Vector Apk v.1.2.1 Para Hileli

Vector Apk v.1.2.1 Para Hileli, cep telefonları arasında en çok indirilen ücretsiz oyundur. Vector Apk v.1.2.1 Para Hileli Başlangıçta düşük bütçeli telefonlar için bir oyun olan oyun, şimdi yüksek kaliteli telefonlar için kullanılabilen üst düzey bir oyundur. Bu oyun her zaman zamanla gelişiyor ve ücretsiz koşucu uygulamaları olarak önceki mirası geride bırakıyor. Bir sonraki sürüm için daha birçok heyecan verici oyun geliştiriliyor. Yani ücretsiz bir mobil oyun arıyorsanız, başka yere bakmayın. Yeni yüksek çözünürlüklü oyunu indirin ve oynarken eğlenin.

AutoRap VIP Mod Apk İndir

Vector Apk
Vector Apk

Vector Apk v.1.2.1 Para Hileli

Apk, sıradan kalabalığın yanı sıra hardcore arasında popüler bir indirmedir. Bu oyunu bu kadar popüler yapan birkaç faktör var. Her şeyden önce, bu oyun karmaşık ve yüklenmesi uzun zaman alan karmaşık indirmeler gerektirmez. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı olan bir bilgisayar. İndirme vektörü mod apk de hızlı ve kolaydır ve keyfini çıkarmak için telefonunuzun sürücülerini indirmeniz bile gerekmez.

Vector Full V1.2.1 Mod Apk Para Hileli

vector apk hile

Ayrıca Vector Apk mod sürümünü telefonunuzda kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Mod ücretsizdir ve kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Oyunu bu kadar popüler yapan bir diğer özellik ise oynayabilmek için telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemenize gerek olmaması. İndirme mod apk sadece gerekli dosyaları cihazınıza indirir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

vector apk para hilesi

Android için indirme vektörü apk dosyası da büyük değil. Sadece 12 megabayt. Büyük bir android cihazınız olsa bile, bunu kolayca indirebileceksiniz. Uygulama cihazınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Vector Apk indirildiği için telefonunuz bozulmayacak ve sorunsuz çalışacaktır.

vector apk son sürüm

Vector apk’nın ücretsiz sürümünü ilk oynadığınızda sorunsuz bir işlem yaşayacaksınız. Yüksek performans ve hız için tasarlanmıştır. Tüm seviyelerde kolayca hareket edebilirsiniz. Gelişmiş parkur seviyeleri de dahil olmak üzere parkur oyunlarının her oyununda birkaç seviye vardır. Sporda becerilerinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, vektör mod apk vektörünün yerleşik uygulama modunu kullanabilirsiniz.

vector apk full

Ücretsiz sürümün sınırlı bir alıştırma modu vardır, bu nedenle hala biraz alıştırmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, ücretli sürümü indirmelisiniz. Ancak, indirme apk vektörünün ücretsiz sürümünün tek dezavantajı, sınırlı uygulama modudur. Ancak ücretsiz programın temellerine hakim olduğunuzda, parkur oyunlarının ileri ve zor seviyelerine geçebilirsiniz. Ücretli indirme, ücretsiz sürümlerin kullanıcılarının yararlanamayacağı çeşitli özelliklere sahiptir.

vector apk 2

Vector Apk, birçok koşu oyununun bir kütüphanesini içerir. Bu, oyunları ayrı ayrı yüklemeye gerek olmadığı anlamına gelir. Gerekli tüm oyunlar tek bir klasöre yüklenir. Bu, birçok kullanıcı için oynama sürecini kolaylaştırdı. Kullanıcının ayrı bileşenleri yeniden yüklemesi gerekmez. Hatta uygulamayı android telefonlarından kolaylıkla kaldırabilirler. Shazam Encore apk indir

vector apk hilesiz

Ancak Vector Apk’ın bir dezavantajı var: iPhone ve Blackberry akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanılamaması. Bu uygulamalar, yalnızca Java mobil uygulama geliştirme araçlarından çalıştırılabilecek şekilde değiştirilmiştir. Bu nedenle kullanıcılar, Java mobil uygulamalarından uygulamayı kullanamazlar. Ancak java ile yazılmış bir uygulama olduğu için android marketten uygulamayı kullanabilirler.

Review & Discussion

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir