World Truck Driving Simulator Apk

1,223

World Truck Driving Simulator Apk Kamyon oyunları çok eğlencelidir, ancak ne yaptığınızı bilmiyorsanız çok tehlikeli olabilirler. World Truck Driving Simulator Apk Bu yüzden bu oyunu çevrimiçi oynamak için bir kamyon sürüş simülatörü yazılım programı indirmelisiniz.
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 547,114
Geliştirici
Dynamic Games Ltda
Sürüm
1,223
Güncelleştirmek
9 Temmuz 2021
Gereksinim -leri
5.0 ve sonrası
Boyut
45M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

World Truck Driving Simulator Apk Kamyon oyunları çok eğlencelidir, ancak ne yaptığınızı bilmiyorsanız çok tehlikeli olabilirler. World Truck Driving Simulator Apk Bu yüzden bu oyunu çevrimiçi oynamak için bir kamyon sürüş simülatörü yazılım programı indirmelisiniz. Bu yazılım size gerçek dünyadan bir kamyonun direksiyonuna geçme ve farklı türde kamyonları nasıl süreceğinizi uygulama fırsatı verecektir. Bu tır sürüş simülatörü Apk, aynı zamanda size gerçek hayattaki sürücülerle yoldayken ne yapacağınızı uygulama imkanı da veriyor. DogeHeroes – Dogecoin Cloud Mining Apk İndir

world truck driving simulator

World Truck Driving Simulator 1.223 Apk -Para Hileli

İçerik

Bu uygulama size sanal bir dünya turu yapma fırsatı verir. Uygulama size dünyanın tüm büyük şehirlerini gezmek için gerçekçi bir şans verir. Dünya kamyon sürüş simülatörü apk size trafikte sürüş pratiği yapma, gece sürüş deneyimi yaşama, yabancı bir ülkenin simgelerini görme ve aracınıza girip çıkma pratiği yapma fırsatı verir. Android uygulaması, kullanıcılara trafik sıkışıklığındayken araç kullanma becerilerini uygulama olanağı verir. Aslında dünya kamyon sürüş simülatörü apk o kadar gerçekçi ki, kendinizi kaza veya trafik ihlalleri için riske atmamak için aracınızın direksiyonuna geçtiğinizi gerçekten hissedebileceksiniz.

world truck driving simulator

Dünya kamyon sürüş simülatörü apk, size bir kamyon şoförü olma deneyimini yaşatmak için Android mobil platformu için tasarlanmış üst düzey bir sistem kullanır. Kullanıcı, sağladığı verileri dünya haritasına kolayca girebilir. Bir kez yaptıklarında, bir dünya kamyon sürüş simülatörü panosu belirecek ve size şehir içinde götürecekleri rotalar hakkında seçim yapma şansı verecek. Dünya haritasında listelenen şehirlerden herhangi birine gitmeyi seçebilir ve orada ne tür bir manzara bulunduğunu göreceksiniz. Kırsal bölgeyi ziyaret etmeyi seçebilir veya isterseniz otoyollara çıkabilirsiniz.

world truck driving simulator apk 1.223

Yolda bir sürücünün yapması gereken hemen hemen tüm görevleri uygulamak için dünya kamyon sürüş simülatörü apk’sını kullanabilirsiniz. Kırmızı ışıkta sola dönüş alıştırması yapabilir, otoyola çıkma alıştırması yapabilir, yoğun trafikten kaçınma alıştırması yapabilir, diğer araçları sollama alıştırması yapabilir ve kendinizi istediğiniz yere götürmek için dönüş sinyallerini ve fren lambalarını kullanma alıştırması yapabilirsiniz. olması gerek. Android cihazda pratik yapamayacağınız tek şey DUIing’dir. Bu kullanıcı için gerçek bir sorun çünkü yakalanırsanız otomatik olarak tutuklanacaksınız. En az bir yıl hapis, büyük para cezaları ile karşı karşıya kalabilir ve lisansınızı kaybedebilirsiniz. Hayatınızı kurtarmak için, uzun zamandır beklenen sürüşü gerçekleştirmeden önce her seferinde uygun sürüş tekniklerini uygulamalısınız.

world truck driving simulator apk

Android cihazınızda sürüş simülatörü apk’yı kullanmak, size dünyanın önde gelen sürücü kursu tarafından bir kamyon şoförü olma deneyimi yaşatır. Sürüş oyununu androidinize indirdiğinizde size bir sürücü kursuna üye olma şansı veriliyor. Bu tür dersleri veren bir sürücü kursuna gitmeniz gerekecek, aksi takdirde sürücü olarak herhangi bir tanınma alamazsınız. Eğitim programını başarıyla tamamladığınızda, size ehliyetiniz verilecek ve dünyanın herhangi bir yerinde otomobil kullanmasına izin verilen herhangi bir yerde yasal olarak araç kullanabileceksiniz. Programda öğrenilen becerileri tekrar tekrar uygulayabilir ve mobil cihazınızda kamyon simülatörü uygulamasını kullanmaya devam ettiğiniz sürece mükemmel notlar alırsınız.

Dünya kamyon sürüş simülatörü apk’sını akıllı telefonunuza indirdiğinizde seçebileceğiniz birçok farklı kamyon sürüş simülatörü var. Bu uygulamaların her biri, bir oyuncuya çeşitli özellikler sunabilmeleri için farklı şekilde tasarlanmıştır. Kamyon simülatörü apk’yı telefonunuza ilk indirdiğinizde, denemek için uygulamalardan birini seçmeniz birkaç dakikanızı alabilir. Sürüş simülatörü uygulamasını oynayarak biraz zaman geçirdikten sonra, birçok farklı özelliğin mevcut olduğunu göreceksiniz, böylece hepsini deneyebilirsiniz.

Dünya kamyon sürüş simülatörü apk’sını akıllı telefonunuza indirdiğinizde keyfini çıkarabileceğiniz özelliklerden bazıları, sürüş deneyiminizi kişiselleştirme yeteneğidir. Daha önce bir kamyonun direksiyonuna geçmediyseniz, simülasyonu ne kadar ileri götürmek istediğinize karar verebilirsiniz. insta Aero apk Güncel Son Versiyon 2021

world truck driving simulator mod

Örneğin, kamyonun yüksekliğini ve aracın hareket yönünü kontrol edebilmek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Bu özellik aynı zamanda kamyonun hızını artırmanıza veya azaltmanıza ve hatta keskin dönüşler yapmanıza olanak tanır. Kamyon sürüş simülatörünün yardımıyla fren güvenliğinden temel navigasyona kadar her şeyi uygulayabilirsiniz.

world truck driving simulator para hilesi

Ek olarak, becerilerinizi geliştirmek için kamyon sürüş simülatörünü kullanarak oyununuzu bir adım öteye taşıyabileceksiniz. Kamyonunuzu her türlü arazide manevra yapabilmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Farklı şehirlerde farklı türde yolların üstesinden gelebilmek istiyorsanız, o zaman Solitaire apk

 

Haberler

Android 11'li Cihazların Oyunu açamaması sorununu çözün!

Video

Görüntü

ETİKETLER

1 yorumları "World Truck Driving Simulator Apk"

  1. Pingback: Brawl Stars Mod Apk 2021 - Apk Oyna İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.