Video Star Pro Apk

3.0

Video Editor - Star Maker, yıldız video ve fotoğraf düzenleme, video oluşturma için en iyi profesyonel video ve fotoğraf editörüdür. Video yıldızı Düzenleyici, çarpıcı videolar ve güzel fotoğraflar oluşturmayı kolaylaştırır. En iyi yanı, hiçbir kısıtlama olmaksızın tamamen ücretsiz olmasıdır!
APK'yı İndirin
2.7/5 Oy: 10,760
Geliştirici
Seanapps Create
Sürüm
3.0
Güncelleştirmek
20 Mart 2021
Gereksinim -leri
4.4 ve sonrası
Boyut
25M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Video Star Pro APK, size profesyonel araçların tüm gücünü veren ücretsiz bir video düzenleme ve oluşturma aracıdır. Bir düzenleme programından beklediğiniz tüm işlevlere sahiptir. Video Star Pro Apk  MP3, mov, flv, wmv, avi, hvc ve aca dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir video formatı kitaplığına sahiptir. Ayrıca bu biçimleri farklı şekillerde düzenleyebilir ve birleştirebilirsiniz. Metin, logolar, video, resimler, geçişler, video arka planları, video efektleri, ses efektleri, dijital izler, birleştirme kontrolleri, meta etiketler, etiketler ve çok daha fazlasını eklemenize izin veren gelişmiş video düzenleme özellikleriyle birlikte gelir. Stone Miner Apk – Para Hileli İndir

Video Star Pro Apk
Video Star Pro Apk

Video Star Pro APK v. 1.0.6

İçerik

Video Star Pro APK  üç temayla birlikte gelir: Star Wars, Yüzüklerin Efendisi ve Sünger Bob Kare Pantolon. Bu üç tema size aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz temalar sunar ve videolarınızı bu temaya göre kolayca düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Video star pro apk’de, sosyal ağ profilleri, YouTube’daki videolar veya kameranızdaki videolar dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan bir resim veya video içe aktarabilirsiniz. Cihazınızda bir kamera varsa, fotoğraflarınızı uygulamaya da aktarabilirsiniz.

video star pro apk indir

Video Star Pro APK’sındaki Video Düzenleyici’yi kullanarak videoları düzenleyebilirsiniz. Videolarınıza kırpabilir, döndürebilir, çevirebilir, metin ekleyebilir, grafik uygulayabilir ve filtreler uygulayabilirsiniz. Uygulamadaki video düzenleyiciler, tüm bunları chroma keying, fade in/out, kırmızı göz giderme, videoyu siyah beyaz yapma veya videoyu sepya yapma gibi farklı yöntemlerle yapmanıza olanak tanır. Videolara metin de ekleyebilirsiniz. Metni doğru konuma sürükleyip bırakarak videolardan birine metin ekleyebilirsiniz.

video star pro apk son sürüm

Video düzenleyiciyi denemek istiyorsanız, öncelikle iPhone ve iPad video uygulamasının ücretsiz sürümünü indirmeniz ve cihazlarınıza yüklemeniz gerekir. Artık iOS uygulamasını kullanarak videolarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz. ios apk, bilgisayarınızdan dosya aktarabilir, grafik uygulayabilir, video fırçalama oluşturabilirsiniz, chroma keying uygulayabilirsiniz, videolara metin ekleyebilir, sepya efekti uygulayabilirsiniz gibi çeşitli özellikler içerir. veya videolarınızda kullanılmayan video klipleri silebilirsiniz. Fotoğraflarınızı videolara da ekleyebilirsiniz.

video star pro apk oyun indir

Daha yaratıcı olanlar ve arkadaşları ve sevdikleri için video çekmeyi sevenler için Video Star Pro APK en iyi aracınız olabilir. Video Star Pro APK’sındaki Video Düzenleyici ile videoları kolayca biçimlendirebilir, boyutlandırabilir, yeniden boyutlandırabilir ve android cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca YouTube’dan ve diğer sitelerden favori videolarınızı fırçaya ekleyebilirsiniz. State of Survival hileli apk indir

video star pro apk ios

Müzik videolarını seviyorsanız, bu uygulama size harika bir alternatif sağlayabilir. Ücretsiz müzik video yapımcısı, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok video ve şarkıya sahiptir. Şarkıyı beğendiyseniz iTunes mağazasından indirebilir ve telefonunuza aktarabilirsiniz. Fırçalama özelliği, seçilen müzik videosunu seçmenize, kopyalamanıza veya düzenlemenize olanak tanır. Fırçalama, istenmeyen dosyaları silmenize veya videodan şarkı kaldırmanıza olanak tanır.

video star pro apk ios 2021

Video oynatıcı, ios apk’yı kullanırken videoyu izlemenizi ve dinlemenizi sağlar. Ayrıca çalışırken video çekebilir ve arka planda oynatabilirsiniz. Tüm bunları en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarırken yapabilirsiniz. Video Star Pro APK’sındaki Özellikler şunları içerir; videoları JPEG veya MP4 olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu, diğer uygulamalarınıza veya web sitelerinize aktarılabilir.

video star pro apk tweakdoor

Daha kapsamlı bir şeye ihtiyacınız varsa, Video Star Pro Apk’nin Plus sürümü tam size göre. Daha büyük bir yazı tipine sahip olması dışında, video dışa aktarma ve düzenleme dahil olmak üzere standart sürüme benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca, çok çeşitli video formatları için destek alırsınız, ayrıca TV şovlarının ve filmlerin hızlı oluşturulmasına da erişebilirsiniz. Paket ayrıca iSiri’yi içerir, böylece en sevdiğiniz dizilerin ve filmlerin yıldızlarıyla gerçekten konuşabilirsiniz. DVD film kapakları oluşturabilir ve belgeleri tarayabilir, böylece profesyonel görünümlü belgeler ve sunumlar oluşturabilirsiniz.

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.