Yes or No Apk İndir

1.0.5

Gözleri bağlı kız "sürprizinizi" bekliyor. Bir yemek tabağı seçin ve rastgele yemek için evet veya hayır diyecek. Yeterince iğrenç yiyeceğe sahipse veya lezzetli yemekleri kaçırırsa, kazanırsınız.
APK'yı İndirin
4.4/5 Oy: 1,806
Geliştirici
Three Games
Sürüm
1.0.5
Güncelleştirmek
30 Eylül 2021
Gereksinim -leri
4.4 ve sonrası
Boyut
87M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Yes or No Apk İndir Birçok kullanıcının bir uygulamanın ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğunu belirlemenin bir yolu olarak sorduğu soru budur. Yes or No Apk İndir Cevap sizi şaşırtabilir. Evet veya Hayır apk tamamen bir efsane değildir. Evet veya Hayır apk’nın belirli android platformunun güvenliği ile ilgisi yoktur. Belirli bir cihazdaki farklı uygulamaların uyumluluğunu ifade eder. Squid Game Fake Call Apk

Yes or No

Yes or No

Yes or No Apk İndir

İçerik

Evet veya Hayır apk aslında kullanıcılara indirdikleri bir uygulamanın ücretsiz olup olmadığını öğrenme olanağı sunan ücretsiz, yasal, meşru bir Android uygulamasıdır. Bilinmeyen kaynaklardan üçüncü taraf uygulamaları yüklemek istemeyen kullanıcılar artık Google Play Store’da yalnızca güvenli, ücretsiz uygulamaları kolayca yükleyebilir. İndirdiğiniz her şeyin android telefon modeliniz ile uyumlu olduğundan emin olun. Bunun dışında başka bir şart yoktur.

yes or no song download apk

Bu hizmetin tanıtılmasından önce, kullanıcıların indirmelerine güvenmeleri gerekiyordu. Program güvenilir olsa bile, yüklü casus yazılım veya reklam yazılımı nedeniyle cihaz risk altında olabilir. Sistemin en son sürümü Jellybean 4.3, daha güçlü güvenlik önlemleri getirdi ve güvenilmez programların yüklenmesine izin vermiyor. Kullanıcılar artık istedikleri uygulamayı yükleyebilirler. Ancak, uygulamanın casus yazılım veya reklam yazılımı içermediğinden ve indirilmesinin güvenli olduğundan emin olmaları gerekir.

 

Endişeniz güvenlikle ilgiliyse, sorunuzun cevabı evet. Uygulamayı yüklemek için sadece birkaç basit adımı izlemeniz gerekecek. Her şeyden önce, Google Android pazarından uygun bir dosya indirin. İndirdiğiniz dosya yasal olduğundan emin olmak için bir yetkili tarafından imzalanmalıdır. Bir arama yaparak indirmenin geçerliliğini doğrulayabilirsiniz.

Ardından, dosya yöneticisini yükleyin. Dosya yöneticisini açın ve /system/app/applications’a gidin. İlgili uygulamaları arayın ve yüklenmelerine izin verilip verilmediğini kontrol edin. Örneğin, Facebook kullanıyorsanız, Facebook Ana Sayfası zaten yüklü olabilir. Değilse, kullanmak istediğinizi düşündüğünüz uygulamaları eklemeniz gerekecektir. Bu, Evet veya Hayır olarak yanıtlamanızı isteyecek olan adımdır.

yes or no mod apk

Kurulum tamamlandıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Sonraki bölüm, Google hesabınızda oturum açmanızı gerektirir. Giriş yaptıktan sonra, Google hesabınızda bulunan tüm dosyaları görebilirsiniz. İnsanların Yes or No Apk indirirken yaptıkları en yaygın hata, oturum açmayı unutmaları ve Google hesaplarında yaptıkları tüm değişiklikleri kaybetmeleridir. Bu nedenle, AdWords’ü devre dışı bırakmak gibi uygulamanın gerektirdiği ayarları değiştirmek için oturum açmanız gerekir. Ayrıca, uygulamanın başarılı bir şekilde çalışması için kullandığınız Android cihazları da etkinleştirmelisiniz.

Giriş yaptıktan sonra Evet veya Hayır Apk programının gerektirdiği ayarları görebileceksiniz. Şimdi tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz uygulamaları seçmek. Bunu yapmak için, bu uygulamaların bulunabileceği dizinleri gösteren açılır menüyü kullanabilirsiniz. Örneğin, Evet’i indiriyorsanız, onu vurgulayabilir ve “İndirilenler ve Yükle” yazan seçeneğe tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki ekrandan artık indirmiş olduğunuz uygulamayı seçebileceksiniz.

yes or no apk download

Son olarak, şimdi indirilen uygulamaya tıklayabilir ve istemleri takip edebilirsiniz. Bunu yaparak, uygulamayı android cihazlarınıza başarıyla kuracaksınız. Evet, kurulumu tamamlamak için sadece kısa bir süreye ihtiyacınız olacak. Çünkü Evet, bir android emülatör uygulaması yükleyerek söz konusu uygulamayı android cihazlarınızda çalıştırabileceksiniz. Evet, Evet veya Hayır Apk kullanarak, beğendiğiniz herhangi bir uygulamayı, cihazlarınızda bulunmayanları bile çalıştırabileceksiniz. Wedding Salon indir

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.