Toca Life School Apk

1.5-play

  • Ödenen
Toca Life School Apk, Google Android cep telefonu için en popüler uygulamalardan biridir ve Android Market'ten ücretsiz olarak indirilebilir. Toca Life School Apk, Esas olarak Toca Life School öğrencileri içindir. Bu, dersleri bitirdikten sonra bile sınıf arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanızı sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır.
APK'yı İndirin
4.3/5 Oy: 15,719
Geliştirici
Toca Boca
Sürüm
1.5-play
Güncelleştirmek
12 Ekim 2020
Gereksinim -leri
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Toca Life School Apk, Google Android cep telefonu için en popüler uygulamalardan biridir ve Android Market’ten ücretsiz olarak indirilebilir. Toca Life School Apk, Esas olarak Toca Life School öğrencileri içindir. Bu, dersleri bitirdikten sonra bile sınıf arkadaşlarınızla ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanızı sağlayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Ayrıca durumunuzu güncelleyebilir ve öğretmeninizle SMS yoluyla iletişim halinde kalabilirsiniz. Öğretmenler için en iyi yardımcı olduğu için bu uygulamayı unutmak mümkün değil. Bu size öğrencilerinizin nasıl olduğunu ve ne öğrenmek istediklerini bilme şansı verir. Toca Life World Apk İndir

Toca Life School
Toca Life School

Toca Life School Apk İndir

İçerik

Uygulamalar yalnızca tek bir cihazla sınırlı değildir. Kişi her an her yerde kullanabilir. Bu, kişinin nereye giderse gitsin ücretsiz hizmete erişebileceği anlamına gelir. Uygulama, koltuğunuzdan ayrıldıktan sonra bile size sınıf arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla etkileşim kurma şansı verir. Bu, özellikle kendi ofisi olan ve ekibiyle iletişim halinde olması gereken iş adamları için büyük bir avantajdır.

Toca Life School Apk’nin ücretsiz sürümü yukarıda bahsedilen özellikleri içermemektedir. Aslında, ücretsiz sürüm yalnızca beş temel özellik sunar. Ancak, indirdikten sonra kendi sınıfınızı oluşturabilir ve mevcut ücretsiz araçları kullanarak görünümünü özelleştirebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzu kullanarak günlük ders videolarını da izleyebilirsiniz.

toca life school apk mod

Öğrencinin sınavdaki performansı Google tarafından izlenir ve YouTube kanalında görülebilir. Bu size çocuğunuzun büyümesini gözlemleme şansı verir. Ayrıca çocuğunuzu motive edecek bir ödül de gönderebilirsiniz. Diğer uygulamalar arasında Gmail hesabı ve Toca News bulunur.

Ücretsiz sürüm yalnızca beş uygulama sunsa da, takvim, hesap makinesi ve oyun motorları gibi daha fazlasını almanız önerilir. Takvim özelliği, yaklaşan dersler, atölye tarihleri ​​ve diğer etkinlikler gibi Toca Life School Apk’teki etkinliklerinizi planlamanıza olanak tanır. Çoğu telefon Google takvimini desteklediği için uygulamayı telefonunuza entegre etmeniz zor olmayacaktır.

Hesap makinesi uygulaması öğrenciler için harika bir yardımcıdır. Uygulamalar, sınav sonuçlarını hesaplamalarına yardımcı olmanın yanı sıra, puanlarını toplamalarına ve özet raporlarını görmelerine olanak tanır. Çoğu telefonda Google uygulamaları bulunduğundan, tek yapmanız gereken hizmete kaydolmak ve Google hesaplarını sağlayacaktır. Daha fazla uygulama eklemek için, web siteleri aracılığıyla Toca ile iletişime geçmeniz yeterli olacak ve onlar, uygulamayı telefonunuzla entegre etmenize yardımcı olacaklardır.

Ancak bu bir Google ürünü olduğu için resmi uygulamasını kullanırsanız daha iyi olur. Google telefonunuz varsa tek yapmanız gereken Google play store’dan Toca Life School Apk uygulamasını indirmek. Bundan sonra video izlemenin, ders dinlemenin veya ödev yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamanın belirli bir sürümünü zaten satın aldıysanız, Google Play Store’a gidip uygulamayı arayarak telefonunuzu en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

toca life school bedava indir

Uygulamaların temel amacı, okul etkinlikleri için faydalı araçlar sağlamaktır. Bu, tüm kullanıcıların bu uygulamalardan yararlanacağı anlamına gelir. Ücretsiz olduğu için cebinizden bir kuruş bile harcamanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey indirmek, telefonunuza kurmak ve kullanmaya başlamak.

toca life school apk

Toca Life School Apk, hayatlarına yetişkin olarak yeni başlayan insanlar için tasarlanmıştır. Gençler veya zaten orta yaşlarında olanlar için değildir. Bu uygulama daha pratik ve anlaşılması daha kolay olduğu için özellikle yetişkinler için yapılmıştır. Kullanmak için daha önce herhangi bir eğitim almış olmanıza gerek yoktur.

toca life school apk download

Toca Life School Apk’yi cihazınıza yükledikten sonra, arayüzüne kolayca göz atabilirsiniz. Her şey android platformunda inşa edildiğinden herhangi bir şey yüklemenize gerek yoktur. Bu, cihazınıza bulaşmak için herhangi bir virüs veya casus yazılım hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Her şey %100 güvenlidir. Böylece uygulamayı güvenli bir ağ üzerinde kullanabilirsiniz. Zuzu Apk – Bedava müzik ve ses indir. mp3 indir.

toca life school apk award

Ancak, bu bir elma cihazı olduğundan, Apple’ın iPhone’unuza program indirmeyle ilgili bazı yönergelerini zaten okuduysanız daha iyi olur. Bunları okuduysanız, bilgisayarınızın veya telefonunuzun neleri barındırıp barındıramayacağını bileceksiniz. Toca Life School Apk’yi iPhone’unuza yüklemek, diğer uygulamalarla çakışacağından kesinlikle imkansız olacaktır. Telefonunuza herhangi bir şey yüklemek için Apple’ın iznine ve onayına sahip olmanız gerekir.

Haberler

Bug Fixes!

Video

Görüntü

Geliştirici uygulamaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.