Squid Game Fake Call Apk

100.0

Just click call button.
Geliştirici
LucaLuca92042107
Sürüm
100.0
Güncelleştirmek
7 Ekim 2021
Gereksinim -leri
4.1 ve sonrası
Boyut
6,7M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Squid Game Fake Call Apk Nedir? Bu, kimlik avı öncülüğünde çalışan kötü amaçlı bir uygulamadır. Squid Game Fake Call Apk Öncelikle kişisel verilerinizi, kredi kartı numaralarınızı ve banka hesap bilgilerinizi toplamak için Çinli bilgisayar korsanları tarafından oluşturulur ve kullanılır. AIO Master Mod For Minecraft PE Apk

 

Squid Game Fake Call Apk
Squid Game Fake Call Apk

Squid Game Fake Call Apk

İçerik

Bu bilgisayarınıza yüklendikten sonra, bilgisayar korsanları sahte dosyayı içeren bir e-postayı indirmenizi veya açmanızı bekler. Bu daha sonra internet üzerinden sisteminizin bir ucundan diğer ucuna iletilir. Bu tamamlandığında, kişisel bilgilerinize ve banka hesap bilgilerinize herkes erişebilir. Ayrıca kimlik hırsızlığı riskiniz yüksek olduğu anlamına gelir.

squid game fake calls

Uygulamanın sizi gözetlemek için kullanılabiliyor olması, uygulamayı daha da tehlikeli hale getiriyor. Dünyanın her yerinde birçok insan cep telefonlarını kullanıyor. Hatta bazılarının iletişim için telefonlarına güvenen çocukları bile var. Böyle bir senaryoda, sadece sahte arayan aramalarınızı kesmekle kalmaz, aynı zamanda çocuğunuzun da birileri tarafından izleniyor olması konusunda endişelenmeniz gerekir. Bu nedenle, Squid Game Fake Call Apk kullanmak istiyorsanız, indirmenin ötesine geçtiğinizden ve casus yazılım uygulamalarını bilgisayarınızdan kaldırdığınızdan emin olun.

squid game fake call generator

Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza doğrudan erişimi olup olmadığını belirlemek oldukça zordur. Hassas bilgiler için ağınızı koklayarak erişim elde etmeleri de mümkündür. Bu, bilgileri kendi sunucularına veya başka bir bilgisayara aktarmalarına olanak tanır. Bu, hızlı hareket etmedikçe ve bu yazılımın kaldırılması yoluyla bilgilerin kaldırılamayacağı anlamına gelir. Bilgisayarınızın güvenliğinin ihlal edildiğini bilmemenizin yolu, e-postanız için kullandığınız gizlilik ayarlarından geçer.

squid game fake calling

Bu bilgisayar korsanları, daha fazla ilerlemeden önce e-posta hesabınıza sızar. Kişisel bilgilerinizi çalmak için genellikle kimlik avı tekniklerini kullanırlar. Bu bilgilere sahip olduklarında, genellikle sahte bir e-posta adresi oluştururlar. Daha sonra arkadaşlarınızla iletişim kurmak ve bilgilerini satmak için sahte postayı kullanırlar. Normalde bilgisayar korsanlarına bilgi sağlayan arkadaşlarınızı bulacaksınız.

Bilgisayar korsanları yalnızca kullanıcıların adını ve diğer ayrıntılarını toplamakla kalmayacak, aynı zamanda bilgileri yeni hesaplar açmak için de kullanacaklar. Hatta kukla işletmeler oluşturmak için bile kullanabilirler. Bu nedenle, sosyal güvenlik numaranızın sahte hesaplar oluşturmak için kullanıldığına dair hiçbir fikriniz olmayacak. Telefon faturalarınız, bilinmeyen numaralar için ücretleri gösterecektir. Kredi kartı ekstreleriniz bile bilginiz dışında değiştirilecektir. Şifreleriniz bile haberiniz olmadan değişecek!

squid game fake call free

Bilgisayarınızla fiziksel bir bağlantısı olmadığı için bu, Spyware ile ilgili en büyük sorunlardan biridir. Tek bağlantı, kullanıcının web tarayıcısıdır. Bilgisayar korsanları bilgisayarınıza eriştikten sonra kendi programlarını bilgisayara yükleyebilirler. Windows günlüklerinizde herhangi bir etkinlik göremeyeceğiniz için sisteminizde ne yaptıkları hakkında hiçbir fikriniz olmayacak.

Bir Spyware saldırısının kurbanı olmamak için Spybot Search and Destroy, sisteminizden bulaşmanın tüm izlerini kaldırır. Her dosyayı tarayarak ve onları herhangi bir casus yazılımdan arındırarak çalışır. Windows CD’sinden veya Advanced Installer gibi bir yazılım yükleyici kullanılarak çalıştırılabilir. Yazılım sizin için yaptığı için herhangi bir dosyayı manuel olarak silmenize gerek yoktur. Bu, sahte Squid Game APK indirmelerini durdurmak için en iyi çözümdür. MYT Müzik Apk – Bedava Müzik İndir –

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.