Squad Alpha Action Shooting Mod Apk

1.3.6

Squad Alpha Action Shooting Mod Apk, Polar Motion adlı geliştiriciler tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun, Hollywood'un Tomb Raider, Kill Bill gibi bazı aksiyon filmlerinden esinlenmiştir. Oyun hem Windows hem de iPod Touch üzerinden oynanabilir. Squad Alpha Action Shooting Mod Apk Mayıs 2021'de iPhone için piyasaya sürüldü, ancak bir ay içinde yaygın bir popülerlik kazandı.
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 23,543
Geliştirici
SayGames Ltd
Sürüm
1.3.6
Güncelleştirmek
November 9, 2021
Gereksinim -leri
8.0 and up
Boyut
107M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Squad Alpha Action Shooting Mod Apk, Polar Motion adlı geliştiriciler tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyun, Hollywood’un Tomb Raider, Kill Bill gibi bazı aksiyon filmlerinden esinlenmiştir. Oyun hem Windows hem de iPod Touch üzerinden oynanabilir. Squad Alpha Action Shooting Mod Apk Mayıs 2021’de iPhone için piyasaya sürüldü, ancak bir ay içinde yaygın bir popülerlik kazandı.

Oyun, oyuncunun silaha sarılmasına ve düşman askerleriyle silahlı bir savaşa girmesine izin verir. Oyunun amacı, zaman dolmadan mümkün olduğunca çok sayıda düşman askerini vurmaktır. Oyun, otomatik silahlar, el bombaları ve yalnızca belirli yükseltmelerle kullanılabilen diğerleri dahil olmak üzere bir dizi farklı silahla birlikte gelir. Toca Life World Apk

Squad Alpha Action Shooting Apk

Squad Alpha Action Shooting Apk

squad alpha action shooting apk

İçerik

Oyun, takım lideri tarafından size verilen bir görevle başlar. Ondan sonra küçük bir antrenman sahasında başlıyorsunuz ve bazı hedefleri vurup öldürmeniz gerekiyor. Görev o kadar zor değil ve dayanıklılığınızı artırmanın yanı sıra amacınızı da geliştirmenize yardımcı oluyor.

Squad Alpha ayrıca arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla İnternet üzerinden oynayabileceğiniz çok oyunculu bir moda sahiptir. İnternet üzerinden iki oyuncu veya yerel olarak dört oyuncu ile oynayabilirsiniz. Buna ek olarak belirli bir grup insanla oynanan bir kampanya modu var. Bu mod, her seviyedeki tüm zorlukları tamamlamaya çalışırken aynı tür görevi tekrar oynamanıza izin verir.

squad alpha action shooting mod apk

Her seviye iki zorlukla birlikte gelir. İlki, siper arkasında kalırken bir düşman askerini vurmanızı gerektiriyor. İkincisi, bitiş çizgisine ulaşmadan önce birkaç düşmanı öldürmenizi gerektirir. Bu seviyeler son derece gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır, böylece aksiyonun bir parçası olduğunuzu hissedeceksiniz.

Bir silahın temel gereksinimlerine sahip olmanın yanı sıra, belirli beceri ve yeteneklere de sahip olmalısınız. Bu becerilerden biri de doğru nişan almaktır. Squad Alpha, dijital bir dürbün kullanarak üç boyutlu nişan almanızı sağlar. Gelişmiş oyuncular için bu oyunu oynamak için dürbün kullanmayı tercih edebilirler.

squad alpha – action shooting

Atışınızın etkinliğini artırmak için manzaraları da kullanabilirsiniz. Bu manzaralar, lazer işaretçiler gibi çeşitli tiplerde olabilir. D-hücresi refleks görüşü, tüfeğin geri tepmesi silahınızı yere serdiğinde bile hedeflerinizi vurmanıza olanak tanır. Holografik görüş, bilgisayar teknolojisini kullanarak doğruluğu artırmanızı sağlar.

Oyun ayrıca dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşmanıza izin veren çok oyunculu bir seçeneğe sahiptir. Klavyenizi kullanarak rakibinizi seçebilirsiniz. Oyun, her maç kazandığınızda sizi puanlarla ödüllendiren bir sıralama sistemi içerir. Belirli sayıda puan kazandıktan sonra silahınız için yükseltme satın alabileceksiniz. Diğer öğeler, görevinizde size yardımcı olabilecek parça bombaları ve diğer araçları içerir.

hack squat alpha action shooting

Silahınıza nişan almada sorun yaşıyorsanız kutu içerisinde gelen kullanışlı görünümlü gözlüklerden de yardım alabilirsiniz. Bu koruyucu donanımla üzeriniz kapalıyken silahınızı hedefleyebilirsiniz. Bunun dışında piyasadan dürbün satın alarak etrafta dolaşan düşmanları da görebilirsiniz.

Squad Alpha, silahınızın keskinliğini artırmanıza izin veren bir yükseltme sistemine sahiptir. Bu aksiyon özelliği beceri gerektirir, bu yüzden hemen silahınızı nasıl kullanacağınız konusunda uzman olduğunuzu düşünmeyin. Sadece ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun, böylece puan kazanabilirsiniz. Yeterli puan topladığınızda daha güçlü silahlar satın alabileceksiniz. Bazıları oldukça tehlikeli olabileceğinden, satın aldığınız silah türleri konusunda dikkatli olmalısınız. Yalnızca ekibiniz için faydalı olacakları satın alın.

download squad alpha action shooting mod apk

Bu oyunda ayrıca bir seviye sınırı var. Bir sonrakine geçmeden önce tüm seviyeleri tamamlamanız gerekir. Aşamalarda ilerledikçe zorluk artar. Bu oyunda sunulan zorlu zorluklar nedeniyle zaman zaman kolayca hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ama cesaretiniz kırılmasın çünkü ilk birkaç seviyeyi geçtiğinizde işler çok daha kolay hale gelecek.

Bu tür oyunlardan zevk alan çok sayıda arkadaşınız varsa da yardımcı olacaktır. Bir grup arkadaşla oynamak, rahatlamanın ve oyundaki zamanınızın tadını çıkarmanın en iyi yoludur. Zor bir zorluğun üstesinden geldikten sonra canlanmış hissedeceksiniz. Tek başına oynamak da eğlenceli olsa da tüm haritayı göremediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu sanal dünyada başka oyuncular da var ve zamanı yenmek için birlikte çalışmanız gerekiyor. Bu yüzden bir grup insanla çevrimiçi oynamak daha iyi olur, böylece asla dışlanmış hissetmezsiniz. Drift Ride Traffic Racing apk download

 

Haberler

squad alpha action shooting apk
squad alpha action shooting mod apk
squad alpha - action shooting
download squad alpha action shooting mod apk
hack squat alpha action shooting

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.