Postegro Profil Görüntüleyici Apk İndir

1.2

With Web Postegro you can view and download any Instagram DP and to watch it in Full HD. Simply enter a username of any user, search and zoom the profile picture! No sign in required.
Geliştirici
Local Madara
Sürüm
1.2
Güncelleştirmek
2 Ağustos 2021
Gereksinim -leri
5.0 ve sonrası
Boyut
6,6M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Postegro Profil Görüntüleyici Apk İndir Postegro Profile Viewer, Google Android platformunu PC’nizden veya tabletinizden kullanmanıza olanak tanıyan, Google tarafından geliştirilmiş bir programdır. Postegro Profil Görüntüleyici Apk İndir Program başlangıçta “ücretsiz bir araç” olarak piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri İngiltere, Avustralya ve ABD’deki Android mobil cihazlar için en popüler uygulamalardan biri haline geldi. Bu yazılımla, uyumlu bir Windows veya Linux dizüstü bilgisayarı olan herhangi bir bilgisayarda Google’ın kendi kişiselleştirilmiş Android arayüzüne erişebilirsiniz. Ücretsiz bir yazılım olduğu için cihazınızda kullanımında çok fazla sınırlama yoktur. Blackberry telefonları, HTC tabletleri, Motorola telefonları, Sony Ericsson telefonları ve Samsung telefonları dahil olmak üzere herhangi bir Postegro cihazında kullanabilirsiniz. AIO Master Mod For Minecraft PE Apk

Postegro Profil Görüntüleyici
Postegro Profil Görüntüleyici

Postegro Profil Görüntüleyici Apk İndir

İçerik

Postegro Profil Görüntüleyici apk, Google Play Store’dan kolayca indirilebilir. Bu, en son e-postalarınızı, iletişim bilgilerinizi ve Google hesap bilgilerinizi görüntülemek için kullanılabilecek basit bir uygulamadır. Google+ sosyal ağ uygulamasını telefonunuzda kullanmak istiyorsanız, uygulamanın Postegro sürümünü indirmeniz gerekir. Uygulama yüklendikten sonra, Gmail veya Google+ hesaplarınızı kullanarak herhangi bir yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bu, Google hesabınıza erişmek için PC’nizi veya tabletinizi kullanmanız gerekmeyeceği anlamına gelir.

postegro nedir

Ücretsiz bir sürümü ve ticari bir sürümü mevcuttur. Ücretsiz sürümde sağlanan basit adım adım kılavuzu kullanarak kurulumu kolaydır. Uygulama yüklendikten sonra, en son e-postalarınızı, mesajlarınızı ve müzik ve video paylaşma gibi Google hesabınızdaki diğer etkinlikleri görebileceksiniz. Postegro, Google hesabınıza bağlanmak için “çengelleme” adı verilen güçlü ve yeni bir teknoloji kullanır. Bu bağlantının tüm avantajlarından yararlanmak için Postegro Profile Viewer’ın ticari sürümünü edinmeniz gerekir.

postegro web

Bu yazımda sizlere Postegro Profile Viewer’ı adım adım nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Öncelikle bilgisayarınıza Postegro uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Kurulum işlemi çok kolaydır. Sadece şirket tarafından sağlanan talimatları izlemeniz gerekir. Kurulumdan sonra programı açın ve e-posta adresinizi kullanarak Google hesabınıza giriş yapın.

postegro ios

Postegro’yu açın ve e-posta adresinizi kullanarak oturum açın. ‘Hesabım’ bağlantısını seçebilir ve Google profilinizi arayabilirsiniz. Bunu seçtikten sonra, kişiler, fotoğraflar, videolar vb. gibi Google hesabınızla ilgili tüm bilgileri göreceksiniz. E-posta hesabınıza yeni kişiler eklediyseniz, onları burada da göreceksiniz.

postegro instagram

Sonraki adım, Google hesabınıza eklemek istediğiniz kişiyi seçmektir. Bunu, ana sayfanızdaki kişi girişinin yanındaki artı işaretine tıklayarak veya ana sayfanızdaki profil girişinin yanındaki artı işaretine tıklayarak yapabilirsiniz. Bu yeni kişi, Google kişileri listenizde görünecek. Artık istediğiniz kadar kişiyi kolayca ekleyebilirsiniz.

postegro lili web

Yeni kişiyi seçtikten sonra ‘gönder’ düğmesine tıklayın. E-postayı gönderdikten sonra, ana sayfanızda yeni e-posta adresi görünene kadar bir süre bekleyin. E-posta adresini görebilir ve ‘ilet’ düğmesine tıklayarak e-posta adresini onaylayabilirsiniz. Ardından, yeni kişiye başka bir e-posta gönderebilirsiniz ve ardından Google’a Postegro üzerinden erişerek birçok yeni bilgi alacaksınız. Gerçekten çok basit bir işlemdir. Yu-Gi-Oh! Apk indir 2021

postegro kayıt ol

Yukarıdaki adımların tümü, Postegro profil görüntüleyiciden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız izleyeceğiniz adımlardır. Bu yazılım gerçekten sahip olmak için harika bir yardımcı programdır. Google’a erişmenin en etkili yollarından biridir. Google’da nasıl bilgi bulacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu yazılım sizin için tüm bunları yapacak.

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.