Sniper 3D Apk

3.38.5

Sniper 3D Apk yeni sürümüyle karşınızda. Sniper 3D Apk nefesinizi tutup oynayacağınız yeni sürümünde farklı haritalar ve görevler yer almaktdır. Sniper 3D: Project Reality'nin amacı, bir düşman üssüne sızmak ve gördüğünüz herkesi ortadan kaldırmaktır.
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 14,765,648
Geliştirici
Fun Games For Free
Sürüm
3.38.5
Güncelleştirmek
August 18, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
130M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Sniper 3D Apk yeni sürümüyle karşınızda. Sniper 3D Apk nefesinizi tutup oynayacağınız yeni sürümünde farklı haritalar ve görevler yer almaktdır. Sniper 3D: Project Reality’nin amacı, bir düşman üssüne sızmak ve gördüğünüz herkesi ortadan kaldırmaktır. Birçok oyun gibi, bunun da iki versiyonu var: Sniper 3D’yi normal bir oyuncu olarak oynamanıza izin veren normal oyun ve daha fazla içerik ve daha zorlu hedeflere sahip nihai sürüm. İlki “normal” olanıdır ve Sniper 3D’yi ister Facebook hesabınıza indirerek isterseniz de Facebook’a çıkıp arkadaşlarınızı bu eğlenceli aksiyon dolu atış oyununda size katılmaya davet ederek oynayabilirsiniz. Critical Ops Apk İndir

Sniper 3D Apk
Sniper 3D Apk

Sniper 3D Apk Para Elmas Premium Hileli

İçerik

Sniper 3D’yi Facebook’ta oynayabilmek için PC veya dizüstü bilgisayarınızda Facebook uygulamasının kurulu olması gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Facebook uygulamasının “Uygulamalar” bölümüne gidin ve “Sniper 3D Apk” üzerine tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin. Virüs bulaşmış herhangi bir dosya olup olmadığını veya size bir mesaj göndermek için sisteminizi kullanabilecek bir casus yazılım veya başka bir tür kötü amaçlı program olup olmadığını kontrol etmek için sisteminizi Sniper 3D Apk ile taramanız istenecektir. Varsa, oyunu oynamaya devam etmeden önce onlardan hemen kurtulmanız gerekir.

SNİPER 3D APK PARA ELMAS /PREMIUM HİLELİ

sniper 3d apk nasıl indirilir

Sniper 3D Apk’yi bulduktan sonra kurun. Size hangi oyun modlarıyla oynamak istediğinizi seçme şansı verir: “Normal” veya “Eğitim”. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin, “Eğitim”de, zamanınızın çoğunu önceden hazırlanmış bir dizi hedefe karşı keskin nişancılık becerilerinizi hazırlamak ve uygulamak için harcayabilirsiniz, oysa “Normal”de kullanmak istediğiniz silahları seçme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız ve ne zaman. Sniper 3D Apk, örneğin düz bir çizgide olmayan düşmanları hedefleyerek doğruluğunuzu artırmanıza olanak tanıyan bir Sniper Elite moduyla birlikte gelir.

sniper 3d apk en son sürüm

Sniper Elite’i PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza yükledikten sonra, uygulamanın internet özelliklerinden yararlanabilmek için herhangi bir türde bir android cihazınız veya akıllı telefonunuz olduğundan emin olun. Bunun için Google Play uygulaması üzerinden “Sniper Elite” uygulamasını indirin ve kurun. Ardından, android telefonunuzu veya tabletinizi bir USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın. Sniper 3d apk’yı telefonunuza veya tabletinize yükleyin ve ardından kullanabilmek için uygulamayı bilgisayarınızın dahili belleğine veya deposuna aktarın.

Sniper 3d apk’nın en popüler özelliklerinden biri oyun içi parayı kullanarak kasa ve hediye satın alma yeteneğidir. Bu, oyun içi marketten görevleriniz için ihtiyaç duyduğunuz eşyaların kasalarını satın almanın yanı sıra nadir eşyalardan kasalar kazanabileceğiniz anlamına gelir. Gerçek para kullanarak kasa veya hediye satın alırsanız, önce tüm paranın toplanması gerektiğinden, size teslim edilene kadar bir süre beklemeniz gerekir. Bu çok büyük bir sorun değil, ancak eğitimdeki gibi serbest radikallerle oynuyorsanız, tüm paranın oyun mağazanıza girmesi için birkaç hafta beklemeniz gerekecek. Eğitimdeki serbest radikaller uzun sürmeyecek, bu yüzden kasalarınızı ne zaman alabileceğinizi bilmeniz gerekecek.

Diğer birçok aksiyon oyununun aksine, keskin nişancı 3d apk, seviyelendirme sistemine çok önem verir. Oyunda dört farklı seviye var ve her oynadığınızda değişiyorlar. Alt düzey, sürümler arasında çok fazla değişmez, ancak üst düzey, ilginizi çekecek daha fazla içeriğe sahiptir. Her seviye, zarar görmeden ve genellikle eğlenirken hedeflere ustaca ateş etme yeteneğinizi test etmek için tasarlanmıştır. Sygic GPS Navigation & Offline Maps apk indir

Sniper 3d apk yayınlandığından beri, yüksek stabiliteli bir sunucuda oynamayı seven hardcore oyuncular da dahil olmak üzere birçok kişi programı indirdi. Pek çok insan, becerilerini dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere her türlü bilgisayarda uygulayabildikleri için bunu eğlenceli buluyor. Aksiyon çok daha gerçekçi olacağından, yüksek kararlılığa sahip sunucularda oynamayı planlıyorsanız yapmanız da harika bir şey.

sniper 3d apk oyna

Yüksek kaliteli bir sunucuda oynamak çoğu insanın yapmak istediği bir şey değildir, ancak becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa veya sadece arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek istiyorsanız bu eğlenceli bir deneyim olacaktır. Keskin nişancı 3d apk deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için programı yetkili bir kaynaktan satın almayı düşünmelisiniz. Bunu yapmak için en iyi yerler, doğrudan geliştiriciden satın almak olacaktır, çünkü bu, yalnızca yasal indirmelere sahip olmanızı ve programın düzgün çalışmasını sağlar. Oyunun bir sürümünü akıllı telefonunuz veya tabletiniz için oyun mağazasından satın alabilirsiniz; bu, programı sisteminize indirme zahmetine girmeden edinmenin uygun bir yoludur. Sniper 3d apk’yı satın aldıktan sonra, internet üzerinden en sevdiğiniz keskin nişancı atış oyunlarına anında erişebileceksiniz.

Haberler

- Bug Fixes

Görüntü

Geliştirici uygulamaları

2 yorumları "Sniper 3D Apk"

  1. Pingback: Cargo Simulator 2021 Turkiye Para Hilesi Apk - Apk Oyna İndir

  2. Pingback: Truck Simulator : Ultimate 2021 - Apk Oyna İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.