zuuks Games
Sürüm
1.5.3
Güncelleştirmek
May 4, 2021
Gereksinim -leri
5.0 and up
Boyut
66M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Otobus Simulator Ultimate Apk , kullanıcının bir otobüsü sürerek bir otobüs yolculuğunu simüle etmesini sağlayan bir uygulamadır. Otobus Simulator Ultimate Apk  Türünün en gelişmiş ve kullanıcı dostu uygulaması olup, kullanıcının mobil cihazda tam ekran deneyiminin keyfini çıkarırken yeni sürüş becerileri öğrenmesini sağlar. Bus Simulator Ultimate Apk, otobüs kullanmanın temellerini öğrenmenize yardımcı olan tamamen özelleştirilebilir ve tamamen işlevsel bir uygulamadır. Diğer Bus Simulator programlarına göre büyük iyileştirmeler sunan birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. F1 Mobile Racing Apk İndir

Otobus Simulator Ultimate
Otobus Simulator Ultimate

bus simulator ultimate

Otobus Simulator Ultimate 1.5 2 Hile Apk

İçerik

Bus Simulator Ultimate Apk, otobüs sürüş sürecini öğrenmeyi eğlenceli ve ilginç hale getiren birçok araç ve özelliğe sahiptir. Mevcut özelliklerden bazıları aşağıdakileri içerir:

bus simulator ultimate

– Hava durumuna dayalı özellikler: Bus Simulator Ultimate Apk’nin gelişmiş araçlarının çoğu, otobüs sürücüsünün sürmesi için gerçekçi koşullar sağlayan hava durumuna dayalı efektlere sahiptir. Bu özellik, kullanıcının yağmurda, karda veya sıcak hava koşullarında sürüşün keyfini çıkarmasını sağlar.

bus simulator ultimate 1.5.0 apk

Ayrıca, otobüs şoförü, farklı hava koşullarıyla başa çıkmak için yazılımda bulunan çeşitli güvenlik seçeneklerinden de yararlanabilir. Örneğin, diğer sürücüleri güvenlik endişeleri konusunda uyarmak için acil durumda yanıp sönen ışıkları açıp kapatabilir.

bus simulator ultimate skin

– Gerçekçi oyunlar: Bus Simulator’un gelişmiş versiyonu, bir otobüs sürücüsünün algı ve becerilerini zorlayan gerçekçi ve zorlu engelli parkurlar içerir. Bus Simulator Ultimate Apk tarafından sunulan kurs, yolların, trafik sinyallerinin ve fiziksel engellerin gerçekçi grafiklerini içerir. Bus Simulator Ultimate Apk tarafından sunulan oyunlar, yoğun saatlerde gidilecek rotayı, hava durumunu ve yolculuk süresini belirlemeye yardımcı olan matematiksel hesaplamaları da içerir. Bu, otobüs için mükemmel bir rota çizelgesi oluşturmaya yardımcı olur.

bus simulator ultimate 1.5.2 apk

– Koltuk Kontrolünü Görüntüle: Otobüs Simülatörü, kullanıcının oturma kapasitesini otobüsün kokpitinden görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca kendisi için rahat bir pozisyon bulmak için koltuk eğimini ayarlayabilir, koltuk minderini yukarı çekip aşağı itebilir. En rahat ve rahat koltuğu bulmak için tepsi masasını ve koltuk yüksekliğini bile ayarlayabilir. Bus Simulator’da sunulan diğer oyunlardan bazıları da her yolcunun ağırlık ve yük limitinin hesaplanmasında yardımcı olur.

bus simulator ultimate 1.5.2 apk para hilesi

– Oyunları USB diske kaydetme: Oynadığınız oyunları bir USB diske kaydedebilir ve istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Herhangi bir bilgisayara kolayca takılabilir ve oradan erişilebilir. Aynısını cep telefonunuza veya PDA’nıza kolayca yükleyebilirsiniz. Bus Simulator oyunlarından bazıları, kişinin vizyonunu ve reflekslerini geliştirmeye yardımcı olan animasyonlu ekranlarla birlikte gelir. Bu animasyonlar, oyun oynarken deneyimi geliştirir ve eğlenceye katkıda bulunur. En iyi Otobüs Oyunlarından bazıları Google Earth Engine, Google Earth Adventure, City Chase, Ekspres Teslimat ve Otoyollar ve Otoyollardır.

– IP üzerinden Ses sistemleri: Otobüs Oyunlarının çoğu, bir oyuncunun dokunmatik ekran, hoparlörler vb. dahil olmak üzere çeşitli kontroller aracılığıyla otobüsle etkileşime girmesine izin veren IP üzerinden ses sistemleri ile sağlanır. Ses kliplerini dinleyebilir ve ayrıca önerilerde bulunabilirler. otobüs yolcuları. IP üzerinden ses sistemleri, kullanıcılara interaktif eğlence seçenekleri sunmada faydalıdır. Her türlü oyunun tadını kendi hızlarında çıkarabilirler. BADLAND Apk İndir

bus simulator ultimate pc

En iyi Otobüs Simülatörünü edinmek için tanınmış web sitelerini arayın ve oradan Otobüs Simülatörü Oyunlarını indirin. Otobüs Oyunlarının çoğu ücretsiz olarak mevcuttur ve herhangi bir ücret ödemeden oynanabilir. Bu oyunlara ve Bus Simulator Simulator’lara yeniyseniz, sisteminize ve kişisel gereksinimlerinize uygunluğunu kontrol etmek için web sitelerinin sunduğu deneme paketlerini tercih etmeniz önerilir. Bu paketlerin çoğu ücretsiz olarak mevcuttur ve sınırlı bir süre için Otobüs Simülatörü Oyununun avantajlarından yararlanmanıza izin verir.

Haberler

Otobüs Simülatörü: Nihai
- Ultimate League büyük hata düzeltmeleri.
- Yeni otobüs terminalleri eklendi.
- Hata düzeltmeleri.

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.