PetrolHead Efsane Arabalar Apk İndir

PetrolHead Efsane Arabalar Apk İndir Popüler mobil oyun Petrolhead APK’nin en son güncellemesi ile uyumlu cihazlarınıza yeni en son sürüm dosyalarını yükleyin ve keyfini çıkarmaya başlayın.  PetrolHead Efsane Arabalar Apk İndir Özel arabaları kullanarak Tough Open City’de hızlı tempolu yarışı oynayın. Petrolhead APK için android cihaz kullanıcılarından çok fazla istek var. Geliştiriciler birçok değişiklik yaptı ve heyecan verici özellikler ve seçenekler ekledi. Artık bilgisayara karşı yarışabilir veya başkalarını bir yarışa davet edebilirsiniz. Contra Returns Apk İndir

PetrolHead apk

PetrolHead Efsane Arabalar Hileli Apk İndir

Ödüllü stüdyo Crave Entertainment tarafından tasarlanan üstün kaliteli yarış oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Petrolhead apk, rootlu android cihazlarla uyumludur. Oyuncular, web sitesine erişmek için doğrudan internete bağlanabilir veya mevcut Wi-Fi bağlantılarını kullanabilir. Oyuncular oyun profillerini seçebilir ve diğerlerine bir yarışta meydan okuyabilir. Oyuncular, Pro Career modunu veya Easy Career modunu seçebilirler. Her iki mod da oyunculara heyecan verici zorluklar sunuyor.

PetrolHead Efsane Arabalar Hileli
PetrolHead Efsane Arabalar Hileli

petrolhead apk

Petrolheadsphalt 3D’de sürücüler istedikleri arabayı seçmeli ve rakiplerinin arabalarını parçalamak için kullanmalıdır. Aynı zamanda, çoklu oyuncu ayarını kullanarak kendi yarış takımlarını oluşturmak ve rakiplerini yenmek için farklı stratejiler oluşturmak için arabaları çeşitli şekillerde çukurlamak da mümkündür. Oyuncunun hızı ve dayanıklılığı, lastiklerin, takviye çubuğunun ve yakıt göstergesinin kullanımıyla değerlendirilecektir.

petrolhead apk android oyun

Heyecan verici bağımsız deneyimde, petrol kafası apk, oyunculara sanal hapishaneden kaçma ve bilgisayara karşı yarışma şansı sunuyor. Bu sefer oyuncular, gerçek gaz ve güçlü turbo desteği kullanarak onları lider tablolarının zirvesine taşıyabilirler. Petrolhead apk’daki yeni gibi oyun, inanılmaz hız, dayanıklılık, lastikler ve gerçek bir araba sürmenin özgün dokunuşunu içerir. Yarış oyunlarının bu heyecan verici yeni versiyonunda en uzman sürücü bile bilgisayarı yenmeyi zor bulacak. PetrolHead Efsane Arabalar Apk

petrolhead apk moddroid

Oyuncular, tek oyunculu modda iki oyuncu ve çevrimiçi çok oyunculu modda dört oyuncu ile oynayabilir. Dört oyunculu çevrimiçi çok oyunculu deneyim, oyuncuların sırayla yarışlara katılmasını sağlar. Katılmak için çeşitli parkurlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi var. Petrolhead apk, oyuncuların bu aksesuarların sağladığı yakıt, destek ve hız aracılığıyla cihazlarının gerçek potansiyelini ortaya çıkarmasını sağlar.

petrolhead apk oyun indir

Petrolheads APK’sının muhteşem 3d grafikleri ve gerçekçi fizik sistemi, oyunculara gerçek dünyada gerçek araba sürme hissini veriyor. Yeni arabaların sağladığı baş döndürücü hız ve güç artışı ile oyuncular atmosferde tıpkı yolda olduğu gibi araba kullanabilirler. Mevcut heyecan verici özelliklerden bazıları arasında heyecan verici pit stoplar, inanılmaz hız, muhteşem lastikler ve bunların hepsi son derece etkileşimli yarış modlarında yer alıyor.

petrolhead apk son sürüm

Petrolhead oyunları, oyunculara gerçek yarış heyecanını en iyi şekilde yaşama fırsatı sunar. Heyecan verici yarış modları, oyuncuların oyundaki çeşitli pistlerde ve çeşitli ortamlarda yarışmanın heyecanını yaşamalarını sağlar. Oyunda bulunan tüm araçlar mükemmel ayrıntılara sahip ve mükemmel 3D grafiklerle güzel bir şekilde işleniyor. Bunlar da çeşitli tasarımlarda mevcuttur ve oyunculara aracı seçerken birçok farklı seçenek sunar. Ayrıca, kullanıcılar APK’nın kendisinde bulunan birçok farklı seçenek aracılığıyla araçlarını da özelleştirebilirler. Episode Choose Your Story apk indir

petrolhead indir

Petrolhead questleri apk, kullanıcılara cihazlarını cep telefonlarını veya elde taşınabilir oyun cihazlarını kişiselleştirdikleri gibi kişiselleştirme fırsatı verecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı, Bluetooth özellikli cihazlar, oyun pedleri, hafıza kartları ve çok daha fazlasını içeren etkileyici bir aksesuar ve donanım listesinden seçim yapabilir. Ayrıca kullanıcılar, gerçek dünya gibi sanal bir harita üzerinde ilerlemelerini takip edebilir ve bu özelliği kullanarak arkadaşlarına veya rakiplerine meydan okuyabilir. Bu, tıpkı gerçek hayatta arkadaşlarınız ve rakiplerinizle yaptığınız gibi, sporun diğer kullanıcılarıyla bağlantı kurmanın mükemmel bir yoludur.

Share PetrolHead Efsane Arabalar Apk İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir