Warhammer Kaos ve Fetih Apk İndir

3.0.6

Warhammer Kaos ve Fetih Apk İndir, Kaos fraksiyonunun Cadı-Kraliçesi olan kötü Karanlık Prens Halael tarafından fethedildi. Warhammer Kaos ve Fetih Apk İndir Kaos ordularını yenmek için İmparatorun sadık müttefikleri prense karşı savaşa katılmak zorundadır.
APK'yı İndirin
4.2/5 Oy: 32,022
Geliştirici
Tilting Point
Sürüm
3.0.6
Güncelleştirmek
November 15, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
155M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Warhammer Kaos ve Fetih Apk İndir, Kaos fraksiyonunun Cadı-Kraliçesi olan kötü Karanlık Prens Halael tarafından fethedildi. Warhammer Kaos ve Fetih Apk İndir Kaos ordularını yenmek için İmparatorun sadık müttefikleri prense karşı savaşa katılmak zorundadır. Karanlık Prens’in onları kandırmak ve öldürmek için birçok güçlü savaşçısı ve ajanı olduğu için karanlığın prensi ordularına karşı mücadeleleri kolay değildir. Sizin kaderiniz ve Warhammer Online Empire’ın kaderi Thermodon ve Ulthar’ın savaş alanlarında yatıyor. Cargo Simulator 2021 Turkiye Para Hilesi Apk

Warhammer Kaos ve Fetih Apk

Warhammer Kaos ve Fetih Apk

warhammer kaos ve fetih apk download

İçerik

Warhammer Online: Age of Reckoning, Warhammer evrenindeki klasik karakterlerden birinin rolünü oynadığınız çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Warhammer Online: Age of Reckoning’den herhangi bir sınıf ve herhangi bir ırk olabilirsiniz. Bu heyecan verici yeni MMORPG’de hikayenize başlamak için bir insan, bir Cüce, bir Yüksek Elf, bir Night Elf veya bir Cüce oynamayı da seçebilirsiniz. Oyuncu olarak, her biri benzersiz özellikler ve yetenekler sunan yedi sınıf arasından seçim yapabilirsiniz.

warhammer kaos ve fetih apk pc

Warhammer Online: Age of Reckoning’de dört ırk vardır: Yüksek Elfler, Yüksek Demirdoğumlular, Cüceler ve Yüksek Orc. Her ırkın kendine has özellikleri, becerileri ve hatta silahları vardır. Her biri aynı zamanda Anka Gücüne sahip Yüksek Elfler ve Ork Kürklerini kullanan Yüksek Ork gibi birkaç alt türe sahiptir. Her yarışın birkaç farklı başlangıç ​​alanı vardır. Yani Warhammer Online: Age of Reckoning’de her oyuncu için bir şeyler var.

warhammer kaos ve fetih apk online

Oyuncular, sınıflarını önceden belirlenmiş bir grup sınıf arasından seçebilir veya bir uzman sınıf seçmeyi tercih edebilir. Uzman sınıflar, uzun menzilli düşmanlarla uğraşmak zorunda olan okçular gibi belirli alanlarda uzmanlıkları olan sınıflardır. Bu uzmanlık sınıflarından bazıları, esas olarak menzilli hasar verme yetenekleriyle uğraşan Cadı Avcısı; dikkat dağıtıcı şeyler yaratabilen ve müttefiklerini koruyabilen taktikçi; düşman saldırılarına karşı koyabilen ve plaka zırhıyla kendini koruyabilen Savaşçı; ve büyük yıkıma neden olmak için kara büyü kullanan Cadı Avcısı. Oyun ayrıca oyuncuların oyun boyunca ilerleyebilecekleri belirli yolları seçmelerine izin verir.

total war warhammer

Oyun, Warhammer Online World olarak bilinen bir dünyada oynanır. Bu, sihir, tehlike ve macerayla dolu devasa ve ayrıntılı bir dünyadır. Oyun Warhammer Online evreninde geçiyor, ancak oyuncular yine de birçok tanıdık yer ve yüzle karşılaşacaklar. Örneğin, Parlak Sihirbaz, oyundaki düşman oyuncuları yenmesine yardımcı olmak için diğer güçlü sihirbazları çağırabilir. Kara Elf, oyundaki diğer oyuncuların görüşünü ve duymasını bozabilecek güçlü büyüler yapabilir. there too many skulls

warhammer kaos ve fetih apk free

World PvP bölgesi, Coliseum, Warhammer Online’ın bu kadar çok PvP’ye sahip olmasının nedenidir. Oyuncular zafer için Coliseum’da birbirleriyle savaşabilirler. Ancak, kazanmak çok fazla strateji ve ekip çalışması gerektirir. Bu rekabette başarılı olmak için oyuncuların birlikte çalışmasını gerektirir. skulls for the throne

Warhammer Online Kaosve fetih Apk, eski klasik kart oyunlarından çok farklıdır. Bir oyuncu önce farklı ırklardan birimlerden oluşan bir ordu kurmalıdır. Daha sonra bu birlikler efendilerinin ve askerlerinin emrine verilir. Daha sonra düşman oyunculara karşı sahada savaşmaya yönlendirilirler. Dwarf, High Elf, Dwarf, Chaos Warrior, Skirmisher, Ninja, Vampire ve Warrior Priest dahil olmak üzere oyuncuların seçebileceği yüzlerce farklı asker türü var. MIR4 Apk İndir 2022

Warhammer Online Kaos Ve fetih Apk, oynaması en kolay oyunlardan biridir. Karmaşık programlama veya karmaşık stratejik unsurlar gerektirmez. Zar veya kart oyunları olmadığı için öğrenmesi ve anlaması daha kolaydır. Kurallar basit ve takip edilmesi kolaydır.

Haberler

Oyun Güncellemesi 3.0 burada, oyuncunun seferlerine birden fazla Savaş Lordu ekleme yeteneği ve daha fazla özelleştirme öğesi sunuyor. Oyuncu artık yeni Beastmen Herdstone'u inşa ederek Beastmen birimlerini saflarına alabilir. Yeni bir Warlord ve çeşitli oyun iyileştirmeleri dahil , umarız güncelleme için heyecanlısınızdır!

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.