Picsart Photo Apk Editor Full

Cihaza göre değişir

Join the Picsart community of over 150 million creators around the world. With the Picsart photo editor and video editor, you can bring your creativity to life. Make professional-level collages, design and add stickers, quickly remove and swap backgrounds, try popular edits like Golden Hour, Mirror Selfies, and retro VHS or Y2K filters. Picsart is your go-to, all-in-one editor with all the tools you need to give your content a personal flair and make it stand out.
APK'yı İndirin
4.2/5 Oy: 10,789,301
Geliştirici
PicsArt Inc.
Sürüm
Cihaza göre değişir
Güncelleştirmek
27 Ağustos 2021
Gereksinim -leri
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Picsart Photo Apk, cep telefonunuzun özelliklerinden yararlanmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir araçtır. Bu program, iPhone veya iPad’inize yüklenebilen ancak yalnızca Android Market’ten erişilebilen Galeri moduna çok benzer. İnternete bağlı değilken bile PC’nizden veya dizüstü bilgisayarınızdan dünyanın her yerinden fotoğraflarınızı görüntülemenizi sağlar. Mod, Google’dan Apk Lite adlı kaldırılmış bir uygulama gerektirir. Picsart Photo Apk’yi indirin ve ardından PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza yükleyin.

IPTV Apk İndir

Picsart Photo Editor Full Apk
Picsart Photo Editor Full Apk

Picsart Photo Editor Full Apk

İçerik

Apk Mod yüklendiğinde, artık cep telefonunuzu kullanarak Dünya resimlerini kameranızla yaptığınız gibi görüntüleyebilirsiniz. Picsart fotoğraf modülünüz size en sevdiğiniz fotoğrafları seçebileceğiniz bir galeri de sağlayacaktır. Birçok web şirketi, modlarını indirerek kullanıcılara galerilerine ücretsiz erişim sağlıyor. Bazı siteler, kullanıcılara tüm galeri işlevlerine tam erişim vermeden önce minimum bir ücret ödemenizi gerektirir. Bu ayrıcalık, Picsart’ı satın alan ve yazılım için ödeme yapan kişilere verilir.

picsart photo studio

Picsart Photo Apk’nin en son sürümü artık herhangi bir cep telefonu modelinde ve ağ sağlayıcısında kullanmanıza izin veren bir kilit açma kodu özelliği ile donatılmıştır. Kullanıcılar artık internete veya bilinmeyen kaynaklara bağlı olmasalar bile Picsart modunu kullanabilirler çünkü mod yine de beklendiği gibi çalışacaktır. Özellikle Google ile ilişkili olmayan sitelerden resim indiriyorsanız, cep telefonunuzla mükemmel resmi elde etme konusunda artık endişelenmenize gerek yok.

picsart photo studio apk

Bu yeni özelliğin yanı sıra Apk Moduna birçok yeni ekleme var. Örneğin, harika bir ekleme, kullanıcıların resimlerini normal resim düzenleme programınızdaki gibi düzenleme ve düzenleme seçeneğidir. Ayrıca yeni modda bazı küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de var. Ancak en önemlisi, Picsart Photo Apk’nin bu yeni sürümü, kullanıcı deneyimini geliştirmek için birçok özelleştirilebilir özellik ekledi.

picsart photo apk

Picsart Photo Apk’ı daha önce duymadıysanız, şimdi modu kesinlikle kontrol etmelisiniz. İndirmeleri çok kolaydır ve programın kendisi kullanımı çok kolaydır. Sadece birkaç tıklama ile Picsart hesabınızdan istediğiniz tüm resimleri anında indirmeye başlayabilirsiniz. Program ayrıca yeni kullanıcılar için ücretsiz bir deneme sunuyor, böylece onu kullanma hissi kazanabiliyor ve gelecekte modu satın almak isteyip istemeyeceklerine karar verebiliyorlar.

picsart photo studio editor

Picsart Apk’ın bir başka harika özelliği de galerisi. 500 milyondan fazla resim ile, hangi resmi indirmek istediğinizi seçmekte kesinlikle zorlanacaksınız. Ancak galeri ile, kategorilere göre resimlere göz atma şansına sahipsiniz. Örneğin, manzaralarla ilgileniyorsanız, galeriye gidebilir ve var olan farklı manzara temalarıyla ilgili çok çeşitli resimler arasından seçim yapabilirsiniz. Galeri özelliği ile her zaman bir yedekleme seçeneğiniz vardır, böylece indirilen resimlerin galerisinde çok fazla zaman harcamadan belirli resimlere kolayca geçiş yapabilirsiniz.

picsart photo studio review

Picsart Photo Apk nispeten yeni olmasına rağmen, zaten modu test eden birçok insan var. İndirmeler çok kolay ve arayüz çok basit. Diğer benzer uygulamalarla karşılaştırıldığında, çok işlevsel ancak estetik açıdan çok çekici. Modda hiçbir reklama izin verilmemektedir, bu nedenle başa çıkmanız gereken pop-up’lar veya ekstra önemsiz şeyler olmayacağından emin olabilirsiniz. Farklı resimlerin simgelerinin tümü düzgün bir şekilde düzenlenmiştir ve her birine erişmek için fareye bile ihtiyacınız yoktur. Kamyon oyunları apk 

picsart photo studio pro

Picsart Photo Apk, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği birçok seçeneğe izin veren çok esnektir. Galeriye ek olarak, dijital kameranın bağlantılarını yönetmek için bir uygulama ile birlikte gelir. Bu modu indirmeyi planlıyorsanız, Picsart deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için galeri ve uygulama özellikleri arasında seçim yaptığınızdan emin olun.

Haberler

Bu güncellemede Çizim aracında büyük bir revizyon var. Muhteşem yeniden tasarımı kontrol edin ve yaratmaya başlayın. Bu güncelleme şunları içerir:
• Çizim aracı – çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi için eksiksiz bir yeniden tasarım.
• Çizim aracı – yeni ve geliştirilmiş bir Metin Fırçası deneyimi. Artık Metin Fırçasını kullanarak Picsart'taki her fontu uygulayabilirsiniz.

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.