VSCO Foto Video Düzenleyici Apk İndir

235

VSCO, ifadenin önem taşıdığı bir yerdir. Biz yaratıcı fotoğraf ve video düzenleme araçları, ilham ve kendiniz olabileceğiniz bir yer sunuyoruz.
APK'yı İndirin
3.8/5 Oy: 1,214,355
Geliştirici
VSCO
Sürüm
235
Güncelleştirmek
20 Ağustos 2021
Gereksinim -leri
6.0 ve sonrası
Boyut
85M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

VSCO Foto Video Düzenleyici Apk 235 İndir Bugün mevcut olan en iyi video düzenleme yazılımı uygulamalarından biri VSCO Video Editor Apk’dir.  VSCO Foto Video Düzenleyici Apk 235 İndir Kullanıcının videoyu hızlı ve sorunsuz bir şekilde düzenlemesini sağlayan basit ve kullanımı kolay bir düzenleme programıdır. Tamamen virüs ve casus içermez. Bu yazılım birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve şimdi dijital görüntü şirketi bu programı ek özellikler ve eklenen uygulamalarla daha da geliştirdi. Kullanıcıların minimum işletim sistemi işlemleriyle dakikalar içinde film veya resim oluşturmasını ve düzenlemesini sağlayan iyi bir düzenleme paketi artık mevcuttur. Basit adımlarla göz alıcı bir video, popüler tema müzikleri ve özel geçişler ekranda belirecektir.

LiLi Gizli Profil Görüntüleme Apk (V20)

VSCO Foto Video Düzenleyici Mod Apk İndir

VSCO Foto Video Düzenleyici Mod Apk İndir

İçerik

Bunu geliştirmek için, VSCO Photo Video Editor Apk’nin en son sürümü, fotoğrafları ve videoları istediğiniz uygulamanın görünümüne ve hissine uyacak şekilde özelleştirmek için kullanılabilecek birkaç tema ve geçiş şablonu sağlar.

Bu düzenleme paketinin en son sürümü, yeniden boyutlandırılabilir widget’lar, küçük resimler ve çok daha fazlası gibi birçok harika özelliğe sahiptir. Ayrıca, program doğrudan android cihaz belleğinden çalıştırılabilir, böylece kullanıcının herhangi bir ek sürücü yüklemesine gerek kalmaz. VSCO Foto Video Düzenleyici Apk

vsco foto düzenleme

Bu yazımızda, android cihazda VSCO Photo Video Editor Uygulaması ile videoların nasıl editleneceğinden bahsedeceğiz. Öncelikle çok fazla proje üzerinde çalışan ve çalışmalarını başkalarıyla paylaşmak isteyenler için oldukça faydalı bir düzenleme paketidir. Doğrudan android belleğinden çalıştırılabildiğinden, kullanıcıların bu uygulama için başka bir yazılım indirip yüklemelerine gerek yoktur. Ayrıca, bu video düzenleme yazılımının kurulumu ve kaldırılması çok kolaydır, bu da onu hareket halinde çalışan herkes için esnek bir seçenek haline getirir.

vsco photo & video editor

VSCO Photo Video Editor Apk, iPhone, iPod Touch ve Blackberry Smartphone OS için taşınabilir bir sürüm olarak geliyor. Kullanıcıların bu düzenleme paketini ilgili uygulamalardan başlatması ve menüde bulunan “dosyaları seç” seçeneğine tıklaması yeterlidir. Bu, daha sonra seçilebilecek klasör ve dosyaların listesini içeren ekranı ortaya çıkaracaktır. Kullanıcılar çeşitli dosya ve klasörleri ekranda tercih ettikleri konuma sürükleyip bırakabilirler. Bu, videoları kolay ve hızlı bir şekilde düzenlemelerini sağlar. VSCO Foto Video Düzenleyici Apk

VSCO Photo Video Editor Apk’nin bu benzersiz düzenleme paketinin video düzenleme ve paylaşım yazılımı, hem hareketsiz hem de videoyu düzenleme yeteneğine sahiptir. Bu, farklı uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan videolarında gerekli değişiklikleri kolayca yapabildikleri için kullanıcılar için son derece faydalıdır. Kullanıcılar, android cihazlar için bu benzersiz video düzenleyicinin yardımıyla fotoğrafları ve videoları düzenleyebilir. Kullanıcı ayrıca android için bu benzersiz fotoğraf video yapımcısında bulunan araç çubuğunun yardımıyla metin ekleyebilir ve resimleri birleştirebilir.

Kullanıcıların android cihazlar için bu benzersiz fotoğraf video yapımcısının ömür boyu lisansı için sadece 1,99 $ ödemesi gerekiyor ve bu hem iPhone hem de android telefonlar için geçerlidir. Kullanıcıların, ilgili pazar yerlerinden video düzenleme uygulamalarını en iyi video düzenleme uygulamasını indirmesi ve ardından android için bu benzersiz video oluşturucunun içine gömülü olarak gelen benzersiz ekran yakalama widget’ını bulmak için paketleri başlatması gerekir.

Bu ekran yakalama yazılımının ücretsiz deneme teklifleri, bu ürünün satın alınmasıyla birlikte gelir. Böylece kullanıcılar, herhangi bir marketten yeşil kinemaster pro apk’yi satın aldıktan sonra android cihazları için en iyi video düzenleme uygulamalarını indirebilirler. Mystic Pillars Hileli Apk 2021 ** Bulmaca Oyunu

Kullanıcılar, yeşil kinemaster pro apk’nın ücretsiz deneme teklifini indirebilir ve bu yazılımla birlikte sunulan düzenleme yazılımının özelliklerini inceleyebilir. Kullanıcıların satın alma tarihinden itibaren 30 günlük süre içerisinde farklı markaların uygulamaları arasından seçim yapması ve ardından düzenleme uygulamalarının özelliklerini araması gerekmektedir. Kullanıcı benzersiz uygulamanın özelliklerini ilginç bulursa, herhangi bir pazar yerinden satın alabilir ve bu video düzenleme uygulamalarının en son sürümlerini internetten alabilir.

Kullanıcılar, yeşil kinemaster pro apk’nın ücretsiz deneme teklifini indirebilir ve bu benzersiz fotoğraf video yapımcısı uygulamasının özelliklerini gözden geçirebilir. Kullanıcıların satın alma tarihinden itibaren 30 günlük süre içerisinde farklı markaların uygulamaları arasından seçim yapması ve ardından düzenleme uygulamalarının özelliklerini araması gerekmektedir.

Kullanıcı benzersiz uygulamanın özelliklerini ilginç bulursa, herhangi bir pazar yerinden satın alabilir ve bu video düzenleme uygulamalarının en son sürümlerini internetten alabilir. Cihazlara virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımları yükleyen birkaç kötü amaçlı program olduğundan, kullanıcıların farklı pazarlardan uygulama indirirken dikkatli olmaları gerekir. Bu nedenle, uygulamaları indirmek için güvenilir marketi kullanmak daha iyidir. VSCO Foto Video Düzenleyici Apk

Haberler

Düzenli Güncellemeler —
VSCO'yla oluşturduğunuz için teşekkürler! Deneyiminizi iyileştirmek için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. En yeni ön ayarlarımıza, düzenleme araçlarımıza ve ilham verici içeriklerimize erişmek için uygulamayı en son sürümüne güncelleyin.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ya da daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen https://vs.co/help. adresinden destek birimiyle iletişime geçin.

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.