Bu uygulamayı bildir

Tarif

Score Hero 2022 Apk Futbol oyunlarını seviyorsanız, Skor’u seveceksiniz! Hero 2022. Ancak bu oyunun FIFA Mobile Football, Top Eleven ve Football Manager gibi oyunlarla rekabet etmesini beklemeyin. Score Hero 2022 Apk İlerlemek ve en yüksek puanları kazanmak için daha fazla stratejiye ve ekip çalışmasına ihtiyacınız olacak. Bunun yerine, zorlu rakipleri yenmekle görevlendirileceksiniz. Oyun, dünyanın dört bir yanından gerçek takımları içeriyor. Favori oyuncunuz olarak oynayabilir veya gerçek bir maç için kendinize meydan okuyabilirsiniz. BestWhozi Full Apk

Score Hero 2022
Score Hero 2022

score hero 2022

İçerik

Skor oyunu! Hero 2022, aksiyon ve macera dolu. Bu futbol oyunu size karakterinizin kariyeri ve becerileri üzerinde tam bir özgürlük ve kontrol sağlar. Hatta favori takımınızı seçebilir ve takımı şampiyonluğa taşıyabilirsiniz. Tüm yıldızları almak ve kendinize meydan okumak için nişan alma özelliğinizi bile kullanabilirsiniz. Spor ve oyunun benzersiz kombinasyonunu seveceksiniz. Ve oyunda bulacağınız sayısız seviyede kendinize meydan okumak isteyeceksiniz.

Oyun ayrıca harika eşyalar ve buff’lar sunuyor. Kalplerinizi dondurabilir ve sınırsız atış şansı elde edebilirsiniz ve asla tek bir can kaybetmeyeceksiniz! Oyun ayrıca zamanda geriye gitmenizi ve yeteneklerinizi ve dayanıklılığınızı geliştirmenizi sağlayan bir Geri Sarma seçeneği de sunar. Takımınızda aranan bir yıldıza sahip olmak, oyunu kazanmanın harika bir yoludur. Ve işin içinde bir strateji olmadığı için bir sonraki süperstar olamayacağınızı düşünmek için hiçbir neden yok!

score hero 2022 hile

Oyunda bazı zorluklar var ve ustalaşması zor olsa da, zorlukları tamamlayarak ve özelliklerin kilidini açarak sonsuz para kazanabilirsiniz. Reklam videoları izleyerek veya Facebook’a bağlanarak ekstra para kazanabilirsiniz. Ancak, miktarlar önemsizdir ve zaman ayırmaya değmez. Ayrıca, mümkün olan maksimum parayı elde etmek için bu faaliyetlere çok zaman harcamanız gerekecek. Oyunu saatlerce oynayabiliyorsan buna değer.

score hero 2022 apk 2.01

Score Hero 2022 APK’nin en son sürümü, üçüncü taraf kaynaklardan ücretsiz olarak edinilebilir. Oyunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Bu sürüm sınırsız kalplere sahiptir ve sınırsız sayıda çekim yapmanızı sağlar. Maksimum puanı almak için kalplerinizi dondurmayı bile seçebilirsiniz. Mod APK’yı kullanarak oyunu her zaman kazanabileceksiniz. Farklı ayarları test etmek için çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

score hero 2022 hile 2.02

Oyunda otantik takımlar ve ligler, özgün formalar ve rozetler ve sınırsız can bulunuyor. Arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ekstra para kazanmak için arkadaşlarınızla bile oynayabilirsiniz. Daha fazla yıldız kazandıkça daha fazla seviyenin kilidini açabilir ve puanınızı artırabilirsiniz! Altın kazanmak kolay değil! Ancak birden fazla mod oynamak mümkündür. Hangisinde daha rahat olduğunuzu bulmanız gerekecek.

score hero 2022 apk 2.02

Oyun ücretsiz değil, ama oynamaya değer. Hiç para harcamadan oynamak istiyorsanız Score Hero 2022 MOD APK indirebilirsiniz. Bu mod APK, kalplerinizi donduracak ve size sınırsız çekim fırsatı verecek. Takımınız her zaman 5/5 derecesine sahip olacaktır. Bu nedenle, bu mod APK, futbolu seven herkes için olmazsa olmazdır. Hero 2022 APK puanını indirdiğinizde, çok fazla gerçek parayla ödüllendirileceksiniz.

score hero 2022 can hilesi

Oyunda aranan bir yıldız olmak çok kolay. Bu yıldızın 90 dakika boyunca orada olması gerekmez. Yalnızca son birkaç dakika için hazır bulunmaları gerekir. Bu, takımınızın hedefinin kazandığınız yıldızlara bağlı olduğu anlamına gelir. Yeterli yıldıza sahip olmak, Skor’da yeni seviyelerin kilidini açmanın anahtarıdır! Yeni seviyelerin kilidini açmak için on yıldıza ihtiyacınız olacak. Bir mod APK ile herhangi bir özelliğin kilidini açabileceksiniz.

Oyun, futbolu sevenler için harika bir oyundur. Kilidi açılacak çok fazla seviye var ve bağımlısı olmak çok kolay. Birkaç gizli zorluk bile var! Hile yapmaktan kaçınmak için oyunu oynarken dikkatli olduğunuzdan emin olun! Profesyonel olmasanız bile zorlukları tamamlayabileceksiniz. Bu şekilde, profesyonelden daha yüksek bir puan kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.