Candy Charming Match 3 Games Apk İndir

17.8.3051

Candy Charming Match 3 Games Apk İndir  Büyüleyici oyunlar Play Station Portable'da en popüler ve en çok indirilen flash oyunlardır. Oyun, gerçek bir şeker kesici olarak oynamanıza izin veren geleneksel şeker oyunlarında yeni bir dönüş. Candy Charming Match 3 Games Apk İndir, şekerler yerine misketlerle daha eğlenceli olan eski Candy Charming Match oyunlarına çok benziyor. Ancak bu oyunda tatlı sıvının damlaları yerine çikolatalı şekerleri kesip bırakıyorsunuz.
APK'yı İndirin
4.6/5 Oy: 99,397
Geliştirici
707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games
Sürüm
17.8.3051
Güncelleştirmek
October 26, 2021
Gereksinim -leri
4.4 and up
Boyut
55M
Şu anda sipariş ver
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tarif

Candy Charming Match 3 Games Apk İndir  Büyüleyici oyunlar Play Station Portable’da en popüler ve en çok indirilen flash oyunlardır. Oyun, gerçek bir şeker kesici olarak oynamanıza izin veren geleneksel şeker oyunlarında yeni bir dönüş. Candy Charming Match 3 Games Apk İndir, şekerler yerine misketlerle daha eğlenceli olan eski Candy Charming Match oyunlarına çok benziyor. Ancak bu oyunda tatlı sıvının damlaları yerine çikolatalı şekerleri kesip bırakıyorsunuz. Truck Simulator Ultimate Apk Para Hilesi

Candy Charming Match 3 Games Apk
Candy Charming Match 3 Games Apk

candy charming – 2021 match 3 puzzle free games

İçerik

Oyun diğer benzer oyunlardan oldukça farklı olduğu için oldukça zorludur. Ekranda görebileceğiniz gibi, ekranda C, M ve A harfleri gibi çeşitli nesnelerin yanı sıra birkaç yıldız olduğunu fark edeceksiniz. Amaç, bu harflerin çoğunu avizenin karşılık gelen renkleriyle eşleştirmektir. Yıldız sayısı ne kadar yüksek olursa, o kadar kaliteli çikolata düşer ve bu oyunu daha zorlu hale getirir.

candy charming – 2019 match 3 puzzle free games

Bu oyunun en büyük özelliklerinden biri, ücretsiz olarak kullanılabilir olmasıdır. Bu oyunu oynayan ve tadını sonuna kadar çıkaran o kadar çok insan var ki. Oyun, çocukların nasıl heceleneceğini öğrenmeleri ve böylece öğrenme becerilerini geliştirmeleri için mükemmeldir. Ayrıca, yaratıcı yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Bu günlerde, daha fazla çocuk interneti kullanmaya ve internette oyun oynamaya daha fazla ilgi duyuyor. Bu nedenle, bu oyun onlara bilgisayar kullanmanın temellerini ve flash animasyonların nasıl oluşturulacağını öğretmek için ideal bir seçenektir.

candy shop

Oyun, çocuklar ve genç yetişkinler tarafından rahatlıkla oynanabilmektedir. Oynamak için çok fazla oyun deneyimine sahip olma şartı yoktur. Ayrıca kişisel bir bilgisayarda kurulumu ve çalıştırılması çok kolaydır. Çocuklar internette gezinirken eğlenirken bu flash oyunla kolayca eğlenebilirler. Bilgisayar kullanma ve oyun oynama ile ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmenin yanı sıra, çevrimiçi sosyalleşme ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı da buluyorlar.

candy charming – 2020 match 3 puzzle free games

Bu oyun kızlar ve anneler arasında çok popüler. Dünyanın her yerinden insanlar tarafından oynanan en çok satan çevrimiçi oyunlardan biridir. Bu kolay anlaşılır arayüz sayesinde her yaştan kız çocuğu çok rahat bir şekilde oyunu oynayabilir. Aslında, dünyanın en çok satan tılsım bileziklerinden bazıları bu oyun kullanılarak tasarlanmıştır. Üstelik bu bileklikler günümüzde genç kızların en moda aksesuarları arasında yer alıyor.

candy charming – 2019 match 3 puzzle free games apk

Bu, anlaşılması çok basit bir oyundur ve kesinlikle daha ileri gitmeye gerek yoktur. Çocuklar buna bayılacak ve ebeveynler de onu çok eğlenceli bulacaktır. Bu oyunun temel amacı, dünyanın en güçlü ve en etkileyici bileziğini yapmaktır. Nasıl başlayacağınız ve nereden başlayacağınız konusunda kafanız karıştıysa, web sitelerinde farklı eğitimler bulunmaktadır. Üstelik gerekli yazılımı indirmek ve oyunu oynamaya başlamak çok kolay.

candy crush saga hile

Kendi bileziğinizi yapmak çok basit ve tek yapmanız gereken gerekli parçaları ekranda görüntülenen tılsımların üzerine yerleştirmek. Charm bileklikleri online olarak satın alabilir ve adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Hatta kendi bileziğinizi tasarlayabilir ve doğru kombinasyonu elde edebilirsiniz. Dilerseniz kendi bileğinizin resmini bile yükleyebilir ve üzerine kaliteli bir baskı yaptırabilirsiniz. Baskıyı tamamladıktan sonra bileziği oluşturup firmaya gönderebilirsiniz. Bileziğinizi monte edecekler ve evinize teslim edecekler. Dragon Mania Legends Apk İndir

candy crush

Ancak, bu oyunda tılsımları çok dikkatli bir şekilde dengelemeniz gerektiğini unutmayın, aksi takdirde diğer tılsımlara dayanacak kadar güçlü olmayacaklardır. Bu nedenle, dengenin düzgün bir şekilde korunması için doğru türde tılsım bilezikleri satın almalısınız. Strateji konusunda iyiyseniz ve oyun oynamayı seviyorsanız bu oyunu kesinlikle seveceksiniz. Strateji konusunda çok iyi olmayanlar, oyunu çok daha kolay bir şekilde oynayabilmek için yukarıda verilen ipuçlarına güvenmek zorunda kalacaklar.

 

Haberler

🍭Enjoy 50 new match 3 levels now! Play this addictive game to relax!
🍭New to the game? Don't be shy! Get it now!

Video

Görüntü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.